امروز : چهارشنبه سی ام مهر 1399
اخبار

اخبار


اخبار امور آموزشی

RSS
معاونت آموزشی  نمایش : 73  نظرات : 0   0   0

حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی

سه شنبه هشتم مهر 1399 ساعت 9:10 ق ظ

فراخوان جذب امریه
معاونت آموزشی  نمایش : 114  نظرات : 0   0   0

فراخوان جذب امریه

چهارشنبه دوم مهر 1399 ساعت 1:57 ب ظ

نحوه فعالیت‌های آموزشی در نیمسال اول ۱۳۹۹-۱۴۰۰
معاونت آموزشی  نمایش : 148  نظرات : 0   0   0

نحوه فعالیت‌های آموزشی در نیمسال اول ۱۳۹۹-۱۴۰۰

مبنای آموزش در نیمسال اول سال تحصیلی جاری، آموزش غیر حضوری بر بستر سامانه آموزش مجازی دانشگاه است اما با این حال امکان حضور دانشجویان در کلاس‌های درس حضور دارد.
دوشنبه سی و یکم شهریور 1399 ساعت 2:4 ب ظ

مبنای آموزش در نیمسال اول سال تحصیلی جاری، آموزش غیر حضوری بر بستر سامانه آموزش مجازی دانشگاه است اما با این حال امکان حضور دانشجویان در کلاس‌های درس حضور دارد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر جعفر قنبری عنوان کرد: با توجه به بازخوردهای گرفته شده از سوی دانشجویان عزیز و همچنین اساتید محترم، جهت فراهم نمودن رفع اشکالات درسی و بهبود یادگیری، برای دانشجویانی که علاقه‌مند هستند در کلاس‌های درس حاضر شوند، این امکان فراهم شده است که دانشجویان داوطلب طبق برنامه اعلامی توسط اساتید محترم و با رعایت الزامات بهداشتی بصورت حضوری در کلاس درس شرکت نمایند.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه افزود: تصمیمات دانشگاه تابع نظرات ستاد ملی مبارزه با کرونا است و در صورت اعلام وضعیت سفید جهت برگزاری کلیه کلاس‌ها بصورت حضوری، دانشگاه این آمادگی را دارد. از طرف دیگر، در صورت منع حضور دانشگاهیان در دانشگاه از سوی ستاد ملی کرونا، رویه آموزش مانند نیمسال قبل خواهد بود و بدون وقفه فعالیت‌های آموزشی ادامه خواهد یافت. وی افزود: به منظور جلوگیری از بروز مشکلاتی مانند قطعی کلاس‌های برخط، از سامانه دیگری نیز به موازات سامانه اصلی کلاس‌های برخط به نام BigBlueButton در نمیسال جاری بهره برداری می شود و اساتید محترم می توانند در کنار سامانه قبلی مبتنی بر Adobe Connect از سامانه جدید نیز استفاده نمایند. این سامانه نیاز به نرم افزار جانبی ندارد و صرفا مبتنی بر مرورگر وب می باشد.

دکتر قنبری در خصوص ثبت نام دانشجویان نوورود اظهار داشت: کلیه فرایندهای ثبت نام و انتخاب واحد بصورت غیر حضوری برای دانشجویان نوورود انجام خواهد شد. این دسته از دانشجویان پس از اعلام نتیجه توسط سازمان سنجش آموزش کشور، با مراجعه به وبگاه دانشگاه می توانند راهنمای ثبت نام را مشاهده و مدارک مورد نیاز را در سامانه آموزش بارگذاری نمایند. پس از تایید فرایند و مدارک توسط کارشناسان آموزش، انتخاب واحد این عزیزان انجام خواهد شد و با تخصیص نام کاربری در سامانه آموزش مجازی دانشگاه امکان شرکت در کلاس‌های برخط فراهم خواهد شد. وی افزود: با توجه به تاخیر پیش آمده در برگزاری آزمون ورودی دانشگاه‌ها و به منظور جبران زمان از دست رفته برای دانشجویان نوورود، تعداد جلسات دروس ارائه شده برای دانشجویان نوورود به ازای هر هفته بیشتر از سایر دانشجویان خواهد بود تا همه دانشجویان نمیسال جاری را همزمان به پایان برسانند. همچنین برای آشنایی این دسته از دانشجویان با محیط دانشگاه و اساتید محترم، ضمن رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، امکان حضور این عزیزان نیز در کلاس‌های درس فراهم شده است. این مورد در خصوص دانشجویان تحصیلات تکمیلی با تاکید بیشتری انجام خواهد شد.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه در پاسخ به نحوه برگزاری دروس عملی عنوان کرد: کلیه دروس عملی اعم از کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها در سامانه آموزش مجازی دانشگاه تعریف شده اند و اساتید محترم این دروس، بخش نظری این عناوین را بر بستر آموزش مجازی ارائه می دهند. برای برگزاری بخش عملی بصورت فشرده، هر گروه درسی طبق برنامه اعلامی توسط گروه آموزشی مربوطه، در محل دانشگاه حاضر شده و فعالیت عملی مورد نیاز آموزشی را انجام خواهند داد.

وی در پایان افزود: از کلیه دانشجویان محترم می خواهم فعالانه در کلاس‌های برخط شرکت نمایند و در صورت ایجاد پرسش، مانند کلاس‌های حضوری به طرح آن بپردازند تا با آسیب کمتری نسبت به آموزش حضوری مواجه شوند. البته اساتید محترم اغلب جلسات برخط را ضبط و منتشر می کنند اما این نکته نباید به این معنی باشد که دانشجو بی نیاز از شرکت در زمان جلسه برخط است چرا که از مزیت تعامل با استاد درس محروم خواهد بود.

تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹
معاونت آموزشی  نمایش : 152  نظرات : 0   0   0

تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

شروع کلاس‌های آموزشی از ۲۹ شهریورماه خواهد بود.
دوشنبه سی و یکم شهریور 1399 ساعت 8:55 ق ظ

مدیر پرتال  نمایش : 1336  نظرات : 3   0   0

تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98

شنبه بیست و هشتم دی 1398 ساعت 9:4 ق ظ

ترم دوم سال تحصیلی 98-99 از تاریخ 1398/11/19 شروع و در تاریخ 1399/03/21  به اتمام می رسد.

امتحانات پایان ترم نیمسال دوم سال تحصیلی 98-99  در تاریخ 1399/03/31 شروع و در تاریخ 1399/04/12 به اتمام می رسد.

برنامه زمان بندی انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98

ایام هفته

تاریخ

سال وردی

مقاطع

ساعت انتخاب واحد

یکشنبه

98/11/13

95و ماقبل

 

 

 

کلیه مقاطع تحصیلی

 

 

 

از ساعت 9 صبح تا 23:30

دوشنبه

98/11/14

96

سه شنبه

98/11/15

97

چهارشنبه

98/11/16

98

پنج شنبه

98/11/17

کلیه ورودی ها

 

 

برنامه زمان بندی حذف و اضافه نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98

ایام هفته

تاریخ

سال وردی

مقاطع

ساعت انتخاب واحد

شنبه

98/11/26

95و ماقبل

 

 

 

کلیه مقاطع تحصیلی

 

 

 

از ساعت 9 صبح تا 23:30

یکشنبه

98/11/27

96

دوشنبه

98/11/28

97

سه شنبه

98/11/29

98

برنامه زمان بندی حذف اضطراری نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98

ایام هفته

تاریخ

سال وردی

مقاطع

ساعت حذف و اضافه

شنبه

99/02/27

 تمامی ورودی ها

کلیه مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد

از ساعت 09:00 تا 23:00

یکشنبه

99/02/28

تمامی ورودی ها

از ساعت 09:00 تا 23:00

دوشنبه

99/02/29

تمامی ورودی ها

از ساعت 09:00 تا 23:00

امور آموزشی  نمایش : 4760  نظرات : 29   0   0

فراخوان بیست و یکمین جشنواره جوان خوارزمی

مهلت ثبت نام الکترونیکی و ارسال طرح به دبیرخانه تا پایان سال 1398
یکشنبه بیست و نهم اردیبهشت 1398 ساعت 11:16 ق ظ

آغاز ثبت نام بيست و يکمين دوره جشنواره جوان خوارزمي


در این دوره از جشنواره جوان خوارزمی طرح‌های ارسالی در شانزده گروه تخصصی مورد ارزیابی و داوری قرار می‌گیرند.

طرح‌هاي قابل پذيرش در شانزده گروه تخصصي شامل فناوري‌هاي شيميايي، مكانيك، برق و كامپيوتر، هنر، معماري و شهرسازي، كشاورزي و منابع طبيعي، علوم پايه، عمران، مهندسي صنايع و مديريت فناوري، مواد، متالورژي و انرژي‌هاي نو و زيست فناوري و علوم پايه پزشكي، محيط زيست، فناوري‌نانو، هوافضا، مهندسي نرم افزار و فناوري اطلاعات و مكاترونيك و می‎باشد هم‎چنين در پنج محور پژوهشي و فناوري شامل طرح‌ها و پژوهش‌هاي بنيادي، طرح‌ها و پژوهش‌هاي كاربردي، طرح‌هاي توسعه‌اي، اختراع و نوآوري می‎باشد.
متقاضیان شرکت در بيست و يكمين جشنواره جوان خوارزمی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره خوارزميwww.khwarizmi.ir و پايگاه اطلاع‌رساني جشنواره جوان خوارزمي http://www.irost.org/young  در قسمت سامانه‌ جامع جشنواره‌هاي خوارزمي نسبت به ثبت‌نام و ارائه مشخصات فردی اقدام نموده و شناسه كاربري   و کلمه عبور خود را دریافت نمايند. ضروري است قبل از شروع فرآيند ثبت نام، فايل راهنماي مربوط به ثبت نام را مطالعه فرمائيد.

ارتقای مهارت های دانشجویان از طریق برگزاری دوره های آموزشی
مدیر پرتال  نمایش : 2484  نظرات : 0   0   0

ارتقای مهارت های دانشجویان از طریق برگزاری دوره های آموزشی

شنبه بیست و چهارم آذر 1397 ساعت 9:37 ق ظ

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: نظر به اینکه مهارت آموزی و کسب تجربه از فاکتورهای مهم جذب  افراد در بازار کار می باشد ، در این راستا با حمایت های بی دریغ دکتر رضایی نور رئیس دانشگاه صنعتی قم و همت مرکز آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه، دو تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه با موسسه زبان پیشگام و مرکز آموزشی همکار سازمان استاندارد منعقد شده است.
طبق تفاهم نامه همکاری  فی مابین دانشگاه و مرکز آموزشی همکار سازمان استاندارد، دانشگاه صنعتی قم  به عنوان قطب دوره های مهارت افزایی می تواند برگزاری دوره های مختلف در زمینه استاندارد های مهندسی را در استان قم عهده دار شود.
شایان ذکر است در پایان هر دوره گواهی معتبر جهت تکمیل رزومه  به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد .

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی در کلیه مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می رساند:
مدیریت امور پژوهشی و فناوری دانشگاه در نظر دارد از دانشجویان پژوهشگر برگزیده دانشگاه در سال تحصیلی 97-96 ، در مراسم جشن هفته پژوهش و فناوری تقدیر به عمل آورد.

   آیین نامه انتخاب دانشجوی پژوهشگر برگزیده دانشگاه صنعتی قم در اینجا بارگزاری شده است.

   دانشجویان حایز شرایط، لازم است فرم پرسشنامه که در اینجا آمده است را تکمیل کرده و آن را به همراه کلیه مدارک و مستندات مورد نیاز به دفتر مدیریت پژوهش و فناوری دانشگاه (آقای بیکایی) تحویل دهند.
📅 مهلت ارسال مدارک: 17 آذر 1397
📆 زمان برگزاری مراسم جشن پژوهش: هفته آخر آذر 1397

 

 

مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود برگزار شد
مدیر پرتال  نمایش : 1970  نظرات : 0   0   0

مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود برگزار شد

شنبه بیست و چهارم آذر 1397 ساعت 9:33 ق ظ

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: در آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه صنعتی قم پذیرای469 دانشجوی جدیدالورود در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بوده است. به همین منظور مراسم آشنایی و معارفه این دانشجویان با حضور مسئولین دانشگاه به همت مدیریت فرهنگی برگزار شد.

دکتر رضایی نور ضمن خیر مقدم به دانشجویان جدیدالورود، موفقیت آنها را درکنکور سراسری سال 1397 تبریک گفت. وی افزود: یکی از ویژگی های شاخص این دانشگاه حضور اساتید جوان که از دانشگاه های مطرح فارغ التحصیل شده اند می باشد.همچنین حضور کارکنان با انگیزه و با نشاط رشد و بهره وری دراین دانشگاه را ارتقا داده است.
دکتر رضایی نور گفت: دانشجویان خلاق و نخبه دانشگاه صنعتی قم موفقیت های زیادی را برای این دانشگاه به ارمغان آورده اند.آمار بالای قبولی دانشجویان کارشناسی دانشگاه صنعتی قم در مقطع کارشناسی ارشد،کسب رتبه دوم در مسابقات زیردریایی،کسب رتبه هفتم در مسابقات نانو و کسب عنوان اختراعات برتر در مسابقات ژنو از جمله فعالیت های دانشجویان در این دانشگاه می باشد.
وی افزود: میل به تغییر،تحول و تلاش مبنای کار مسئولین دانشگاه صنعتی قم است. در همین راستا با تلاش شبانه روزی مسئولین در تابستان سال جاری دانشکده برق و کامپیوتر ،کتابخانه مشکوة السادات ،سالن ورزشی شهید شهریاری تاسیس شد. همچنین اقدامات اولیه جهت احداث زمین چمن مصنوعی در دانشگاه انجام شده است.
خوابگاه های دانشجویی نیز به منظور استقبال شایسته از دانشجویان جدیدالورود بهسازی و تجهیز شده است.
وی اظهار داشت: زمین اصلی دانشگاه در کیلومتر 9 جاده قدیم  قم_ تهران می باشد که با رایزنی های صورت گرفته تا چند سال آتی سایت اصلی دانشگاه را در آن زمین خواهیم ساخت.
دکتر رضایی نور گفت: مسئولین دانشگاه جهت ارائه خدمات هر چه بهتر آموزشی،رفاهی و صنفی حداکثر تلاش خود را خواهند داشت و در این راه همکاری و همیاری شما عزیزان بسیار مهم و موثر می باشد.در این راستا از همه شما عزیزان می خواهم که ما را نقد کنید، البته نقد منصفانه و سازنده.
وی افزود: روحیه شاداب و انرژی مثبت دانشجویان انگیزه مسئولین دانشگاه را جهت ارائه خدمات مطلوب  در زمینه های آموزشی، رفاهی ، صنفی و ... چندین برابر خواهد کرد.
رئیس دانشگاه صنعتی قم دوره تحصیل در مقطع کارشناسی را یکی از مهم ترین دوران زندگی جوانان قلمداد کرد و افزود: اگر می خواهید یک مهندس موفق و کارآمد باشید یادگیری مهارت هایی چون مدیریت زمان، گزارش نویسی و... بسیار مهم می باشد.
در ادامه حجت الاسلام شریفی دوست مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان و تبریک جهت ورود دانشجویان جدیدالورود به عرصه جدیدی از علم آموزی، شهر مقدس قم را عش آل الله دانست و افزود: شما عزیزان دعوت شده کریمه اهل بیت (س) به این شهر مقدس هستید.
وی گفت: در این دوران شما عزیزان می توانیداستفاده حداکثری را از فضای معنوی و مذهبی شهر مقدس قم داشته باشید. چرا که با استناد به آیات و روایات، کریمه اهل بیت جلوه ای از حضرت زهرا(س) می باشد.
مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه در مورد طرح همام(هسته های مباحثاتی اندیشه های استاد مرتضی مطهری) گفت : این طرح که توسط دفتر نهاد در دانشگاه اجرا میشود به حمد الله تا به امروز مورد استقبال بسیاری از دانشجویان قرار گرفته است . در این طرح دانشجویان با اندیشه های ناب استاد مطهری آشنا میشوند و با به کار گیری از رهنمود های این استاد بزرگوار خیر و برکت را در زندگی خود جاری می کنند.
در این مراسم  دکتر آقا محمدی معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه ضمن بیان مطالبی در خصوص آشنایی دانشجویان با امور آموزشی و پژوهشی در دانشگاه گفت: شما عزیزان باید همراه با رشد علمی،  رشد معنوی و شخصیتی هم داشته باشید.
همچنین دکتر کریمی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه پس از توضیح مسائل مربوط به دانشجویان در زمینه امور فرهنگی،خوابگاه و تغذیه به نقش مهم دانشجویان در رشد و شکوفایی جامعه اشاره کرد.

معرفی  اداره  حراست ، تشکل های دانشجویی انجمن اسلامی ، جامعه اسلامی ، بسیج دانشجویی ، کانون خیریه نیکان و انجمن های علمی از دیگر بخش های این برنامه بوده است .
در انتها نیز با اهدای هدیه ای به رسم یادبود ، مقدم دانشجویان جدیدالورود گرامی داشته شد.

مدیر پرتال  نمایش : 2211  نظرات : 0   0   0

برنامه دروس ترم تابستان 963

سه شنبه بیست و دوم خرداد 1397 ساعت 12:36 ق ظ
-افرادی که ثبت نام اینترنتی آنها تکمیل نشده است تا تاریخ 96/07/02 فرصت دارند نسبت به تکمیل ثبت خود اقدام نمایند.
- برنامه هفتگی دروس رشته های مختلف به شرح زیر می باشد. کلاسها از تاریخ 96/07/01 برگزار می شود و تمام پذیرفته شدگان اعم از افرادی که ثبت نام آنها تکمیل شده است یا نشده است باید طبق برنامه در کلاسها حاضر شوند.
- دروس عملی و آزمایشگاهی از تاریخ 96/07/08 تشکیل می گردد لذا در برنامه ذیل لحاظ نشده است. برنامه نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد
- دانشجویان رشته برق که اسامی آنها در لیست پیوست درج شده است طبق برنامه گروه 1 برق، و سایر دانشجویان طبق برنامه گروه 2 برق، در کلاسها حضور یابند

برنامه هفتگی ارائه شده نیمسال اول کارشناسی ورودی 96

صنایع

8:00-10:00

10:00-12:00

13:30-15:30

15:30-17:30

17:30-19:30

شنبه

فیزیک1

کلاس 107

فیزیک1

 کلاس 107

ریاضی 1

کلاس 107

 

ریاضی 1

کلاس 107

یکشنبه

دانش خانواده (برادران) کلاس 401   

 

 

 

اقتصاد عمومی 1

کلاس 304

دوشنبه

 

اندیشه اسلامی1 (خواهران) کلاس 401   

فارسی عمومی

 - کلاس 102

فارسی عمومی

 کلاس 108

سه شنبه

 

 

 

 

چهارشنبه

 

انرژی

8:00-10:00

10:00-12:00

13:30-15:30

15:30-17:30

17:30-19:30

شنبه

 

یکشنبه

شیمی عمومی - کلاس 105

 

 

مبانی اقتصادی - کلاس 106

مبانی اقتصادی - کلاس 105

دوشنبه

 

زبان عمومی - کلاس 103

 

شیمی عمومی - کلاس 101

 

سه شنبه

ریاضی عمومی 1 - کلاس 101

اندیشه اسلامی 1 (زن) 401

آیین و زندگی (مرد) - 401

 

فیزیک عمومی 1 -کلاس 107

چهارشنبه

 

زبان عمومی - کلاس 102

ریاضی عمومی1 - کلاس 101

فیزیک عمومی 1 - کلاس 107

 

مکانیک

8:00-10:00

10:00-12:00

13:30-15:30

15:30-17:30

17:30-19:30

شنبه

ریاضی عمومی1 - کلاس 102

 

شیمی عمومی-کلاس 101

شیمی عمومی- کلاس 101

فیزیک عمومی 1- کلاس 101

یکشنبه

ریاضی عمومی1 -کلاس 101

 

تاریخ امامت (مرد) 401

زبان عمومی- کلاس 101

فیزیک عمومی 1- کلاس 101

دوشنبه

زبان عمومی-کلاس 101

 

 

 

 

سه شنبه

 

 

 

 

 

چهارشنبه

 

فیزیک مهندسی

8:00-10:00

10:00-12:00

13:30-15:30

15:30-17:30

17:30-19:30

شنبه

 

ریاضی عمومی1  - کلاس 102

ریاضی عمومی1 -کلاس 102

 

 

یکشنبه

 

ریاضی عمومی1 - کلاس 107

فیزیک عمومی 1 - کلاس 107

 

 

دوشنبه

 

 

 

فیزیک عمومی 1 -کلاس 107

شیمی 1

سه شنبه

 

فیزیک عمومی 1 - 107

فارسی عمومی  - 103

فارسی عمومی - 103 

چهارشنبه

 

عمران

8:00-10:00

10:00-12:00

13:30-15:30

15:30-17:30

17:30-19:30

شنبه

فارسی عمومی - کلاس 101

فیزیک عمومی 1 - کلاس 101

فارسی عمومی- کلاس 107

 

 

یکشنبه

فیزیک عمومی 1 - کلاس 102

ریاضی عمومی- کلاس 1011

 

 

زبان عمومی - کلاس 108

دوشنبه

زمین شناسی - کلاس 306

ریاضی عمومی 1  - کلاس 106

   تفسیر نهج البلاغه  (زن)401

زبان عمومی کلاس 108

 

سه شنبه

 

چهارشنبه

 

برق-گروه1

8:00-10:00

10:00-12:00

13:30-15:30

15:30-17:30

17:30-19:30

شنبه

 

فارسی -کلاس 102

 

 

فارسی -کلاس 106

یکشنبه

 

 

 

ریاضی 1 -کلاس 107

ریاضی 1  -کلاس 107

دوشنبه

فیزیک 1 -کلاس 107

 

 

 

آشنایی با برق- آمفی تیاتر

سه شنبه

 

    فیزیک 1 -کلاس 105

برنامه نویسی -کلاس 206

برنامه نویسی-کلاس 206  

چهارشنبه

 

 

 

 

 

برق گروه2

8:00-10:00

10:00-12:00

13:30-15:30

15:30-17:30

17:30-19:30

شنبه

 

 

 

 

 

یکشنبه

 

 فارسی کلاس 103

فارسی - کلاس 103

 

 

دوشنبه

 

 

 

 

آشنایی با برق - آمفی تیاتر

سه شنبه

برنامه نویسی -کلاس 206

برنامه نویسی - کلاس 206     

 

   نقشه کشی -کلاس 207

 

چهارشنبه

ریاضی1 -کلاس 101

فیزیک1 - کلاس 108

ریاضی1 - کلاس 108

فیزیک1 -کلاس 103

 

 

پلیمر

8:00-10:00

10:00-12:00

13:30-15:30

15:30-17:30

17:30-19:30

شنبه

 

یکشنبه

ریاضی عمومی1 -کلاس 108

ریاضی عمومی1 -کلاس 106

 

 

 

دوشنبه

اندیشه 1(زن) 401

 

تفسیر قرآن(مرد) 401

سه شنبه

شیمی عمومی -کلاس 107

فیزیک عمومی1 -کلاس 102

زبان عمومی - کلاس 107

 

زبان عمومی- کلاس 102

چهارشنبه

شیمی آلی 1- کلاس 102

فیزیک عمومی1- کلاس 107

شیمی عمومی - کلاس 102

شیمی آلی 1 -کلاس 102

 

کامپیوتر

8:00-10:00

10:00-12:00

13:30-15:30

15:30-17:30

17:30-19:30

شنبه

 

یکشنبه

 

ریاضیات گسسته - کلاس 206

ریاضی عمومی 1 - کلاس 101

مبانی

فیزیک عمومی 1- کلاس 102

دوشنبه

ریاضی عمومی 1 - کلاس 108

ریاضیات گسسته

 

فارسی عمومی - کلاس 102

فارسی عمومی - کلاس 101

سه شنبه

 

 

 

مبانی

فیزیک عمومی 1- کلاس 108

چهارشنبه

 


اسامی دانشجویان گروه 1 برق

 

نام و نام خانوادگی

ردیف

نام و نام خانوادگی

ردیف

رنجبرکبوترخاني اميرحسين

21

فرهادي محمدحسين

1

بهرام پور رضا

22

باقريان محمدحسين

2

استرکي ابوالفضل

23

لشگري سيدمحمدعلي

3

شه سواري محسن

24

عنايتي نژادبيدگلي نرجس

4

سيروس مهدي

25

مهتدي كوروش

5

روح نوازپيله ورق محمدرضا

26

ميرزاعلي مازندراني ايمان

6

کماسي امير

27

قاسمي علي

7

قنبري پوريا

28

اخلاقي مديري سيدمحمد

8

محمدخاني سبحان

29

عارف نيا محمدعلي

9

حسيني سيدسينا

30

رجبي شيرزي علي

10

رجب زاده فائزه

31

بختياري اميرحسين

11

نوروزي کوريه ارمين

32

تقوي راد اميرحسين

12

فلامرزي فرزاد

33

محسن زاده هير محمدمهدي

13

شاه ولدي محمدمهدي

34

احمدي سورن ابادي عرفان

14

ايراني قمي فاطمه

35

بهمن ابادي ايمان

15

ولي پورداشبلاغ احمد

36

بابايي محمدرضا

16

کاشي زهرا

37

سلطاني محمدي عليرضا

17

ذرهرج امين

38

صفري علي ابادي محمدحسن

18

قاسمي سميع سينا

39

حسني طيبه

19

موحدي سبحان

40

حبيبي پورفرشبافي محمد

20

مدیر پرتال  نمایش : 3374  نظرات : 0   0   0

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی 1396 دانشگاه صنعتی قم

پنجشنبه بیست و سوم شهریور 1396 ساعت 8:22 ب ظ

ضمن عرض تبریک پذیرش در دوره‌ی کارشناسی  دانشگاه صنعتی قم و آرزوی موفقیت، به اطلاع می‌رساند ثبت نام در دو مرحله اینترنتی و حضوری (تحویل اصل مدارک) صورت می گیرد. خواهشمند است قبل از هرگونه اقدام جهت ورود به سایتهای مربوطه موارد ذیل به دقت مطالعه گردد.
الف-ثبت نام اینترنتی:
پذیرفته شدگان محترم می توانند جهت ثبت نام طبق جدول زمان بندی ذیل به سامانه ثبت نام اینترنتی به آدرس https://erp.qut.ac.ir/stdnewمراجعه نمایند و مراحل ثبت نام را تکمیل نمایند. پس از تکمیل ثبت نام، وضعیت پذیرفته شده توسط کارشناسان دانشگاه بررسی می گردد، و در صورت تایید، برای پذیرفته شده شماره دانشجویی اختصاص و از طریق شماره همراهی که دانشجو در سامانه ثبت نام درج نموده پیامک داده می شود. همچنین پذیرفته شدگان می توانند با ورود مجدد به سامانه از آخرین وضعیت ثبت نام خود مطلع شوند.
لازم به ذکر است در صورت هر گونه نقص مدارک، و یا مغایرت با اطلاعات دریافت شده از سازمان سنجش، ثبت نام تایید نمی گردد.
پذیرفته شدگان پس از تایید ثبت نام نهایی توسط دانشگاه می توانند با ورود به پرتال دانشجویی به آدرس https://erp.qut.ac.ir/ در تاریخ 96/06/31 برنامه هفتگی دروس اخذ شده توسط دانشگاه را مشاهده نموده و از تاریخ 96/07/01 جهت حضور در کلاس درس به دانشگاه مراجعه نمایند (شماره دانشجویی بعنوان نام کاربری و شماره ملی بعنوان رمز عبور برای ورود به پرتال دانشجویی می باشد).
-         دانشجویان جهت دریافت کارت دانشجویی، باید به امور دانشجویی دانشگاه مراجعه نمایند.
-         دانشجویان متقاضی خوابگاه به قسمت ج این اطلاعیه مراجعه نمایند.

برنامه زمان بندی ثبت ­نام اینترنتی

تاریخ

ایام

رشته ها

28 / 6 / 96

   سه شنبه    

رشته  مهندسی برق وفیزیک مهندسی و مهندسی انرژی و مهندسی کامپیوتر

29 / 6 / 96

چهار شنبه

رشته  مهندسی صنایع  و مهندسی پلیمر و مهندسی مکانیک و مهندسی عمران

 نکته 1: جهت ورود به سامانه ثبت نام، نام کاربری و رمز عبور، به ترتیب کد ملی و شماره شناسنامه فرد پذیرفته شده می‌باشد. شایان ذکر است که کد ملی باید بصورت کامل (عدد ده رقمی) و بدون خط فاصله و با در نظر گرفتن صفرهای ابتدایی آن وارد شود.
نکته 2: مدارک ضروری جهت ثبت نام اینترنتی به شرح زیر است:
o      تصویر تمام صفحات  شناسنامه
o       تصویر کارت ملی  یا کارت هوشمند
o       تصویر عکس 4*3 زمینه سفید
o       تصویر اصل کارنامه دوره متوسطه
o      تصویر اصل کارنامه دوره پیش دانشگاهی
o      تصویر اصل  گواهینامه  دوره متوسطه
o      تصویر اصل  گواهینامه دوره پیش دانشگاهی
o      تصویر اصل رسید تائیدیه تحصیلی  (کلیه پذیرفته شدگان می بایست به همراه تصویر گواهی پیش دانشگاهی خود به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و درخواست تائیدیه تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش و پرورش محل تحصیل خود نمایند و رسید مربوطه را در زمان تحویل مدارک به دانشگاه ارائه دهند)
o      تصویر فرم مشخصات
o      تصویر فرم علایق ورزشی
o       تصویر فرم سازمان سنجش
o      تصویر مدارک شاهد و ایثارگر
o       تصویر کارت پایان خدمت، معافیت و یا تصویر برگ تکمیل شده درخواست معافیت تحصیلی دانشجویان مشمول (کلیه پذیرفته شدگان مشمول  می بایست اصل برگه درخواست معافیت تحصیلی تکمیل شده را همراه یک سری تصاویر تمام صفحات شناسنامه ، کارت ملی ، گواهینامه دوره سه ساله متوسطه و دوره پیش دانشگاهی جهت اخذ معافیت تحصیلی از تاریخ 1396/07/04 الی 1396/07/12 به امور مشمولین دانشگاه صنعتی قم ارائه نمایند.) فرم معافیت تحصیلی
لطفا به شرح دستورالعمل ثبت نام پذیرفته شدگان (فایل پیوست) مراجعه شود و فرم های مورد نیاز در قسمت اسکن مدارک بارگذاری می‌شود.و همچنین فایل فرم مشخصات را در اسکن بارگذاری نمایید.
تبصره: در صورتی که پذیرفته شده دارای پذیرش شرایط خاص می‌باشد، اسکن فرم‌های مربوطه را در قسمت الصاق فایل اضافه نماید.
ب-ثبت نام حضوری (تحویل مدارک):
پذیرفته شدگان موظفند جهت تطبیق مدارک و تایید نهایی ثبت نام، در بازه زمانی 1396/07/04 الی 1396/07/16، اصل مدارک خود را به کارشناس آموزش دانشکده مربوطه ارائه دهند. مدارک مذکور به شرح زیر می باشد.
o اصل مدرک گواهینامه دوره سه ساله متوسطه  و دوره  پیش دانشگاهی همراه با دو برگ کپی از مدارک
o اصل کارنامه دوره سه ساله متوسطه و دوره پیش دانشگاهی همراه با دو برگ کپی از ریزنمرات
o  اصل شناسنامه همراه با سه برگ کپی از تمام صفحات شناسنامه
o اصل کارت ملی همراه با سه برگ کپی از هر دو طرف کارت ملی
o اصل کارت پایان خدمت یا معافیت همراه با دو برگ کپی از هر دو طرف کارت پایان خدمت ( کلیه پذیرفته شدگان مشمول  می بایست اصل برگه درخواست معافیت تحصیلی تکمیل شده را همراه یک سری تصاویر تمام صفحات شناسنامه ، کارت ملی ، گواهینامه دوره سه ساله متوسطه و دوره پیش دانشگاهی جهت اخذ معافیت تحصیلی از تاریخ 1396/07/04 الی 1396/07/12 به امور مشمولین دانشگاه صنعتی قم ارائه نمایند.)
12o قطعه عکس 4*3 زمینه سفید
o  اصل کلیه ی فرم های تکمیل شده مورد نیاز پذیرفته شدگان
o اصل فرم مشخصات
o رسید تائیدیه تحصیلی ( کلیه پذیرفته شدگان می بایست به همراه تصویر گواهی پیش دانشگاهی خود به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و درخواست تائیدیه تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش و پرورش محل تحصیل خود نمایند و رسید مربوط را در زمان ثبت نام به دانشگاه ارائه دهند)
لازم به ذکر است عواقب عدم ارائه مدارک فوق در بازه ی زمانی تعیین شده و وجود هر گونه اشکال و مغایرت در آن به عهده ی دانشجو می باشد و برابر قوانین و مقرارت با ایشان برخورد خواهد شد
ج-ثبت نام خوابگاه:
پذیرفته شدگان متقاضی اسکان در خوابگاه خودگردان می توانند بعد از دریافت شماره دانشجویی، وارد پرتال خود شده و از قسمت امور خوابگاه نسبت به درخواست عضویت در خوابگاه اقدام نمایند. با توجه به محدودیت ظرفیت خوابگاه، پس از الویت­ بندی نسبت به اختصاص خوابگاه اقدام می شود
توضیحات:
1- شهریه اسکان برای یک ترم تحصیلی مبلغ 5،000،000 ریال می باشد.
2- مبلغ 1،000،000 ریال نیز بابت ودیعه خوابگاه علاوه بر شهریه توسط دانشجو پرداخت خواهد شد.
3- با توجه به محدودیت ظرفیت پذیرش ،امور خوابگاهها پس از بررسی و اولویت بندی درخواست ها نسبت به اختصاص خوابگاه اقدام خواهد نمود و حداکثر تا تاربخ 1 / 7 /96  از طریق پرتال دانشجویی و وب سایت دانشگاه اطلاع رسانی می گردد. لذا ارسال درخواست تضمینی بابت تعلق گرفتن خوابگاه نمی باشد.
د-ثبت نام تغذیه:
پذیرفته شدگان جهت استفاده از سامانه تغذیه بصورت موقت می توانید از تاریخ1396/07/01 تا حداکثر 1396/07/20 بوسیله شماره دانشجویی بعنوان نام کاربری و شماره ملی بعنوان رمز عبور از سامانه تغذیه به آدرسhttps://dining.qut.ac.ir/ نسبت به رزرو غذای دانشجویی اقدام نمایند.
لازم به ذکر است هر هفته تا روز چهارشنبه ساعت 14 فرصت رزرو غذا برای هفته آینده  وجود دارد.همچنین دانشجویان خوابگاهی پس از دریافت کارت خوابگاه جهت فعالسازی سلف شماره 2 (سلف خوابگاه ها) به امور تغذیه مراجعه نمایند.
ه- قابل توجه دانشجویان خانواده معظم شهدا و ایثارگران :
دانشجویانی که دارای شرایط ذیل می باشند جهت بهره مندی از تسهیلات ایثارگری اقدام نمایند:
 1. جانبازان 25% و بالاتر
 2. آزادگان
 3. همسر و فرزند (شهید، جاویدالاثر، آزاده، جانباز 25% و بالاتر)
 4. جانباز با حداقل 15% جانبازی و سه ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه
 5. رزمنده با حداقل شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه
دانشجویان دارای شرایط فوق، باید نسبت به انجام مراحل زیر اقدام نمایند:
الف) بارگذاری تصویر مدارک ذیل در قسمت اسکن مدارک ایثارگری در هنگام ثبت نام اینترنتی:
 • کلیه مدارک ایثارگری از قبیل کارت جانبازی، ایثارگری و آزادگی و ...
 • کارت ملی و صفحه اول شناسنامه
ب) مراجعه حضوری به بنیاد شهید منطقه 2 استان قم و ارائه مدارک مورد نیاز به آنها و دریافت فرم اطلاعات دانشجویان شاهد و ایثارگر (دانشجویان مذکور می بایست پس از ثبت نام اینترنتی، در هفته نخست سال تحصیلی، با در دست داشتن مدارک ذیل به بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 2 استان قم (واقع در بلوار 15 خرداد (شاه سید علی) – جنب امام زاده احمد – بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه2 – اتاق 13 – آقای یاسمی مقدم)، مراجعه نموده و فرم اطلاعات دانشجویان شاهد و ایثارگر را تکمیل نمایند.
 • دو قطعه عکس 4*3
 • شماره سیبا بانک ملی بنام دانشجو (برای دانشجویان روزانه)
 •  اصل مدارک شناسایی (شناسنامه و کارت ملی)  
ج) ارائه فرم اطلاعات دانشجویان شاهد و ایثارگر(فرم قسمت ب) به آقای جعفری مسئول اداره شاهد و ایثارگر دانشگاه

توجه : استفاده از پوشش چادر برای خواهران در محوطه دانشگاه و اماکن وابسته الزامی می باشد

   با آرزوی موفقیت

مدیر پرتال  نمایش : 2566  نظرات : 0   0   0

برنامه زمان بندی انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی 97-96

شنبه یازدهم شهریور 1396 ساعت 10:0 ق ظ

برنامه زمان بندی انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی 97-96
ایام هقتهتازیخسال وردیمقاطع
یکشنبه96/06/1993و ماقبل کلیه مقاطع کارشناسی و کارششناسی ارشد
دوشنبه96/06/2094
سه شنبه96/06/2195
چهلرشنبه96/06/22همه وردی ها

ضمن عرض تبریک پذیرش در دوره‌ی کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی قم و آرزوی موفقیت، به اطلاع می‌رساند ثبت نام به دو صورت اینترنتی و حضوری طبق جدول زمان بندی به شرح ذیل انجام می‌شود:

برنامه زمان بندی ثبت­ نام اینترنتی

تاریخ

ایام

رشته ها

96/06/13

  دوشنبه   

رشته های مهندسی مکانیک (کلیه گرایش­ها­) ، مهندسی صنایع، مهندسی پلیمر،مهندسی عمران (کلیه گرایش­ها)، مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق (کلیه گرایش­ها )، ریاضی کاربردی

 

برنامه زمان بندی ثبت­ نام حضوری

تاریخ

ایام

رشته­ ها

96/06/14

سه شنبه

رشته های مهندسی مکانیک (کلیه گرایش­ها­) ، مهندسی صنایع، مهندسی پلیمر و مهندسی عمران (کلیه گرایش­ها)

96/06/15

چهارشنبه

رشته مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق (کلیه گرایش­ها )، ریاضی کاربردی

الف-ثبت نام اینترنتی: از طریق آدرس https://erp.qut.ac.ir/stdnewورود به سامانه امکان پذیر می‌باشد.
نام کاربری، کد ملی فرد پذیرفته شده و رمز عبور، شماره شناسنامه ایشان می‌باشد.
شایان ذکر است که کد ملی باید بصورت کامل (عدد ده رقمی) و بدون خط فاصله و با در نظر گرفتن صفرهای ابتدایی آن وارد شود.
مدارک ضروری قسمت ثبت نام اینترنتی شامل:
الف- اسکن مدرک کارشناسی
ب- اسکن تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی
ج- اسکن عکس 4×3 تمام رخ با کیفیت
د- اسکن مدرک وضعیت نظام وظیفه
ه- فرم تعهد آموزش رایگان برای دانشجویان روزانه
ی- اسکن فرم مشخصات
به شرح دستورالعمل ثبت نام پذیرفته شدگان (فایل پیوست) مراجعه شود و فرم های مورد نیاز در قسمت اسکن مدارک بارگذاری می‌شود.
تبصره: در صورتی که پذیرفته شده دارای پذیرش شرایط خاص می‌باشد، اسکن فرم‌های مربوطه را در قسمت الصاق فایل اضافه نماید.
ب- ثبت نام حضوری: پس از ثبت نام اینترنتی، اصل مدارک به شرح ذیل، جهت تطبیق و تایید نهایی ثبت نام در روز ثبت نام حضوری (طبق زمانبندی اعلام شده) ارائه گردد.
-         اصل شناسنامه سه سری کپی از تمام صفحات آن.
-         اصل کارت ملی و یک برگ فتوکپی آن (پشت و رو).
-         عکس 4×3 زمینه سفید تمام رخ 6 قطعه (تهیه شده سال جاری).
-         اصل و یک برگ فتوکپی مدرک کارشناسی مورد تأیید وزارت علوم یا وزارت بهداشت که در آن معدل دوره کارشناسی قید شده باشد. (دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور دو برگ فتوکپی مدرک ارائه کنند)
تبصره: پذیرفته شدگانی که دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته می باشند باید اصل و فتوکپی مدرک کاردانی خود را نیز ارائه کنند.
-  دانشجویان سال آخر فرم گواهی معدل یا فرم گواهی اتمام فارغ‌التحصیلی ارائه نمایند که حداکثر می بایست تا تاریخ 1396/6/31 فارغ التحصیل باشند. (دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور دو برگ فتوکپی مدرک ارائه کنند).
-  تکمیل فرم 13 پیوست برای داوطلبانی که با توجه به مفاد آیین نامه ادامه تحصیل رتبه اول دوره کارشناسی مصوب جلسه 1393/4/25 شورای هدایت استعدادهای وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری با امتیاز رتبه اول پذیرفته شده اند.
- موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارکنان.
-  مدرکی که وضعیت نظام وظیفه (برای برادران) را مشخص نماید و یک برگ فتوکپی آن.
-   پذیرفته شدگانی که در حین خدمت سربازی می‌باشند، جهت اخذ نامه ترخیص از خدمت همراه با مدارک کامل ثبت ‌نامی به نظام وظیفه دانشگاه مراجعه نمایند.
-   پذیرفته شدگان جهت دریافت معافیت تحصیلی از پلیس + 10 یک نسخه کپی اضافه از مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد خود همراه داشته باشند.
توجه: دانشجویان متقاضی خوابگاه می­توانند نسبت به ارسال درخواست خود از طریق پورتال دانشجویی و یا مراجعه به کارشناس اداره امور خوابگاهها اقدام نمایند. اداره امور خوابگاهها بعد از بررسی فرم درخواست در صورت داشتن ظرفیت، اقدام به تایید ثبت نام خواهد نمود. لذا دانشجویانی که با درخواست آنها موافقت گردیده، موظف اند حداکثر تا روز چهارشنبه مورخ 96/06/29 نسبت به واریز شهریه خوابگاه اقدام نمایند. در غیر اینصورت بعد از تاریخ مذکور اداره امور خوابگاهها مسئولیتی در خصوص ارائه خوابگاه نخواهد داشت.
توجه: دانشجویانی مجاز به واریز شهریه خوابگاه می باشند، که با درخواست آنها موافقت شده است.لذا قبل از واریز شهریه نسبت به تایید و یا رد درخواست خود اطمینان حاصل نمایید. ضمناً میزان شهریه خوابگاه در ترم جاری از طریق اطلاعیه در سایت دانشگاه درج خواهد شد.
با آرزوی موفقیت
تحصیلات تکمیلی دانشگاه

 


مدیر پرتال  نمایش : 2778  نظرات : 0   0   0

تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی 97-96

سه شنبه هفدهم مرداد 1396 ساعت 8:35 ق ظ

صفحه 1 از 10 | از رکورد 1 تا 15 | از مجموع : 143
ورود کاربران
ثبت نام بازنشانی رمز ورود