امروز : شنبه سی و یکم فروردین 1398
اخبار

اخبار


اخبار دانشگاه

ورود کاربران
ثبت نام بازنشانی رمز ورود
پیام رئیس دانشگاه صنعتی قم به مناسبت 13 آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی
یکشنبه سیزدهم آبان 1397 ساعت 8:15 ق ظ - توسط : روابط عمومی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دکتر رضائی نور رئیس دانشگاه صنعتی قم با صدور پیامی سیزده آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را گرامی داشت. متن کامل این پیام به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
سیزده آبان روز استوارى ملت ایران در مقابل ترفند استکبار است. مقام معظم رهبری(مدظله العالی)
روز سیزده آبان در حقیقت نشانگر بصیرت انقلابی دانش آموزانی است که با شهادت خود به دخالت های آمریکا در ایران اسلامی نه گفتند و دانشجویانی که با تسخیر لانه جاسوسی استقلال و آزادی را برای آیندگان به ارمغان آوردند.
بی دلیل نیست که امام خمینی(ره)سیزده آبان را انقلاب دوم نامیدند چرا که در روز سیزده آبان دانشجویان پیرو خط امام سفارت آمریکا در تهران را اشغال کرده و پس از شکستن مقاومت تفنگداران آمریکایی و نگهبانان سفارت، جاسوسان آمریکایی را بازداشت کردند و با انتشار اسناد جاسوسی از چهره واقعی آمریکای جنایتکار پرده برداشتند.
اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) و شهدای گلگون کفن به ویژه شهیدان احمد قندچی، مصطفی بزرگ نیا و مهدی شریعت رضوی، امیدوارم قشر فرهیخته و دانشگاهی به ویژه جامعه دانشگاهی صنعتی قم با استعانت از خداوند متعال، پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، جهاد علمی و حفظ روحیه استقلال طلبی سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را بیش از پیش رقم زنند.

آدرس:  قم – بلوار سردار شهید خدا کرم( جاده قدیم تهران) - صندوق پستی: 1519-37195
تلفن: 6641601-0251 - فاکس: 6641604 -0251
پست الکترونیک:: Info.admin@qut.ac.ir