امروز : دوشنبه بیست و پنجم تیر 1403
مدیریت امور دانشجویی

مدیریت امور دانشجویی


راهنمای افزایش اعتبار اینترنتی

مراحل افزایش اعتبار اینترنتی

پس از کلیک بر روی گزینه افزایش اعتبار و کلیک بر روی آرم بانک ملی  وارد پنجره زیر می شوید، در جای خالی مبلغ مورد نظر را وارد کرده و روی گزینه تایید کلیک نمایید .

 

پس از تایید وارد پنجره زیر می شوید که در این مرحله با کلیک روی پرداخت وارد صفحه پرداخت اینترنتی  بانک ملی می شوید.  ( نکته مهم : 1- دانشجویان عزیز می توانند از کلیه کارتهای عضو شتاب ( تمام بانکها ) که قابلیت خرید اینترنتی آنها فعال می باشد استفاده نمایند. 2- حتماً شماره فاکتورد مورد نظر را یادداشت نموده تا در صورت ایجاد هرگونه مشکل در افزایش اعتبار، با مراجعه به قسمت پیگیری تراکنش های ناموفق، آن را پیگیری نمایند. )

پس از ورود به صفحه پرداخت اینترنتی بانک ملی مراحل زیر را انجام دهید :

    1-   شماره 16 رقمی روی کارت را در کادر آن وارد نمایید.

   2-   رمز دوم کارت خود را در کادر مربوطه وارد نمایید. (برای دریافت رمز دوم به دستگاه خودپرداز بانک مربوط مراجعه نمایید.)

   3-  کد امنیتی کارت خود را در جای مربوطه وارد نمایید.  Cvv2 کد امنیتی کارت است که به صورت اعداد سه یا چهار رقمی در پشت کارت درج شده است. کارتهایی که کد امنیتی آنها مخدوش شده و یا خوانا نمی باشند برای درخواست کد به پایانه خودپرداز و یا یکی از شعب بانک مربوطه مراجعه فرمایند .

   4-   تاریخ انقضاء درج شده روی کارت را در کادر مخصوص به آن وارد نمایید .

   5-   روی گزینه پرداخت کلیک نمایید .

     پس از انتخاب گزینه پرداخت وارد صفحه زیر می شوید که با کلیـــــک بر روی گزینــه تایید پرداخت عملیات پرداخت اینترنتی به پایان می رسد .

 و صفحه زیر برای شما نمایش داده می شود .

دانشجویان گرامی حتماً شماره فاکتور و شماره پیگیری خود را یادداشت نمایید تا در صورت ایجاد هرگونه مشکل در افزایش اعتبار به قسمت پیگیری تراکنش های ناموفق رفته و با انتخاب شماره فاکتور مورد نظر در کادر مربوطه، گزینه بررسی مجدد را كلیك نمایید. مراحل فوق به شرح زیر می باشد: