امروز : سه شنبه چهارم اردیبهشت 1403
اخبار

اخبار


اخبار دانشگاه

اختتامیه و قرعه کشی مسابقه صعود ۴۰ ساله در دانشگاه صنعتی قم

چهارشنبه نهم تیر 1400 ساعت 9:5 ق ظ
اختتامیه و قرعه کشی مسابقه صعود ۴۰ ساله در دانشگاه صنعتی قم

اختتامیه و قرعه کشی مسابقه صعود ۴۰ ساله در دانشگاه صنعتی قم

اختتامیه و قرعه کشی مسابقه صعود ۴۰ ساله در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی قم با حضور دکتر رضائی نور و اعضای هیات رئیسه، حجت الاسلام تقوی خواه معاون نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های کشور و حجت الاسلام اکبری رئیس عقیدتی سیاسی سپاه استان به صورت بر خط برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ؛ دکتر رضائی نور رئیس دانشگاه صنعتی قم ضمن ارزشمند دانستن این گونه فعالیت های فرهنگی و لزوم آشنایی جوانان با انقلاب ارزشمند جمهوری اسلامی  از نهادهایی که در این اختتامیه نقش مهمی داشتند نظیر؛ نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، سپاه استان قم، حوزه علمیه، مسجد مقدس جمکران، سازمان تبلیغات اسلامی و صداوسیما که با تمام توان پای کار ایستادند، تشکر و قدردانی نمود.

حجت الاسلام و المسلمین تقوی معاون فرهنگی نهاد رهبری در دانشگاهها با حضور در مراسم اختتامیه مسابقه کتابخوانی صعود ۴۰ ساله ضمن تقدیر از دست اندر کاران برگزاری این مسابقه گفت: 

کتاب صعود ۴۰ ساله بسیار کتاب با اهمیت و مفیدی است.

وی ادامه داد: نگاه امام خمینی و مقام معظم رهبری به انقلاب یک نگاه تمدنی است که در رقابت با تمدن غرب به عنوان رقیب مقتدری به میدان آمده است و در حال پشت سر گذاشتن آن تمدن رو به زوال است.

حجت الاسلام تقوی افزود: صعود ۴۰ساله، گام اول انقلاب است که در پایان آن، دشمنان برای ناکام گذاردن انقلاب و ناامیدی مردم هجمه های گسترده ای تدارک نمودند اما رهبری با ارائه بیانیه گام دوم توطئه آنها را در هم کوبید و امید را در دل مردم ایران زنده گرداند و چشم انداز رسیدن به تمدن اسلامی را ترسیم فرمودند.

 معاون فرهنگی نهاد رهبری بر اهمیت فعالیتهای فرهنگی در فضای مجازی و علاقه دانشگاهیان به فعالیت در این فضا تاکید نمود و آن را به عنوان فرصتی فوق العاده دانست که نیازمند توجه بیشتر است.

همچنین وی از حضور ۲۳۰ هزار دانشگاهی در پویش دربهشت خبرداد.

درپایان این اختتامیه از نفرات برتر مسابقه ی صعود 40ساله تقدیر شد.


   
ورود کاربران
ثبت نام بازنشانی رمز ورود