امروز : یکشنبه سوم تیر 1397
اخبار

اخبار


اخبار دانشگاه

ورود کاربران
ثبت نام بازنشانی رمز ورود
بیانیه دانشگاه صنعتی قم به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر
چهارشنبه یازدهم بهمن 1396 ساعت 3:49 ب ظ - توسط : مدیر پرتال


به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دانشگاهیان صنعتی قم با صدور بیانیه ای فرا رسیدن دهه مبارک فجر را گرامی داشتند.
متن کامل این پیام به شرح ذیل است:
نصرمن ا... و فتح قریب
بی شک پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی یکی از بزرگ ترین تحولات تاریخ ایران است که در سایه وحدت، همدلی، خودباوری و خدامحوری توانست به ثمر نشیند.
امام خمینی (ره) به سلطه گران شرق و غرب ثابت کرد که می‌توان بنیان نابسامانی ، بی عدالتی و ظلم را ریشه کن کرد و با حمایت و همدلی ملت، با خودباوری و خودشکوفایی به کشوری که مستعمره سلطه گران بوده است استقلال و آزادی را هدیه داد.
 ما دانشگاهیان صنعتی قم بر این باوریم که دهه‌ی مبارک فجر ، روزهای تجدید پیمان با روح پر فتوح امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب، هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم است. شهدایی که با خون خود از انقلاب دفاع کردند و ما نیز با جهاد علمی و فرهنگی از انقلاب عزیزمان دفاع خواهیم کرد. ما جوانان دانشگاهی با وجود همه تهدیدها و تحریم ها در کنار رهبر فرزانه مان خواهیم ایستاد و با پیروی از منویات حکیمانه و پدرانه ایشان رشد و شکوفایی را در ایران اسلامی به ارمغان خواهیم آورد.
درحالی سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را جشن می گیریم که ایران اسلامی به عنوان یک کشور مقتدر در خاورمیانه قد برافراشته است و حتی نام ایران عزیزمان باعث ترس و وحشت سلطه گران می شود. خداوند بزرگ را شاکریم که انقلابمان این چنین قدرتمند و با شکوه، امنیت و آرامش را نه تنها به ایرانیان بلکه با هلاکت داعش به کشورهای مسلمان منطقه هدیه داده است .
امیدرواریم که با توکل به ایزد متعال و پیروی از منویات مقام معظم رهبری( مدظله العالی) پرچم انقلاب اسلامی را به دست صاحب اصلیش حضرت حجت (عج) برسانیم.
 
آدرس:  قم – بلوار سردار شهید خدا کرم( جاده قدیم تهران) - صندوق پستی: 1519-37195
تلفن: 6641601-0251 - فاکس: 6641604 -0251
پست الکترونیک:: Info.admin@qut.ac.ir