امروز : دوشنبه چهاردهم اسفند 1402
اخبار

اخبار


اخبار دانشگاه

RSS
قابل توجه اساتید محترم و دانشجویان گرامی
پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی (علم تا عمل) ویژه طرح های نوآورانه و اختراعات.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس: www.fs.isti.ir مراجعه فرمایید.

قابل توجه اساتید محترم و دانشجویان گرامی

یکشنبه بیست و هشتم دی 1393 ساعت 3:49 ب ظ
هیات رئیسه دانشگاه صنعتی قم با هیئات امنا ی دانشگاه دیدار کردند
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: هیات رئیسه دانشگاه صنعتی قم با هیئات امنا ی دانشگاه در سالن جلسات دانشگاه صنعتی قم عصر پنج شنبه 93/10/25 دیدار کردند.
در این دیدار که با حضور آیت الله العظمی فیاضی ، آیت الله العظمی رجبی، و حجت السلام والمسلمین دکتر شاهرخی از اعضای هیات امنا و مهندس سبحانی بازرس هیات امنا برگزار شد، دکتر آخوندی سرپرست دانشگاه به ارائه گزارشی از وضعیت فعلی دانشگاه ،برنامه ریزی ها و اقدامات صورت گرفته پرداخت.این جلسه مروری بر پیشنهادات و مطالبات دانشگاه در جلسات آتی هیات امنا می باشد.

سالروز ورود حضرت معصومه(س) به قم
قدم به سینه این خاک می گذاری تو
بهار می شود این جا اگر بباری تو
23ربیع الاول سالروز ورود کریمه اهل بیت ، شفیعه روز جزاء ، حضرت فاطمه معصومه به شهر مقدس قم می باشد. فرشته‌ها از عرش به فرش آمده‌اند تا دختر موسی بن جعفر را بدرقه کنند، صدای زنگوله شتران سکوت کویر را می‌شکند، نوید می‌دهد که فاصله‌‌ها در حال کاهش است تا قدومش را بر چشمان مردم قم جای دهداو از مدینه عازم خراسان است، به امید دیدار ولی زمانش،‌ پستی‌ها و بلندی‌های راه برابرش همواره می‌شود، این نهال امید چشم دلش را سبز نگاه می‌دارد و بر غم غربت برادر مرهمی است.سالروز ورودش به شهر قم گرامی باد.
                                     مدیریت فرهنگی و اجتماعی

سالروز ورود حضرت معصومه(س) به قم

شنبه بیست و هفتم دی 1393 ساعت 3:51 ب ظ
بیانیه دانشگاه صنعتی قم در محکوم کردن نشریه شرلی ابدو
لا اله الا الله ، محمد رسول الله
انتشار مجدد توهین به پیامبر نور و رحمت این بار نه از دانمارک و انگلیس بلکه از هفته نامه شارلی ابدوی فرانسه خشم و تنفر بیش از یک میلیارد مسلمان و غیر مسلمان دنیا را برانگیخت .
   کاملا واضح و مبرهن است که هدف از این اهانت فقط و فقط اسلام ستیزی و اسلام هراسی می باشد که به نوعی نویسنده سناریوی برنامه های اسلام ستیزانه کسی نیست جز گروه های صهیونیستی غاصب . جالب اینکه با حمایت های مالی سران غربی در سه میلیون نسخه و به 6 زبان دنیا ترجمه و تکثیر شده است.روزنامه‌های اروپایی از جمله لیبراسیون، لو‌موند و فرانکفور‌تر آلگمانیه این کاریکاتور را در نسخه‌های اینترنتی خود منتشر کرده‌اند. بی‌بی‌سی آن را به صورت کوتاه در مرور روزنامه‌های خود نشان داد‌. در ایالات متحده نیز، واشنگتن پست، یو اس‌ای تودی، لس‌آنجلس تایمز، وال استریت ژورنال، دیلی بیست و سی‌بی‌اس ‌‌نیز این کاریکاتور را منتشر نموده‌اند .
این نشریه که با دستاویز حمله تروریستی روز هفتم ژانویه، به انتشار این کاریکاتور موهن علیه پیامبر اسلام (ص) اقدام کرد و با نشر ایده توهین به عقاید و ارزش های معتبر نزد بخش عمده ای از مردم جهان ، اصول اخلاقی ،اصول ژورنالیسم حرفه ای و آزادی بیان را زیر پا گذاشته است.این در حالی است که غرب و صهیونیست مدعی طلایه داران آزادی بیان و احترام به حقوق بشر هستند.
به لطف دین مبین اسلام که بر پایه برادری و برابری است با این حرکت موهن از جانب نشریه شارلی ابدو مسلمانان با صدور بیانیه ،تظاهرات و محکوم کردن این نشریه وحدت خود را به نمایش گذاشته و خواستار احقاق حق و احترام به حقوق خود شده اند . پر واضح است که این وحدت و هماهنگی باز هم موجب آزرده خاطر شدن غرب و صهیونیست خواهد شد و این بار آنها در فکر طراحی نقشه های پلید تری در آسیب رساندن به مسلمانان و کشورهای اسلامی خواهند بود.
19 دی و تجدید بیعت با امام و شهدا
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: همزمان با سالروز قیام 19 دی و تجدید بیعت مردم همیشه در صحنه شهر مقدس قم با رهبر معظم انقلاب، با هماهنگی های صورت گرفته از جانب نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی قم تعدادی از دانشجویان دانشگاه صنعتی قم، به دیدار مقام معظم رهبری رفتند. دانشجویان در این دیدار پس از سخنرانی مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) و تجدید بیعت با آرمانهای امام و شهدا ، به زیارت حرم عبدالعظیم حسنی رفتند.

19 دی و تجدید بیعت با امام و شهدا

شنبه بیست و هفتم دی 1393 ساعت 3:31 ب ظ
به مناسبت 17 ربیع الاول در دانشگاه صنعتی قم برگزار شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه : همزمان با خجسته سالروز میلاد فرخنده میلاد حضرت محمد مصطفی (ص) و امام صادق (ع) ، به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری مراسمی با حضور اساتید, مسئولین, کارکنان و دانشجویان در نمازخانه دانشگاه برگزار گردید.
از جمله برنامه های این مراسم سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین آخوندزاده در خصوص ویژگیهای پیامبر اکرم و امام صادق (ع) مدیحه سرایی آقای خلیلیان ازمداحان اهل بیت عصمت و طهارت بوده است.

هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران
مدیریت فرهنگی و هنری دانشگاه از کانون ها و گروه های تئاتر جهت شرکت در هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران ثبت نام بعمل می آورد. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران

شنبه بیست و هفتم دی 1393 ساعت 12:52 ق ظ
بازدید دکتر پورکیانی مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات و فناوری از دانشگاه صنعتی قم
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دکتر پورکیانی مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم تحقیقات و فناوری روز یک شنبه 93/10/21 از دانشگاه صنعتی قم بازدید به عمل آورد.
دکتر پورکیانی ضمن بازدید از اداره تربیت بدنی دانشگاه و سالن ورزشی کارگران که به صورت استیجاری در خدمت دانشگاه صنعتی قم می باشد،در جریان فعالیت های صورت گرفته در شش ماهه گذشته قرار گرفت .
طی برگزاری جلسه ای با حضور دکتر آخوندی سرپرست دانشگاه،دکتر پورکیانی و دکتر کریمی معاونت دانشجویی با توجه به کمبود فضای ورزشی و بودجه اختصاص یافته به ورزش مقرر گردید شورای ورزش دانشگاه با هدف برنامه ریزی راهبردی در امر ورزش و جذب بیشتر دانشجویان در این زمینه تشکیل گردد. همچنین اجرای پروژه های عمرانی از جمله زمین چمن مصنوعی در محوطه دانشگاه از جمله برنامه های آتی توسعه ورزش در این دانشگاه می باشد.
در پایان دکتر پورکیانی ضمن ابراز خرسندی از این بازدید افزود: با تعامل و حمایت هر چه بیشتر مسئولین وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مسئولین دانشگاه صنعتی قم با اختصاص بودجه بیشتر در سال آتی فعالیت ها و برنامه های ورزشی دانشگاه صنعتی قم ارتقا خواهد یافت .

عهد جانان در مسجد مقدس جمکران
به همت نهاد رهبری در دانشگاه‌ها برگزار شد:
عهد جانان در مسجد مقدس جمکران
به گزارش روابط عمومی دانشگاه : همزمان با سالروز آغاز امامت حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفدا مراسم باشکوه عهد جانان در مسجد مقدس جمکران به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، برگزار شد.
از جمله برنامه های این مراسم سخنرانی حجت السلام والمسلمین رحیمیان، حجت السلام والمسلمین پناهیان، استاد رحیم‌پور ازغدی با محوریت دیدگاه‌‌هایی پیرامون مهدویت بوده است.
اجرای تواشیح توسط گروه قمر بنی‌هاشم شعرخوانی و مداحی از سایر برنامه‌های اجرا شده در این مراسم می باشد.
حجت الاسلام والمسلمین آخوندزاده در ادامه این گزارش اظهار داشت:در این نشست که به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها و با مشارکت مسجد مقدس جمكران و حوزه علمیه قم برنامه ریزی واجرا شد بیش از 6000نفر طلبه و دانشجو حضور داشتند.

عهد جانان در مسجد مقدس جمکران

سه شنبه بیست و سوم دی 1393 ساعت 8:21 ق ظ
 اطلاعیه وام دانشجویی
وامهای ویژه دانشجویان روزانه:تحصیلی-مسکن- تغذیه- ضروری- ودیعه مسکن متأهلی- زیارت- استعدادهای درخشان- مواردخاص- تغذیه
وامهای ویژه دانشجویان نوبت دوم: شهریه – زیارت
                                                                         مهلت اعلام درخواست انواع وام از 93/11/­­11 الی 93/12/04
مدارک مربوط به تشکیل پرونده وام دانشجویان روزانه و نوبت دوم:
ارائه مدارک بند 1 الی 8 برای دانشجویانی که برای اولین بار درخواست دریافت وام دارند ضروریست.
1- تکمیل فرم مشخصات متقاضیان وام (این فرم برای دانشجویان روزانه و نوبت دوم جداگانه طراحی شده است.)
2-  تکمیل فرم درخواست وام (این فرم برای دانشجویان روزانه و نوبت دوم جداگانه طراحی شده است.)
3-افتتاح و اعلام شماره حساب جوان در بانک تجارت به نام شخص دانشجو (ویژه دانشجویان روزانه)
4- ارائه سند تعهد محضری با ضامن معتبر (کارمند رسمی، پیمانی و یا کارمند بازنشسته به شرط ارائه گواهی کسر از حقوق خطاب به صندوق رفاه دانشجویان)
5- ارائه کپی آخرین حکم کارگزینی و فیش حقوقی ضامن
6-کپی شناسنامه دانشجو
7-  کپی کارت ملی دانشجو
8- کپی کارت دانشجویی
دانشجویان محترم متوانند جهت دریافت فرمهای مذکور به قسمت رفاه دانشجویی در وب سایت دانشگاه و یا واحد انتشارات دانشگاه مراجعه نمایند.
نکته اول : سندهای ضمانت(در برگهA4)، و در صورت معرفی ضامن واجد شرایط ضمانت و به شرط ارائه مدارک کامل، پذیرفته خواهد شد.
نکته دوم : اولویت بررسی درخواستها با متقاضیانی است که با مدارک کامل و در تاریخهای مذکور مراجعه نمایند و درصورت محدودیت اعتبار ثبت درخواستها اولویت­بندی خواهد شد.    
نکته سوم : درخواست دانشجویانی که از ترمهای گذشته نواقصی در مدارک پرونده آنها وجود داشته باشد بررسی نخواهد شد.
نکته چهارم: (­مدارک ویژه دانشجویان متأهلمرد) ارائه کپی سند ازدواج - کپی شناسنامه همسر – تعیین وضعیت همسر(تحت تکفل - مشغول بکار – زندگی در شهر دیگر) الزامی است.
نکته پنجم : (مدارک ویژه وام ودیعه مسکن متأهلی) سند تأهل و اجاره نامه رسمی دارای کد رهگیری به نام دانشجو(منزل اجاره­ای در قم)
نکته ششم: (مدارک ویژه وام مسکن دانشجویان مجردی که در محل سکونت خانواده نبوده و در خوابگاه نیز سکونت ندارند) : اجاره نامه رسمی دارای کد رهگیری به نام دانشجو(منزل اجاره­ای در قم)
نکته هفتم: با توجه به افزایش سقف وام تحصیلی ویژه دانشجویان متأهل مرد و دارای فرزند ارائه مدارک مربوط به تأهل و شناسنامه فرزندان الزامیست.
نکته هشتم:ضروریست دانشجویان روزانه متقاضی وام مسکن که در خوابگاههای دانشگاه سکونت دارند، فرم درخواست وام خود را به تأیید مسئول خوابگاه برسانند.                                                                                                                                    با تشکر- اموردانشجویی

اطلاعیه وام دانشجویی

سه شنبه بیست و سوم دی 1393 ساعت 8:8 ق ظ
واگذاری زمین دانشگاه به قطعیت رسید
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی قم : با حضور حجت السلام والمسلمین بنایی معاون سیاسی و امنیتی استاندار، مهندس سیار فرماندار قم، دکتر آخوندی سرپرست دانشگاه صنعتی قم، مهندس طلایی رئیس سازمان جهاد و کشاورزی، مهندس بهشتی رئیس مسکن و شهرسازی، مهندس صفری رئیس اداره ثبت اسناد و املاک استان، حجت السلام والمسلمین ذاکری مدیر کل سیاسی و امنیتی استانداری طی صورت جلسه ای تنظیمی در روز شنبه 93/10/20 زمین سایت اصلی دانشگاه صنعتی قم واقع در کلیومتر 10 جاده قم-تهران به این دانشگاه واگذار گردید.
همچنین طی مذاکرات اولیه پس از واگذاری سند و پیگیری جهت تامین اعتبار عمرانی ساخت و ساز ساختمان جدید دانشگاه آغاز خواهد شد.واگذاری زمین دانشگاه به قطعیت رسید

یکشنبه بیست و یکم دی 1393 ساعت 2:32 ب ظ
اولین جلسه هم اندیشی اساتید دانشگاه صنعتی قم
با موضوع: اخلاق استادی، فرهنگِ تعلیم و تربیت
به حول و قوه الهی اولین جلسه هم اندیشی اساتید دانشگاه صنعتی قم در تاریخ 93/10/15 با حضور حجت الاسلام والمسلمین آخوندزاده معاون استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی قم و همچنین تعداد قابل توجهی از اساتید بزرگوار دانشگاه، برگزار شد.

در ابتدای جلسه و پس ازتلاوت آیات کلام الهی توسط آقای دکتر آل عمران نژاد، سرپرست دانشکده علوم پایه، آقای دکتر قنبری دبیر هم اندیشی اساتید، ضمن خیر مقدم به اساتید حاضر در جلسه، در خصوص نشست های هم اندیشی و دوره های معرفت افزایی توضیحاتی ارائه کردند و اشاره کردند هدف از برگزاری چنین جلساتی، علاوه بر ایجاد فضای هم فکری و تبادل و تضارب آراء، بررسی مشکلات و معضلات دانشگاه و یافتن راهکارهای مناسب جهت آنهاست.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین آخوندزاده اشاره کردند با توجه به جوان و نوپا بودن دانشگاه و میانگین سنی جوان اساتید دانشگاه، شایسته است جهت ارتقاء کیفیت آموزشی و فرهنگی دانشگاه، همه اساتید با همفکری و تبادل نظر، به مسائل علمی و فرهنگی ورود پیدا نمایند. ایشان اخلاق را باعث موفقیت در همه زمینه ها از جمله تعلیم و تربیت و صنعت دانستند.
در ادامه جلسه برای طرح موضوع اصلی جلسه، دکتر قنبری ضمن اشاره به برخی مصادیق اخلاق در حوزه تعلیم و تربیت، از جمله در موجهه با دانشجو، در تربیت دانشجوی تحصیلات تکمیلی و در برخورد با سایر همکاران اظهار داشتند همه ما اساتید در محضر باریتعالی پاسخگوی رفتارهای خود خواهیم بود و این امر می طلبد به نحوه برخورد و همچنین منش و رفتار خود دقت بیشتری داشته باشیم.

سپس اساتید حاضر در جلسه به ارائه نظرات خود پیرامون موضوع پرداختند که اهم مطالب طرح شده در ادامه می آید:
 • هر مسلمانی در هر موقعیتی که قرار بگیرد اولین وظیفه او امر به معروف نهی از منکر خواهد بود و اساتید می توانند در شغل خود و به صورت عملی چنین فریضه مهمی را انجام دهند. یکی از این مصادیق، احترام به وقت دانشجویان و حضور به موقع در کلاس است.
 • در بحث اخلاق استادی می توان چند مورد را بررسی کرد:1 -اخلاق در نحوه برخورد با استادان دیگر2- اخلاق در نحوه برخورد با دانشجو (کارشناسی و ارشد) 3 - اخلاق در مباحث علمی- پژوهشی 4-اخلاق در نحوه برخورد مسئولین دانشگاه با اساتید. در زمینه اخلاق با سایر اساتید، یکی از آفت ها، حس حسودی و غیبت سایرین، مخصوصاً اساتید دارای سمت اجرایی است.
 • در ادامه بحث حاج آقای آخوندزاده با توجه به نکاتی که اساتید بیان کردند، به رشادتها و ایثارگریهای 8 سال دفاع مقدس اشاره داشتند که آن زمان رزمندگان با دست خالی به نبرد دشمن تا دندان مسلخ رفتند و با امید و توکل پیروز شدند و ما اکنون وظیفه داریم با افزایش روحیه امید در جوانان دانشجو آنها را برای ساختن ایرانی پرنشاط و موفق آماده کنیم.
 • یکی از آفت های اخلاق نامناسب آموزشی اساتید، کم شدن انگیزه در بین برخی از دانشجویان و عدم توجه کافی به مباحث علمی است و اینکه استاد، باید با توجه به نکات تربیتی، مهارت جذب دانشجو به علم و دانش را داشته باشد.
 • حضور استادی مجرب در باب موضوعات جلسات از پیشنهادات بود که می توان بعد از اظهار نظر اساتید محترم در موضوعات مطرح شده، از استادی متخصص در آن رشته استفاده نماییم.
 • الگو بودن اساتید در همه رفتار و کردارشان از دیگر موضوعات مطرح شده توسط اساتید بود که حتی پوشش استاد می تواند الگوگیری دانشجو را در پی داشته باشد و این امر می طلبد ما اساتید به همه کارهایمان دقت نظر بیشتری مبذول نماییم.
 • منفک نبودن اخلاق و تعلیم و تربیت و اینکه اساتید حتی در نحوه برخورد با یکدیگر می توانند باعث الگوگیری دانشجویان باشند و به عنوان مثال دقت در نحوه مزاح اساتید با یکدیگر، خود می تواند درسی برای دانشجو باشد.
 • با توجه به ارتقای سطح علمی دانشگاه اساتید باید دقت نمایند که مقطع کارشناسی را مانند کارشناسی ارشد جدی بگیرند و به آن بها دهند. چراکه آموزش پایه در سطح کارشناسی اهمیت بیشتری از مقاطع بالاتر دارد و اساتید نباید صرفاً مایل به تدریس در مقاطع بالاتر باشند.
 • احترام به معنای صِرف خوب صحبت کردن نمی باشد بلکه وظیفه شناسی ومغتنم شمردن وقت دانشجو نوعی احترام قائل شدن برای دانشجو است، ما اساتید می توانیم با برخورد صحیح و مناسب و محترمانه، خاطره و یاد خوبی برای دانشجو به یادگار بگذاریم.
 • در مباحث پژوهشی ، معیار سالم و صادق بودن را بسیار مهم دانستند و در مباحث پژوهشی با دانشجو بیان شد اگر استاد خود را جای دانشجو قرار دهد، بسیاری از مشکلات و سخت گیریها حل خواهد شد.
 • اساتید ضمن اشاره به احادیث و روایات، بیان داشتند باید به گونه ای با دیگران برخورد کنیم که خودمان همان برخورد را می پسندیم و ما اساتید باید بدانیم و بتوانبم که نقاط قوت و اخلاقهای مثبت همکاران را به خودشان بگوییم و در جمعهای همکاری و دانشجویی به آنها اشاره نماییم که این امر باعث ترقی و پیشرفت جامعه دانشگاهی ما خواهد بود و نوعی آموزش رفتار شایسته به دانشجو می باشد.

در پایان این جلسه که در فضایی کاملاً صمیمی برگزار شده بود پیشنهادی مبنی بر برنامه ریزی سفری زیارتی ارائه شد تا در آن فضا بتوان با تشکیل چنین جلساتی به بررسی مشکلات پرداخت و فضای صمیمی و دوستانه اساتید را گسترش داد. جلسه با دعای حجت الاسلام والمسلمین آخوندزاده به پایان رسید و به اساتید شرکت کننده در این جلسه هدیه ای از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تقدیم شد.

اولین جلسه هم اندیشی اساتید دانشگاه صنعتی قم

یکشنبه بیست و یکم دی 1393 ساعت 10:2 ق ظ
تذکرات مهم جهت برگزاری امتحانات
1 - با توجه به برگزاری امتحانات بر اساس شماره صندلی، لازم است دانشجویان مطابق شماره صندلی های اعلام شده در محل مربوط به خود مستقر شوند.                                                                                              
2- همراه داشتن کارت دانشجویی یا کارت ورود به جلسه الزامی می باشد.( کارت ورود به جلسه از طریق پرتال قابل پرینت می باشد.)          
3- دانشجویانی که هم زمان باید در دو امتحان حاضر گردند، لازم است جهت هماهنگی نیم ساعت قبل از شروع امتحان به مسئول امتحانات مراجعه نمایند. (آقای مهندس جلودار)                                                                                       
4- از آوردن تلفن همراه درجلسه امتحان خوداری نمایید زیرا مشاهده تلفن همراه حتی به صورت خاموش در زمان برگزاری امتحان نیز تخلف محسوب شده و مطابق آیین نامه برخورد خواهد شد. (درصورت نیاز از ساعت مچی استفاده نمایید.)         
 5- همراه داشتن هرگونه جزوه، یاداشت، زیردستی، ماشین حساب قابل برنامه ریزی، تلفن همراه، کاغذ، چرک نویس و ... (به جز موارد مشخص شده توسط استاد مربوطه در برگه سوال) ممنوع می باشد و دانشجویان می توانند قبل از ورود به جلسه به بخش امانات امتحانات تحویل نمایند.                                      
6- پاسخنامه بدون امضای دانشجو، مهر امتحانات و امضای مراقبین بدون اعتبار می باشد، بنابراین دانشجویان دقت نمایند برگه پاسخنامه آن ها مهر و امضاء شود.                                                                     
7- به همراه داشتن ماشین حساب در صورت نیاز برای هر دانشجو در زمان برگزاری امتحانات ضروری بوده و دانشجویان مجاز به جا به جا کردن ماشین حساب درزمان امتحان نمی باشند.                                               
9- تحت هیچ شرایطی دانشجویان اجازه برهم زدن نظم جلسه (جا به جایی صندلی ها و...) را ندارند و درصورت مشاهده تخلف مطابق مقررات برخورد خواهد شد.                                                                           
                                                                                                                                                       اداره آموزش

تذکرات مهم جهت برگزاری امتحانات

سه شنبه شانزدهم دی 1393 ساعت 12:36 ق ظ
ثبت نام نهایی دانشجویان ارشد ورودی بهمن ماه سال 93
ثبت نام نهایی دانشجویان پذیرفته شده در بهمن ماه سال 93 در روز شنبه 93/10/27 انجام می پذیرد. از پذیرفته شدگان درخواست می شود با همراه داشتن مدارک و همچنین اسکن مدارک زیر به آموزش تحصیلات تکمیلی آقای مهندس فراهانی مراجعه نمایند.
مدارک مورد نیاز :
1- اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه (2 سری)
2- اصل و تصویر کارت ملی (2 سری)
3- تصویر مدارک تحصیلی یا مدرکی که مشخصات تحصیلی کارشناسی در آن درج شده باشد. 
4- تصویر برگه تسویه حساب از دانشگاهی که در حال تحصیل بوده اید.
5- شش قطعه عکس  
تبصره 1-  12 قطعه عکس برای پذیرفته شدگان آقایی که وضعیت نظام وظیفه آنها معافیت تحصیلی است.
تبصره2- پذیرفته شدگان آقایی که معافیت دائم یا کارت پایان خدمت دارند 2 سری از تصویر آن را به همراه داشته باشند.
6- پر کردن فرم مربوط به تعهد تحصیلات رایگان
توضیحات- فایل اسکن شده تمام مدارک نیز در هنگام ثبت نام نیاز می باشد.

ثبت نام نهایی دانشجویان ارشد ورودی بهمن ماه سال 93

سه شنبه شانزدهم دی 1393 ساعت 9:38 ق ظ
چهارمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت
«چهارمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با هدف واکاوی علل و عوامل بنیادین موثر در فرایند پیشرفت ایران در گستره “زمان گذشته، حال و آِینده”
زمان برگزاری ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴
مهلت دریافت مقالات: 15 بهمن ماه 1393- ویژه دانشگاه صنعتی به همت  انجمن نخبگان
لطفاً جهت اطلاعات بیشتر به سایت Nokhbeganqut.ir یا دفتر  انجمن نخبگان مراجعه فرمایید.»

چهارمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

یکشنبه چهاردهم دی 1393 ساعت 2:9 ب ظ
صفحه 1 از 2 | از رکورد 1 تا 15 | از مجموع : 23
ورود کاربران
ثبت نام بازنشانی رمز ورود