امروز : شنبه یکم اردیبهشت 1403
اخبار

اخبار


اخبار دانشگاه

قابل توجه پذیرفته شدگان مقطع دکتری دانشگاه صنعتی قم

چهارشنبه هشتم شهریور 1402 ساعت 12:53 ق ظ
قابل توجه پذیرفته شدگان مقطع دکتری دانشگاه صنعتی قم
ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت به دانشجویان پذیرفته شده در کنکور دکتری سال 1402، به اطلاع می رساند ثبت نام دانشجویان جدیدالورود در دانشگاه صنعتی قم، فقط به صورت الکترونیکی می باشد.
لذا خواهشمند است تمامی موارد ذکر شده در ذیل را انجام داده و تا حصول نتیجه مراحل ثبت نام را دنبال نمایید.
کانال اطلاع‌رسانی  دانشگاه صنعتی قم:
کانال رسمی دانشگاه صنعتی قم فقط در پیام رسان داخلی "بله"  به آدرس زیر منتشرخواهد شد.
https://ble.ir/qutnews
 
ثبت نام غیرحضوری به صورت الکترونیکی:
 

برنامه زمان بندی ثبت نام غیر حضوری دانشجویان دکتری ورودی 1402

ساعت

تاریخ

ایام

رشته ها

از ساعت 8 الی 23

20/6/1402تا 21/6/1402

دوشنبه و سه شنبه

کلیه رشته ها

 
قبل از ورود به سایت دانشگاه صنعتی قم جهت ثبت نام، موارد ذکر شده در ذیل را اسکن نمایید (زیرا برای ثبت نام به این موارد جهت بارگزاری نیاز خواهید داشت).
  • تصویر تمام صفحات شناسنامه وکارت ملی.
  • تصویر عکس 4*3 تمام رخ زمینه سفید تهیه شده در سال جاری ( به اندازه 263*649 و یا کمتر که حجم عکس حدودا 25 کیلوبایت شود)
  • تصویر اصل مدرک کارشناسی ارشد و یا تصویر گواهی موقت کارشناسی ارشد و در صورت نداشتن مدرک، فرم معدل تایید شده توسط دانشگاه (فرم تعهد فراغت از تحصیل)
  • تصویر اصل مدرک کارشناسی و یا تصویر گواهی موقت کارشناسی
  • تصویر فرم های سنجش طبق نیاز و ضرورت هر فرد تکمیل و بارگزاری شود. (فرم های سنجش را می توانید از این قسمت فرم های سنجش دریافت نمایید. بارگزاری فرم ب  برای تمامی دانشجویان روزانه الزامی می باشد. بقیه فرم­های سنجش در صورتی که با وضعیت متقاضی مطابقت داشته باشد تکمیل و بارگزاری گردد). تاریخ فرم ها بصورت دستی 1402 گردد.
  • تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت در صورت موجود بودن
بعد از اسکن تمامی موارد بالا و پر شدن فرم های مربوطه، به آدرس ذیل مراجعه نموده و ثبت نام اینترنتی خود را انجام دهید.
آدرس سایت https://erp.qut.ac.ir/stdnew    
نکته 1: جهت ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی: نام کاربری، کد ملی دانشجو و کلمه عبور، شماره شناسنامه متقاضی می باشد.
نکته 2: کد ملی باید به صورت کامل و 10 رقمی وارد گردد بدون خط تیره و فاصله ( اگر کد ملی و شماره شناسنامه متقاضی با صفر شروع شود ممکن است برای ورود به سایت نیاز به صفر اول شماره ملی نباشد لذا هم با صفر اول و هم بدون صفر وارد شوید و امتحان کنید)
بعد از ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی مراحل ثبت نام را به طور کامل انجام داده و تمامی فرم های مربوطه را ( که قبلا اسکن نموده اید و در توضیحات بالا به آنها اشاره شده است ) در قسمت خود بارگزاری نمایید و در انتهای بخش ثبت نام اینترنتی گزینه ارسال را کلیک نمایید.
بعد از ارسال ثبت نام اینترنتی خود به شماره موبایل وارد شده دانشجو پیامکی ارسال می گردد. ( البته در صورتی که سامانه تبلیغات پیامکی شما فعال باشد)
در ادامه در روزهای بعد کارشناسان  آموزش دانشگاه اطلاعات ارسالی متقاضیان را بررسی نموده که در صورت تایید درخواست ثبت نام دانشجو، به شماره موبایل دانشجو پیامکی مبنی بر تایید ثبت نام اینترنتی حاوی شماره دانشجویی ارسال می گردد و در صورت رد درخواست پیامکی حاوی نقص در پرونده و یا رد درخواست به متقاضی ارسال می گردد که در این مورد متقاضی باید مجددا به لینک ثبت نام اینترنتی مراجعه کرده و نواقص خود را تکمیل و ارسال نماید. دانشجویانی که شماره دانشجویی به آنان ارسال نشده است می توانند در قسمت لینک ثبت نام اینترنتی بعد از تایید درخواست آن از جانب دانشگاه، شماره دانشجویی خود را مشاهده نمایند. لذا متقاضیان محترم نگران عدم دریافت پیامک نباشند.
توجه: درصورتی که گزینه ارسال جهت بررسی (آخرین مرحله بعد از تایید نهایی) را کلیک نکرده باشید درخواست به کارشناس تحصیلات تکمیلی ارسال نمی شود، بنابراین ثبت نام انجام نمی شود.
توجه: در صورت داشتن نقص پرونده، درخواست ثبت نام برگشت داده می شود و باید نقص پرونده توسط دانشجو  برطرف و مجددا درخواست ارسال شود. (در صورت نداشتن مدرک کارشناسی ارشد و کارشناسی و یا فرم معدل با مهر و امضای دانشجو درخواست ثبت نام حتما رد می شود.)
 نکته مهم: دانشجویان جهت انجام امور نظام وظیفه، به آیدی @sajjad_h62  در پیام رسان بله مراجعه نمایید. در صورت عدم انجام امور نظام وظیفه ثبت نام آنان لغو خواهد شد.
توجه: تحویل مدارک در هفته اول شروع کلاس ها
دانشجو موظف است در هفته اول شروع کلاس ها با در دست داشتن مدارک ذیل به واحد بایگانی دانشگاه مراجعه نماید:
  • سه قطعه عکس 4*3 تمام رخ تهیه شده در سال جاری
  • اصل یا گواهی موقت مقطع کارشناسی ارشد
  • اصل یا گواهی موقت مقطع کارشناسی
توجه مهم: انتخاب واحد دانشجویان ورودی جدید از طریق دانشگاه انجام خواهد شد لذا دانشجویان دروس انتخاب واحد شده خود را در پرتال دانشجویی (سامانه ERP در قسمت فرم تثبیت) مشاهده نمایند. شروع کلاسها تاریخ 1/7/1402 می باشد.
 
 
                                                                                                               با آرزوی توفیق روزافزون
 
   
ورود کاربران
ثبت نام بازنشانی رمز ورود