امروز : یکشنبه سی ام اردیبهشت 1403
اخبار

اخبار


اخبار دانشگاه

RSS
نتایج مسابقه سلام خوابگاه
نتایج مسابقه سلام خوابگاه که بین دانشجویان خوابگاه رضوان برگزار گردید بدین شرح می باشد :

نفر اول : آقای یاسین معظمی

نفر دوم : آقای سید محمد هادی دریاباری

نفرات سوم : آقایان محمد حسین قلیزاده و علیرضا یوسفی .

این مسابقه در راستای آشنایی بیشتر دانشجویان جدیدالورود با فضای خوابگاه و از نشریه پیام مشاور دفتر مرکزی وزارت علوم برگزار گردید. به برگزیدگان به ترتیب کارت هدیه 500 ،300 و 200 هزار ریالی اهدا می شود . این عزیزان جهت دریافت هدایای خود به مرکز مشاوره و بهداشت مراجعه نمایند.

نتایج مسابقه سلام خوابگاه

چهارشنبه سی ام دی 1394 ساعت 8:8 ب ظ
قابل توجه دانشجویان متقاضی وام
طبق بخشنامه شماره 18988/130 مورخ 94/10/27 صندوق رفاه، ثبت مشخصات فردی توسط هر یک از دانشجویان متقاضی وام در قسمت پرتال دانشجویی سایت صندوق رفاه (www.swf.ir) الزامی است. لذا درغیر اینصورت امکان دریافت فرمهای وام و ثبت درخواستها وام برای نیمسال دوم 95-94 توسط دانشگاه امکان پذیر نخواهد بود.  لینک بخشنامه

قابل توجه دانشجویان متقاضی وام

چهارشنبه سی ام دی 1394 ساعت 8:2 ب ظ
کسب مقام نخست کارشناس فرهنگی دانشگاه صنعتی قم درجشنواره فرهنگی و هنری کارشناسان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: جناب آقای غلامعلی خلیلیان کارشناس فرهنگی دانشگاه صنعتی قم در دومین جشنواره فرهنگی و هنری کارشناسان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور در بخش حفظ پنج جزء قرآن کریم مقام نخست را کسب نمود.
شایان ذکر است دومین جشنواره فرهنگی و هنری کارشناسان فرهنگی و اجتماعی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور در بخش های : قرآنی ( قرائت ، ترتیل ، تحقیق و حفظ )، هنری ( عکس ، نقاشی ، نقاشی خط ، کاریکاتور ، طراحی پوستر و موسیقی )، فیلم ( فیلم کوتاه ، پویا نمایی ، ساخت تیزر و موبایل فیلم )،ادبی ( داستان بلند ، داستان کوتاه ، نمایشنامه ، فیلمنامه و شعر )، مقاله نویسی ( مقالات علمی و ترویجی )و بخش کارآفرینی و ایده های فرهنگی به میزبانی اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران از تاریخ 15 الی 17 دی ماه سال جاری در مجتمع عصر انقلاب شهریار برگزارگردید.
 
المپیاد ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر

چهارمین المپیاد ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاهها در سه سطح دانشگاهی، منطقه ای و کشوری و به صورت مجزا برای خواهران و برادران برگزار می گردد.

 عناوین رشته ها :

خواهران : 1- والیبال 2- تنیس روی میز 3- شنا 4- دومیدانی 5- شطرنج

برادران : 1- فوتسال 2- تنیس روی میز  3- شنا 4- دومیدانی 5- شطرنج
شرایط شركت كنندگان :

كلیه دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه با هر عنوان از ایثارگری، شامل فرزند و همسر ( شهید، جاوید الاثر،آزاده و جانباز با هر درجه از جانبازی) ،فرزند و همسر رزمنده ،خواهر و برادر شهیدمی توانند در انتخابی دانشگاهی شركت نموده و منتخبین آن ها به مسابقات منطقه ای و سراسری راه یابند.

ردیف

رشته های برگزاری

مواد مسابقه

درون دانشگاهی تا  کشوری

1

تنیس روی میز

انفرادی و دوبل

درون دانشگاهی تا  کشوری

2

فوتسال (ویژه برادران )

 

درون دانشگاهی تا  کشوری

3

شنا

3 ماده ( 50 متر  آزاد و کرال سینه ) و( 100 متر آزاد )

درون دانشگاهی تا  کشوری

4

شطرنج

 انفرادی

درون دانشگاهی تا  کشوری

5

دوومیدانی

 100 و 200

درون دانشگاهی تا  کشوری

6

والیبال ( ویژه خواهران )

 

درون دانشگاهی تا  کشوری

 ضمنا طبق تبصره 1 ماده 5 شیوه نامه حداکثر تا سقف 2  نفر از شرکت کنندگان این رقابتها در رشته های والیبال و فوتسال می توانند از دانشجویان غیر شاهد و ایثارگر  با اولویت اعضای افتخاری کانون علمی و فرهنگی ایثار باشند .

سطح1: مرحله ی دانشگاهی (دی ماه 1394،دانشگاه صنعتی قم)
سطح2: مرحله ی منطقه ای (بهمن ماه 1394 )
سطح 3: مرحله ی کشوری (اردیبهشت 1395)
 مکان ثبت نام: اداره امور دانشجویان شاهد و ایثارگر (مرکز مشاوره)

زمان ثبت نام : از روز شنبه 19 دی تا 23 دی

المپیاد ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر

دوشنبه بیست و یکم دی 1394 ساعت 12:41 ق ظ
برگزاری مسابقه دوستانه فوتسال بین تیم منتخب کارکنان دانشگاه صنعتی قم و منتخب دانشجویان  این دانشگاه
به گزارش روابط عمومی دانشگاه : مسابقه دوستانه فوتسال بین تیم منتخب کارکنان دانشگاه صنعتی قم و منتخب دانشجویان این دانشگاه در ورزشگاه شهدای هلال احمر استان قم برگزار شد که درپایان این مسابقه دوستانه، تیم منتخب کارکنان توانست با نتیجه 8بر3 تیم منتخب دانشجویان را شکست دهد .
در تیم منتخب کارکنان آقایان جعفری،پایمزد،زلفی گل، احمدآبادی،حق دوست و در تیم منتخب دانشجویان آقایان احمدی،آقامحمدی،ملااحمدی،دمیرچیلو و سرتیپ زاده به مصاف هم رفتند.
شایان ذکر است آقای حمید رضا جعفری از بازیکنان تیم منتخب کارکنان توانست با به ثمر رساندن 4گل بهترین بازیکن این دیدار شود.
بیانیه دانشگاه صنعتی قم به مناسبت گرامی داشت یوم الله ۱۹ دی

در راه پر فراز و نشیب به ثمر نشستن انقلاب اسلامی، مردم شریف و شهید پرور شهر علم و اجتهاد با عشق به اسلام و رهبری وظیفه خطیر خود را در آن برهه از زمان به انجام رساندند.روز 19 دی برای مردم شهر مقدس قم برگ زرینی را در تاریخ رقم زد كه مصداق بارز آیه شریفه( انا فتحنا لك فتحا مبینا) است.روزی که زن و مرد، پیر و جوان با حرکت به سوی حرم مطهر حضرت معصومه (س)، با مشت‌های گره کرده به رسالت تاریخی شان جامعه عمل پوشاندند.

به حق ۱۹ دی نقطه عطفی بود كه مشعل انقلاب را شعله ور ساخت و پیروزی علیه طاغوت را به ارمغان آورد.به همین جهت در این روزها كه دشمنان اسلام با تهدید و فتنه گری می خواهند به ایران و ایرانی ضربه بزنند و مانع پیشرفت روز افزون جوانان ما شوند،بر هر ایرانی غیرت مند به ویژه مردم مبارز شهر مقدس قم واجب است که با بصیرت و آگاهی همانند دژی محکم در مقابل هر گونه نفوذ دشمن ایستادگی کنند.

ما جامعه دانشگاهی دانشگاه صنعتی قم امیدواریم که بتوانیم با اطاعت از ولایت فقیه ،توسل و تمسك به اسلام وقرآن و با جهاد علمی یاد و خاطره همه شهدا به ویژه شهدای 19 دی را تا همیشه زنده نگاه داریم و از عزت و عظمت ایران اسلامی و آرمان های انقلاب عزیزمان پاسداری نماییم .

برنامه روزانه سرویس ها در ایام امتحانات
روزهای شنبه تا چهارشنبه
 

مقصد

مبدا

مقصد

مبدا

مقصد

مبدا

ساعت

دانشگاه

مفید

دانشگاه

میدان امام خمینی

دانشگاه

مطهری

08:15

دانشگاه

مفید

دانشگاه

میدان امام خمینی

دانشگاه

مطهری

12:00

مفید

دانشگاه

میدان امام خمینی

دانشگاه

مطهری

دانشگاه

12:30

دانشگاه

مفید

دانشگاه

میدان امام خمینی

دانشگاه

مطهری

14:45

مفید

دانشگاه

میدان امام خمینی

دانشگاه

مطهری

دانشگاه

15:15

مفید

دانشگاه

میدان امام خمینی

دانشگاه

مطهری

دانشگاه

17:45

 روز پنج شنبه

مقصد

مبدا

مقصد

مبدا

مقصد

مبدا

ساعت

دانشگاه

مفید

دانشگاه

میدان امام خمینی

دانشگاه

مطهری

07:45

دانشگاه

مفید

دانشگاه

میدان امام خمینی

دانشگاه

مطهری

09:45

مفید

دانشگاه

میدان امام خمینی

دانشگاه

مطهری

دانشگاه

10:15

دانشگاه

مفید

دانشگاه

میدان امام خمینی

دانشگاه

مطهری

12:00

مفید

دانشگاه

میدان امام خمینی

دانشگاه

مطهری

دانشگاه

12:30

مفید

دانشگاه

میدان امام خمینی

دانشگاه

مطهری

دانشگاه

14:45

برنامه روزانه سرویس ها در ایام امتحانات

چهارشنبه شانزدهم دی 1394 ساعت 3:35 ب ظ
تذکرات مهم جهت برگزاری امتحانات
دانشجویان گرامی با امید به سپری نمودن ترمی توام با موفقت در فراگیری علم و دانش و آرزوی برگزاری امتحانات پایان ترم با صحت و سلامت و موفقیت شما عزیزان ، نکات ذیل را جهت کمک به برگزاری مطلوب امتحانات مد نظر داشته باشد
1-نیم ساعت قبل از شروع امتحان در دانشگاه حضور داشته باشید و شماره صندلی و سالن امتحان خود را مشخص نمایید.
2 - با توجه به برگزاری امتحانات بر اساس شماره صندلی، لازم است دانشجویان مطابق شماره صندلی های اعلام شده در محل مربوط به خود مستقر شوند.                                                                                            
3- همراه داشتن کارت دانشجویی و کارت ورود به جلسه امتحان الزامی می باشد.( کارت ورود به جلسه از طریق پرتال قابل پرینت می باشد.)        
4- اگر دانشجویی به هر دلیلی امتحان هم زمان داشته باشد، لازم است جهت هماهنگی نیم ساعت قبل از شروع امتحان به مسئول امتحانات مراجعه نمایند.
5- از آوردن تلفن همراه درجلسه امتحان خوداری نمایید مشاهده تلفن همراه حتی به صورت خاموش در زمان برگزاری امتحان تخلف محسوب شده و مطابق آیین نامه برخورد خواهد شد. (جهت مدیریت زمان ساعت مچی استفاده نمایید.)   6-همراه داشتن هرگونه جزوه ، یادشت ،زیردستی، ماشین حساب قابل برنامه ریزی، تلفن همراه، کاغذ، چرک نویس و ... (به جز موارد مشخص شده توسط استاد مربوطه در برگه سوال) ممنوع می باشد و دانشجویان می توانند وسایل خود را قبل از ورود به جلسه به بخش امانات امتحانات تحویل نمایند.                                    
7- پاسخنامه بدون امضای دانشجو، مهر امتحانات و امضای مراقبین بدون اعتبار می باشد، بنابراین دانشجویان دقت نمایند برگه پاسخنامه آن ها مهر و امضاء شود.تحویل برگه سوالات و پاسخنامه به مسئولین سالن امتحانات الزامی بوده و عواقب عدم تحویل برعهده دانشجو می باشد.                                                                    
7- به همراه داشتن ماشین حساب در صورت نیاز برای هر دانشجو در زمان برگزاری امتحانات ضروری بوده و دانشجویان مجاز به جا به جا کردن ماشین حساب در زمان امتحان نمی باشند.                                             
9- تحت هیچ شرایطی دانشجویان اجازه برهم زدن نظم جلسه (جا به جایی صندلی ها و...) را ندارند و درصورت مشاهده تخلف مطابق مقررات برخورد خواهد شد.                                                                          
                                                                                                                                                   اداره آموزش

تذکرات مهم جهت برگزاری امتحانات

چهارشنبه شانزدهم دی 1394 ساعت 2:20 ب ظ
آغاز ثبت نام دانشجویان جهت شرکت در جشنواره دانشجوی نمونه سال 94
طی ابلاغ سازمان اموردانشجویان، جشنواره دانشجویان نمونه سال ۹۴ با همکاری وزارت‌خانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و به منظور معرفی دانشجویان مراکز آموزش عالی کشور که حایز رتبه برتر یا انجام فعالیت برجسته‌اند برگزار می‌شود.
بر اساس این گزارش، دانشجویان در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد پیوسته، دکترای حرفه‌ای و دکترای تخصصی بالینی، می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند و دانشجویانی که بتوانند امتیاز لازم را کسب کرده و در دانشگاه به عنوان دانشجوی نمونه، انتخاب و معرفی شوند، به‌عنوان دانشجوی نمونه به دبیرخانه مرکزی دانشجوی نمونه کشوری معرفی می‌شوند.
دانشجویانی می‌توانند در این فراخوان ثبت‌نام کنند که در دوره کارشناسی معدل کل حداقل ۱۶، در مقطع کارشناسی‌ارشد معدل کل حداقل ۱۷، در مقطع دکتری حرفه‌ای معدل کل حداقل ۱۶، در مقطع دکتری تخصصی معدل کل حداقل ۱۷ و در مقطع دکتری تخصصی بالینی معدل کل حداقل ۱۵ را کسب کرده باشند و حداقل ۶۰ امتیاز از کل ۱۰۰ امتیاز در فرم‌های ارسالی را دریافت کرده باشند.
بر اساس ضوابط این جشنواره، هر دانشجو در هر مقطع، فقط یک‌بار می‌تواند به عنوان دانشجوی نمونه در آن مقطع انتخاب و معرفی شود و شرط سنی برای شرکت در این جشنواره حداکثر ۴۰ سال می‌باشد.
گفتنی است این جشنواره دارای یک شورای عالی و یک شورای سیاست‌گذاری است که با حضور وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور و همچنین مسئولان این دو وزارت‌خانه تشکیل می‌شود و در دانشگاه‌ها نیز کمیته‌ای به ریاست رییس دانشگاه و با حضور معاونان آموزشی، پژوهشی و فرهنگی و دانشجویی به عنوان اعضای این کمیته تشکیل می‌شود که این کمیته، هیات‌های داوری دانشگاه را تشکیل می‌دهد و در دو مرحله، کار داوری و انتخاب دانشجویان را انجام ‌می‌دهد و دانشجویان پس از انتخاب در سطح دانشگاه و تقدیر از آنان، برای شرکت در مرحله کشوری به دبیرخانه مرکزی انتخاب دانشجوی نمونه کشوری معرفی می‌شوند.
این کمیته‌ در دانشگاه در سه بخش آموزشی، پژوهشی و فرهنگی تشکیل و در پنچ گروه کشاورزی و دامپزشکی، علوم انسانی، هنر، فنی و مهندسی و علوم پایه به بررسی امتیازات دانشجویان می‌پردازد.
دانشجویان دانشگاه، می‌توانند تا دهم بهمن‌ماه فرم‌های پیوست‌ را تکمیل و به واحدهای مربوطه ارسال نمایند.
مراسم تقدیر از دانشجویان نمونه سال ۹۴، اسفندماه سال جاری در دانشگاه تهران و مرحله کشوری آن نیز، دهه اول اردیبهشت ۱۳۹۵ با حضور رییس‌جمهوری برگزار خواهد شد.
جدول عملیاتی فرآیند دانشجوی نمونه سال ۱۳۹۴
کارگاه تخصصی آموزش شیوه های نوین جاسوسی در دانشگاه صنعتی قم برگزار شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: کارگاه تخصصی آموزش شیوه های نوین جاسوسی با حضور استاد مقدم و کارکنان دانشگاه صنعتی قم به همت اداره حراست این دانشگاه، روز دوشنبه 94/10/14 به مدت 4 ساعت در سالن همایش های شهید آخوندی برگزار گردید.
در این کارگاه استاد مقدم با اشاره به جایگاه مهم و استراتژیک ایران از لحاظ موقعیت جغرافیایی و سیاسی افزود: امروز ایران اسلامی جامعه هدف جاسوسی کشورهای بیگانه است. زن و مرد، تحصیل کرده و بی سواد ممکن است به صورت ناآگاهانه به عنوان عاملی برای جاسوسی کشورهای بیگانه قرار گیرند.البته با ارتقای سطح آگاهی مردم میتوان به راحتی از بروز چنین مواردی پیشگیری نمود.
وی با ارائه نمونه هایی از نحوه نفوذ عوامل جاسوسی در بین افراد به ویژه اساتید ، دانشجویان و کارمندان دانشگاه ها به بیان شیوه های نوین جاسوسی پرداخت .
 
بیانیه دانشگاه صنعتی قم به مناسبت اعدام آیت الله نمر باقر النمر رهبر شیعیان عربستان و ۴۶ مخالف دیگر نظام سعودی
اگر به دلیل جنایت های بی شمار آمریکا ، اسرائیل و انگلیس قلب هر انسان آزاده و خداجویی مالامال غم و اندوه می شد ، اگر به دلیل قربانی شدن کودکان و زنان در تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی در غزه و لبنان ندای مرگ بر صهیونیست به گوش می رسید، امروز به مراتب شاهد جنایات هولناک‌تری از رژیم آل‌سعود هستیم که روح بشریت و انسانیت را مخدوش می کند .
کشتار حاجیان مناسک حج به واسطه بی‌کفایتی آل‌سعود و توطئه شاهزاده‌های تکفیری به عنوان خاطره‌ای تلخ در کالبد تاریخ ثبت شد. کشته شدن هزاران کودک در یمن توسط حملات بی امان آل سعود چهره واقعی سران این حکومت غاصب را در تاریخ حکاکی کرد و امروز اعدام آیت الله نمر باقر النمر رهبر شیعیان عربستان و ۴۶مخالف دیگر نظام سعودی به جرم حقیقت جویی آینه تمام نمای حق را در مقابل باطل به تصویر کشید.
به درستی، این حرکات ناجوانمردانه برخاسته از کینه و دشمنی کفار در مقابل مسلمانان است و همچنین نویدبخش زوال قریب‌الوقوع تفکر تندرو، افراطی، وهابی و تکفیری که در رأس آنان هیات حاکمه عربستان سعودی قرار دارد.
اعدام پرچمدار شیعیان عربستان نقض آشکار حقوق بشر، آزادی بیان و احترام به حقوق مدنی و سیاسی انسان ها است . اینک ما مسلمانان با ادامه دادن راه این شهدا یاد و خاطره آزادی و آزادگی این بزرگ مردان را برای همیشه زنده نگاه خواهیم داشت.
 
 
برگزاری کارگاه مهارت های ارتباط موثر در دانشگاه صنعتی قم
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: کارگاه آموزشی مهارت های ارتباط موثر با حضور کارکنان دانشگاه صنعتی قم به همت مرکز مشاوره  این دانشگاه، طی دو روز برگزارشد.
این دوره با حضور استاد سناوندی از اساتید مجرب روانشناسی و مهارت های زندگی درسالن همایش های شهید آخوندی دانشگاه صنعتی قم برگزار گردید.
در پایان به شرکت کنندگان دراین کارگاه گواهینامه مهارت های ارتباط موثر اهداء گردید.
«طرح جهاد علمی» ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر

امروز درس خواندن، علم‌آموزی، پژوهش و جدیت در كار اصلی دانشجوئی، یك جهاد است. مقام معظم رهبری

با توجه به ضرورت اتخاذ طرحهایی جهت ارتقاء وضعیت تحصیلی و معدل دانشجویان شاهد و ایثارگر برنامه های زیر اجرا می گردد :

1. اهدای جوائز به دانشجویانی که از لحاظ معدل رتبه های برتر کسب کنند

2. برگزاری کلاسهای تقویتی خصوصی رایگان به خصوص افرادی که مشروط شده اند.

3. اهدای هدایا به دانشجویانی که افزایش معدل رتبه داشته باشند

4. افرادی که مشروطی دارند ملزم هستند در کارگاه برنامه ریزی تحصیلی مرکز مشاوره شرکت نمایند.

«طرح جهاد علمی» ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر

چهارشنبه نهم دی 1394 ساعت 11:22 ق ظ
جشنواره سراسری قرآن دانشجویان شاهد و ایثارگر
به اطلاع دانشجویان شاهد و ایثارگر می رساند مسابقه قرآن ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر از طرف وزارت علوم در رشته های زیر برگزار می گردد. رتبه های برتر به مرحله کشوری اعزام می شوند. متقاضیان در اسرع وقت جهت ثبت نام به اداره شاهد و ایثارگر (مرکز مشاوره و بهداشت) مراجعه نمایید. تمام دانشجویان با هر درجه از ایثارگری می توانند در این مسابقه شرکت نمایند. جهت آمادگی دانشجویان مسابقه ای نیز در سطح دانشگاه برگزار شده و به رتبه های برتر جوائزی نفیس اعطا می گردد.
رشته های جشنواره بدین شرح است
1.حفظ شامل حفظ جزء30 ،جزء اول،2 جزء اول،3 جزء اول،4 جزء اول ،5 جزء اول، 10 جزء اول ،15 جزء اول ، 20 جزء اول و حفظ کل
2.قرائت صوت و ترتیل
همچنین مسابقه قرآن و مفاهیم از سوی بنیاد شهید در رشته های زیر برگزار می گردد.  
1.حفظ سوره بقره،5 جزء اول، 10 جزء اول ،15 جزء اول ، 20 جزء و حفظ کل)
2.قرائت صوت و ترتیل
3. تواشیح
4. مفاهیم
5. تفسیر (تفسیر نمونه 150 صفحه)
 

جشنواره سراسری قرآن دانشجویان شاهد و ایثارگر

چهارشنبه نهم دی 1394 ساعت 10:4 ق ظ
بیانیه دانشگاه صنعتی قم به مناسبت حماسه9 دی
پس از پیشرفت های اخیر ایران اسلامی در عرصه های مختلف به ویژه فناوری های هسته ای ، دشمنان با تفرقه افکنی در بین ملت ایران ، در فکر خدشه دار کردن بدنه این نظام مقدس بودند،که با بصیرت ملت شریف و شهیدپرور ایران در حماسه 9 دی88 شکست سنگینی را متحمل شدند.
حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری در افتخارات هر ایرانی به حساب می آید. ملت ایران با پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به گونه‌ای هوشمندانه، راه هر گونه تجاوز دشمن را به ایران اسلامی مسدود نمودند.
حماسه 9 دی به همه دشمنان قسم خورده ایران سرفراز نشان داد که با وجود همه تحریم ها ، تهدیدها و تطمیع ها مردم بیدار و با بصیرت ایران با عشق و ارادت خود به ولایت فقیه از آرمان های امام و شهدا پاسداری می نمایند.
واینک ملت ایران با گذشت 6 سال از فتنه 88 هوشیارتر از قبل و آماده تر از همیشه در مقابل توطئه های دشمنان خواهند ایستاد تا پرچم انقلاب را به دست صاحب اصلی آن امام زمان (عج) برسانند.

بیانیه دانشگاه صنعتی قم به مناسبت حماسه9 دی

دوشنبه هفتم دی 1394 ساعت 12:58 ق ظ
صفحه 1 از 2 | از رکورد 1 تا 15 | از مجموع : 21
ورود کاربران
ثبت نام بازنشانی رمز ورود