امروز : پنجشنبه بیست و پنجم مرداد 1397
ثبت نام

ثبت نام


صفحه اصلی


پیام تبریک دکتر خوشنویسان رئیس دانشگاه صنعتی قم برای دانشجویان جدیدالورود
 بسم الله الرحمن الرحیم
پیامبر اکرم (ص): جویای دانش ، جویای رحمت است . جوینده دانش رکن اسلام است و پاداشش با پیامبران داده می‏شود.( کنز العمّال منتخب میزان الحکمه ۳۹۸)
فرا رسیدن سال تحصیلی جدید را به حضور اساتید معظم، دانشجویان پرتلاش به ویژه دانشجویان جدید الورود و كاركنان صدیق دانشگاه تبریك می گویم.
طبق فرموده امام خمینی(ره): دانشگاه مبدا تمام تحولات است، حضور تک تک دانشجویان در این مکان مقدس گامی است هدفمند جهت سربلندی میهن اسلامی. شما دانشجویان امروز ، مسئولین، مدیران و صنعتگران فردا خواهید بود و امنیت و اقتدار ایران اسلامی را رقم خواهید زد.پس با شناخت این جایگاه والا و مقدس خود به این مهم فایق خواهید آمد.
بی شک تولید علم یکی از وظایف ما است و رسالت اصلی کسب علم آمیخته با ایمان می باشد که برای نیل به این آرمان متعالی و ایجاد دانشگاه تمدن ساز در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید می بایست روحیه علم محوری توام با تدبیر، دانایی و امید بر جامعه دانشگاهی مسلط شود، و لازمه این مهم تلاش و کوشش همه جانبه شما عزیزان در دانشگاه است.
امید است با توکل به خداوند متعال، استعانت از حضرت حجت(عج) و کریمه اهل بیت (س) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری( مدظله العالی) در تمام مراحل زندگیتان موفق و منصور باشید.
آدرس:  قم – بلوار سردار شهید خدا کرم( جاده قدیم تهران) - صندوق پستی: 1519-37195
تلفن: 6641601-0251 - فاکس: 6641604 -0251
پست الکترونیک:: Info.admin@qut.ac.ir