امروز : دوشنبه سی ام اردیبهشت 1398
اخبار

اخبار


اخبار دانشگاه

ورود کاربران
ثبت نام بازنشانی رمز ورود
RSS
فراخوان سی و سومین جشنواره بین المللی خوارزمی
یکشنبه بیست و نهم اردیبهشت 1398 ساعت 12:35 ق ظ - توسط : روابط عمومی


 رئیس دانشگاه صنعتی قم: با تکمیل پروژه های عمرانی فضای فیزیکی مناسب به کانون ها و انجمن های علمی دانشجویی اختصاص می یابد
یکشنبه بیست و نهم اردیبهشت 1398 ساعت 12:2 ق ظ - توسط : روابط عمومی


به گزاررش روابط عمومی دانشگاه: نشست صمیمانه دکتر رضایی نور رئیس دانشگاه صنعتی قم با کانون ها و انجمن های علمی با هدف بیان نقطه نظرات،پیشنهادات و انتقادات در سالن جلسات حوزه ریاست برگزار شد.
در این نشست دکتر رضایی نور ضمن تشکر از فعالیت های کانون ها و انجمن های علمی گفت: تمام تلاش مسئولین دانشگاه صنعتی قم ارتقای همه جانبه دانشگاه است که رفع مطالبات دانشجویان نیز بخشی از این مهم است.
وی افزود: با تکمیل پروژه های عمرانی در دانشگاه، فضای فیزیکی مناسب به کانون ها و انجمن های علمی دانشجویی اختصاص می یابد. امیدوارم با بهبود امکانات شاهد فعالیت های بیشتر کانون ها و انجمن های علمی باشیم.
در پایان نیز اعضای کانون ها و انجمن های علمی نقطه نظرات،پیشنهادات و انتقادات خود را با مسئولین در میان گذاشتند.  
 


رئیس دانشگاه صنعتی قم با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم دیدار کرد
شنبه بیست و هشتم اردیبهشت 1398 ساعت 1:59 ب ظ - توسط : روابط عمومی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه: رئیس دانشگاه صنعتی قم با رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم با هدف همکاری های هر چه بیشتر دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار دکتر رضایی نور ضمن اشاره به جایگاه استراتژیک استان وحضور شهرک های صنعتی در این استان، دانشگاه صنعتی قم را بازوی کمکی صنعت استان دانست و افزود: با توجه به اینکه طرح همیار صنعت برای اولین بار در کشور مطرح و اجرایی شده است،می تواند برای صنعت استان بسیار کارآمد باشد.
وی افزود: در این راستا سازمان صنعت، معدن و تجارت می بایست پل ارتباطی شرکت های صنعتی با دانشگاه صنعتی قم باشد. با این همکاری دوجانبه شرکت های صنعتی پس از معرفی به دانشگاه صنعتی قم می توانند از خدمات مرکز نوآوری این دانشگاه، کمک های تیم های همیارصنعت جهت رفع مشکلات صنعتی و گسترش تولید استفاده کنند.
در انتها مهندس سیجانی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم ضمن ابراز خرسندی از این دیدار به ظرفیت های بسیار خوب دانشگاه صنعتی قم اشاره کرد و افزود : با انعقاد تفاهم نامه همکاری و سوق دادن شرکت های صنعتی به سمت دانشگاه صنعتی قم می توان شاهد رونق تولید در استان باشیم.  
مدیر کل ارتباطات و فناوری استان از دانشگاه صنعتی قم بازدید کرد
شنبه بیست و هشتم اردیبهشت 1398 ساعت 1:49 ب ظ - توسط : روابط عمومی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه: با توجه به ارتقای مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صنعتی قم مدیر کل ارتباطات و فناوری استان از دانشگاه صنعتی قم بازدید کرد.
مهندس هانی مدیرکل ارتباطات و فناوری استان با دکتر رضایی نور رئیس دانشگاه صنعتی قم دیدار و گفتگو کرد. همچنین از مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات ، دیتاسنتر و مرکز محاسبات سریع دانشگاه بازدید کرد و از نزدیک زیر ساختهای دیتا سنتر، فیبر نوری، امنیت شبکه و.... را مورد ارزیابی قرار داد.اقدامات اولیه جهت انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه صنعتی قم با هلال احمر استان
شنبه بیست و هشتم اردیبهشت 1398 ساعت 1:47 ب ظ - توسط : روابط عمومی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه: در دیدار رئیس دانشگاه صنعتی قم با رئیس جمعیت هلال احمر استان بر گسترش همکاری های دو جانبه تاکید شد.
دکتر رضایی نور رئیس دانشگاه صنعتی قم در دیدار با دکتر گلفشان رئیس جمعیت هلال احمر استان ضمن تقدیر از خدمات جمعیت هلال احمر جهت ارسال کمک های مردمی و کمک به سیل زدگان شهرهای شمالی، لرستان و خوزستان گفت: با توجه به حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان جوان و خیرخواه در دانشگاه صنعتی قم با تشکیل کانون های هلال احمر در این دانشگاه علاوه بر گسترش همکاری های دوجانبه ، جامعه دانشگاهی صنعتی قم می تواند در برنامه های داوطلبانه جمعیت هلال احمر سهیم باشد.
دکتر گلفشان نیز ضمن تشکر از دکتر رضایی نور از گسترش همکاری های دوجانبه دانشگاه صنعتی قم با هلال احمر استان استقبال کرد و افزود: طی انعقاد تفاهم نامه همکاری دو نهاد از ظرفیت ها و پتانسیل های یکدیگر به بهترین شکل ممکن استفاده خواهند کرد.
   گسترش همکاری های های دانشگاه صنعتی قم با اتاق اصناف استان
شنبه بیست و هشتم اردیبهشت 1398 ساعت 1:25 ب ظ - توسط : روابط عمومی


 به گزارش روابط عمومی دانشگاه: رئیس دانشگاه صنعتی قم با رییس اتاق اصناف قم در خصوص گسترش همکاری دو جانبه دیدار و گفتگو کردند.
در این جلسه دکتر رضایی نور رئیس دانشگاه صنعتی قم بر شناسایی کسب و کارهای زودباده تاکید کرد و افزود: با توجه به پتانسیل های بسیار خوب دانشگاه صنعتی قم با همکاری اتاق اصناف می توان کسب و کارهای زود بازده را در استان رونق داد که با تحقق این مهم به نوعی رشد و شکوفایی صنعت استان را می توان شاهد بود .
رئیس دانشگاه صنعتی قم با اشاره به وجود مرکز نوآوری فعال در دانشگاه صنعتی قم گفت: با همکاری اتاق اصناف، واحدهای صنفی می توانند با تعامل هر چه بیشتر با مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی قم ،مشکلات و معضلات صنعتی خود را حل نمایند.
مهندس احمدلو رییس اتاق اصناف قم نیز گزارشی از تعداد واحدهای صنفی تحت پوشش و برنامه های آموزشی که توسط اتاق اصناف برای کسبه و صنوف پیش بینی و در حال اجرا می باشد ارائه و ارتقای سطح دانش علمی صنوف و لزوم بهره گیری از فن روز را مورد تاکید قرارداد.رئیس دانشگاه صنعتی قم از همکاری های دو جانبه این دانشگاه با جهاد دانشگاهی استان خبر داد
شنبه بیست و هشتم اردیبهشت 1398 ساعت 1:13 ب ظ - توسط : روابط عمومی


 به گزارش روابط عمومی دانشگاه و به نقل از جهاد دانشگاهی واحد استان قم : دکتر جلال رضائی نور رئیس دانشگاه صنعتی استان قم به همراه جمعی از مدیران این دانشگاه از مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان قم بازدید کرد.
دکتر رضائی نور ضمن بازدید از فعالیت های علمی ، پژوهشی و درمانی جهادگران دانشگاهی استان قم ابراز امیدواری کرد فعالیت های مشترک علمی و پژوهشی متعددی فیمابین جهاد دانشگاهی و دانشگاه صنعتی استان  صورت پذیرد.
 دکتر رضائی نور در بازدید از قسمت جنین شناسی و اتاق عمل مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی با تاثیرات نامطلوب تحریم های اقتصادی در تامین و نگهداری تجهیزات پزشکی مراکز درمانی آشنا شد و برای همکاری علمی دانشگاه صنعتی جهت طراحی و تولید تجهیزات پزشکی مورد نیاز اعلام آمادگی کرد.
وی مرکز خدمات تخصصی فناوری اطلاعات پزشکی جهاد دانشگاهی را از جمله مراکز پیشرو در صنعت فناوری اطلاعات دانست و برای پذیرش کاروزی دانشجویان دانشگاه صنعتی استان قم در این مرکز ابراز خرسندی کرد.
رئیس دانشگاه صنعتی از تبدیل این دانشگاه به دانشگاه شغل محور در آینده نزدیک خبر داد و ابراز امیدواری کرد دانشگاه صنعتی استان قم  به عنوان دانشگاهی کارآفرین می تواند با جهاد دانشگاهی همکاری موثری داشته باشد.
دکتر محمد حیدری رئیس جهاد دانشگاهی استان قم نیز در حاشیه این دیدار از بازدید و قبول پیشنهادهای متعدد همکاری با دانشگاه صنعتی استان از رئیس این دانشگاه قدردانی کرد و گفت: جهاد دانشگاهی در حوزه های مختلف فعالیت خود برای همکاری با دانشگاه صنعتی آمادگی کامل دارد.
 دکترحیدری از پذیرش دانشجویان دانشگاه صنعتی قم  به عنوان پژوهشگر مهمان اشاره کرد و افزود دانشجویان با مراجعه به معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی از تجهیزات دقیق و همراهی محققین این نهاد انقلابی بهره مند می شوند.
در پایان این دیدار تاسیس شعبه جهاد دانشگاهی در دانشگاه صنعتی قم، پذیرش کارآموزی دانشجویان این دانشگاه در جهاد دانشگاهی، فعالیت های پژوهشی نیاز محور، فعالیت های فرهنگی و آموزش تکمیلی برای دانشجویان دانشگاه صنعتی استان قم مورد توافق طرفین واقع شد.

 
از واحد روابط عمومی دانشگاه صنعتی قم تقدیر شد
شنبه بیست و هشتم اردیبهشت 1398 ساعت 9:13 ق ظ - توسط : روابط عمومی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه: همزمان با روز روابط عمومی از کارکنان این واحد تقدیر به عمل آمد.

همزمان با 27 اردیبهشت ماه روز روابط عمومی در جلسه شورای فرهنگی از زحمات کارکنان این واحد تقدیر و تشکر به عمل آمد.

پیام تبریک رئیس دانشگاه صنعتی قم به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات
جمعه بیست و هفتم اردیبهشت 1398 ساعت 1:2 ب ظ - توسط : روابط عمومی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دکتر رضایی نور رئیس دانشگاه صنعتی قم به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات پیام تبریکی صادر کرد. متن کامل این پیام به شرح ذیل است:
بیست و هفتم اردیبهشت ماه به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان نشانگراهمیت و جایگاه والای روابط عمومی می باشد و همچنین فرصت ارزشمندی برای تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‏های صادقانه این عزیزان در عرصه روابط عمومی است.
بی شک روابط عمومی یک شغل نیست، یک هنر است . هنر برقراری ارتباط با سلیقه ها و دیدگاه های متفاوت، هنر دیدن و نوشتن. روابط عمومی ها شبانه روز در خدمت سازمان ها هستند و برای کمک به رشد، ارتقا و انعکاس اخبار و وقایع مهم سازمان ها می کوشند.
اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از تلاشگران این عرصه ، توفیقات روز افزون ایشان را از خداوند متعال خواستارم.
کارگاه برق کشی ساختمان در دانشگاه صنعتی قم برگزار شد
چهارشنبه بیست و پنجم اردیبهشت 1398 ساعت 12:3 ق ظ - توسط : روابط عمومی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه: کارگاه برق کشی ساختمان ویژه اساتید،کارکنان و دانشجویان به همت دفتر آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه صنعتی قم برگزار شد.
در این دوره نحوه قوطی گذاری،لوله گذاری و انتخاب سیم های مناسب،عیب یابی مشکلات برق ساختمان، بررسی مدارات روشنایی ساختمان،نحوه طراحی سیم کشی ساختمان و برق کشی قسمت های مختلف ساختمان، جایایی صحیح جعبه فیوز و مصرف کننده ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی قم معرفی شد
سه شنبه بیست و چهارم اردیبهشت 1398 ساعت 1:56 ب ظ - توسط : روابط عمومی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه : با حضور رئیس دانشگاه صنعتی قم، جمعی از مسئولین دانشگاه، سرهنگ رفعت نژاد فرمانده ناحیه بسیج استان قم و دانشجویان بسیجی این دانشگاه جلسه معارفه مسئول جدید دانشجویی دانشگاه صنعتی قم انجام شد.
در این جلسه دکتر رضایی نور رئیس دانشگاه صنعتی قم بسیج دانشجویی این دانشگاه را افتخار  این دانشگاه و استان قم دانست و افزود : بسیج این شجره طیبه باید با تمام قدرت به فعالیت های خود ادامه دهد. آقای اکبری مسئول سابق بسیج دانشجویی نمونه تمام عیار یک دانشجوی بسیجی هستند. در این مدت فعالیت های بسیار خوب و موثری داشته اند. یکی از بیانات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در خصوص بسیج این است که بسیج باید فراجناحی عمل کند که آقای اکبری کاملا به این مهم عمل کردند.
وی خاطر نشان ساخت : در این برهه از زمان یکی از مسئولیت های خطیر بسیج جهاد علمی و اقتصادی است. هم اکنون که کشور از سوی دشمنان مورد تهدید قرار گرفته است بسیج می تواند با فعالیت های جهادی خود، مسیر را برای دشمنان سخت و ناهموار کند.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین دکتر قربانی مبین مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی قم با اشاره به تاریخ انقلاب شکوه مند اسلامی، حضور بسیجیان را در عرصه های مختلف انقلاب بسیار مهم و حیاتی دانست و افزود : با حضور بسیجیان در جبهه های جنگ ما توانستیم از این نبرد نابرابر پیروز و سربلند بیرون بیاییم. بسیجیان همیشه احیاگر معنویت هستند و برکت و آرامش را با خود به ارمغان می آورند. به عنوان نمونه پیروزی های سردار سلیمانی و سردار همدانی در مسائل منطقه از برکات بسیج و روحیه بسیجی است.
همچنین سرهنگ رفعت گفت : انشالله که در جدال با ابر قدرتان شرق و غرب  مثل همیشه بتوانیم پیروز شویم. کار بسیج خدایی است. داعش با وجود همه ی حمایت های مالی که از سوی دشمنان اسلام می شد، با آن همه امکانات و تجهیزات در آخر به دست بسیجیان این چنین از صحنه روزگار محو شد.
در انتها آقای اکبری مسئول سابق بسیج دانشجویی ضمن تشکر از همکاری مسئولین دانشگاه گفت : در این مدت هر فعالیتی که صورت گرفته است وظیفه بنده بوده است. هرکاری که ما در وادی بسیج انجام دهیم قطره ای از خون شهدا را هم نمی توانیم جبران کنیم.
این مراسم با اهدای لوح تقدیر به آقای اکبری به پاس زحماتش در زمان تصدی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی قم و اهدا حکم به آقای محمدرضا حیدری به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی این دانشگاه به پایان رسید.نهمین دوره انتخابات شورای مرکزی و هیات نظارت جامعه اسلامی دانشجویان صنعتی قم
سه شنبه بیست و چهارم اردیبهشت 1398 ساعت 9:23 ق ظ - توسط : روابط عمومی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه: نهمین دوره انتخابات شورای مرکزی و هیات نظارت جامعه اسلامی دانشجویان صنعتی قم با حضور حداکثری دانشجویان برگزار شد.در انتخابات این دوره اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان به شرح زیر انتخاب شدند:
برادران :
- علی امینی
- سیدمحمدحسین توکلی
- محمدحسین رادان
- علیرضا سلطانی
- مصطفی طاهری
- محمدحسین عسکری
- علی اصغر ولی
علی البدل برادران:
- محمدجواد ذاکری
- علیرضا یاور نژاد
خواهران :
- عاطفه جعفری
- فاطمه محمدی
علی البدل خواهران :
- فرشته فاضلی
همچنین آقایان علی امامی و محمدجواد زارعی نیز به عنوان اعضای هیات نظارت این تشکل انتخاب شدند.
درخشش دانشجویان دانشگاه صنعتی قم در اولین رویداد تخصصی و چالش ‏محور در حوزه‌ی آب، انرژی و محیط زیست
دوشنبه بیست و سوم اردیبهشت 1398 ساعت 11:54 ق ظ - توسط : روابط عمومی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه: طرح آب شیرین کن های خورشیدی مجهز به پمپ خلا،نانوذرات و انرژی زمین گرمایی  دانشجویان دانشگاه صنعتی قم در مسابقه طرح ها و ایده های آب محیط زیست و انرژی (آما) پژوهشکده علوم و فناوری انرژی دانشگاه صنعتی شریف از میان 50 طرح مقام دوم را کسب نمود.
مرکز نوآوری و فناوری آب، محیط زیست و انرژی (آما) با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشکده‌ علوم و فناوری انرژی دانشگاه شریف، اولین رویداد تخصصی و چالش ‏محور در حوزه‌ی آب، انرژی و محیط زیست را در اردیبهشت ماه سال 1398 برگزار شد .
در این رویداد ، تیم چهار نفره دانشگاه صنعتی قم به سرپرستی دکتر مجید محمدی و با حضور  آقایان محمدعلی امیرگان، سعید مرادزاده و سیدمحمدحسن میرباقری از  دانشجویان مهندسی انرژی  دانشگاه صنعتی قم ، با ایده «آب شیرین کن خورشیدی مجهز به پمپ خلا و انرژی زمین گرمایی» در این رویداد شرکت کردند.  این تیم پس از ارائه شفاهی طرح در مرکز نوآوری و فناوری آب، محیط‏ زیست و انرژی (آما) در حضور داوران مسابقه و شرکت کنندگان، موفق به کسب مقام دوم در میان ایده های برگزیده و حضور در مرحله ی پیش شتاب دهی دانشگاه شریف برای آموزش در دوره های کسب و کار ایده، جهت تکمیل جنبه اقتصادی وساخت طرح خود شدند.
شایان ذکر است رویداد مرکز نوآوری و فناوری آب، محیط ‏زیست و انرژی به صورت تخصصی و بر مبنای برخی از چالش‏ های اساسی کشور از جمله چالش هوشمندسازی و بهینه سازی انرژی در ساختمان، چالش مدیریت، تفکیک و بازیافت پسماند، چالش پیک برق سرمایشی در تابستان و چالش مدیریت، تصفیه و بازگردانی آب های فرآیندی و پساب برگزار شده است.
این مسابقه برخلاف دیگر رویدادهای استارت‏آپ ویکند موضوعات و زمینه‏ های آن مشخص بوده است و تیم‏ ها زمان دوماهه جهت  شکل‏ دهی طرح و ایده خود و استفاده از آموزش ‏های اولیه در راستای توسعه کسب و کار در اختیار دارند.
 در این رویداد سعی شده است، ذینفعان و تاثیرگذاران سطوح مختلف اکوسیستم کارآفرینی حوزه ‏‏های آب، محیط‏ زیست و انرژی در فرایند رویداد حضور داشته باشند. در این راستا، حضور نمایندگان سازمان ‏های مرتبط، صنایع بزرگ، متخصصین دانشگاهی و فعالین حوزه کسب و کار و سرمایه ‏گذاری مرتبط با این سه حوزه در اولویت قرار گرفته بود.


 
رئیس دانشگاه صنعتی قم:توان تولید داخلی کشور قادر به پاسخگویی نیازهای مردم است
شنبه بیست و یکم اردیبهشت 1398 ساعت 10:30 ق ظ - توسط : روابط عمومی


 به گزارش روابط عمومی دانشگاه و به نقل از قم- ایرنا:  رئیس دانشگاه صنعتی قم گفت: توان تولید داخلی کشور قادر به پاسخگویی مایحتاج مردم است و بخش صنعت با همکاری مراکز دانشگاهی می تواند نیازهای بازار را تامین کند.
دکتر رضایی نور درگفت و گو با خبرنگار ایرنا، ضمن تاکید بر این که مردم نگران تامین کالاهای مورد نیاز خود از بازار نباشند، افزود: توان صنعتی و علمی کشور در حد قابل قبولی قرار دارد و این دو بخش با همکاری یکدیگر می توانند محصولات مورد نیاز مردم را تولید و به بازار عرضه نمایند.
وی بیان کرد: گروه های تحقیقاتی و پژوهش محور دانشگاه ها، آماده اند تا در بخش هایی که صنعت به دلیل تحریم های ظالمانه دشمنان با مشکل مواجه شده است، وارد میدان شده و با انجام فعالیت های میدانی، نمونه داخلی قطعات مورد نیاز واحدهای صنعتی کشور را تولید کنند.
وی ادامه داد: همکاری متقابل صنعت و دانشگاه و اعتماد بیش از پیش این 2 نهاد به یکدیگر، موجب خودکفایی در تولید بسیاری از محصولات صنعتی می شود و فشارهای اقتصادی دشمن نخواهد توانست خللی در روند تولید محصولات مورد نیاز مردم ایجاد نماید.
 دکتر رضایی نور گفت: اکنون توان علمی دانشگاه های صنعتی کشور درحد مطلوبی قرار دارد و آنان می توانند در قالب طرحهای مشترک برای هر کدام از مشکلات بخش صنعت، راهکار مخصوص به خود را ارائه دهند و از توقف چرخه تولید محصولات بر اثر تحریم های خارجی و نبود قطعات مورد نیاز، جلوگیری کنند.
وی بیان کرد: به هیچ عنوان چرخه صنعت و تولید کشور به دلیل فشار تحریم ها متوقف نخواهد شد و کارشناسان دانشگاهی در کنار صنعتگران همه کالاهای اساسی مورد نیاز مردم را تامین خواهند کرد.
وی ادامه داد: بیان توانمندیهای علمی و صنعتی کشور برای مردم، مانع از تاثیرگذاری جنگ روانی دشمن و ایجاد التهابات کاذب در بازار داخلی می شود و اعتماد عمومی به سرمایه های ملی برای تولید محصولات مورد نیاز را تقویت می کند.
دانشگاه صنعتی قم از جمله 23 دانشگاه صنعتی در سراسر کشور می باشد که دارای 57 عضو هیأت علمی و 2 هزار دانشجو مشغول به تحصیل در 23 رشته کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های فنی و مهندسی است.

 

با حضور هیات رئیسه دانشگاه صنعتی قم ازکارکنان آموزش تقدیر شد
چهارشنبه هجدهم اردیبهشت 1398 ساعت 1:44 ب ظ - توسط : روابط عمومی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه: طی جلسه ای با حضور هیات رئیسه دانشگاه صنعتی قم از کارکنان واحد آموزش تقدیر شد.
دراین جلسه دکتررضایی نور رئیس دانشگاه صنعتی قم از اجرای 7پروژه عمرانی در این دانشگاه تا پایان تابستان سال جاری خبرداد و افزود:طی برنامه ریزی های صورت گرفته یکی از پروژه های عمرانی مربوط به قسمت آموزش می باشد که با اعمال تغییرات مربوطه فضای فیزیکی آموزش بزرگ تر و مجهزتر خواهد شد.
در ادامه دکتر مرجانی معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه، واحد آموزش را پیشانی دانشگاه قلمداد کرد و افزود: آموزش و پژوهش از بخش های اصلی دانشگاه می باشند.
وی گفت: با توجه به اینکه کلیه ی دانشجویان با واحد آموزش در تعامل هستند، کارشناسان مربوطه در این واحد تحت هر شرایطی با سعه صدر جوابگوی دانشجویان می باشند که جای تقدیر و تشکر دارد.
سپس کارکنان واحد آموزش به بیان نقطه نظرات، پیشنهادات وانتقادات خود پرداختند.
در پایان از کارکنان خدوم آموزش در دانشگاه تقدیر و تشکر به عمل آمد.

صفحه 1 از 70 | از رکورد 1 تا 15 | از مجموع : 1050
آدرس:  قم – بلوار سردار شهید خدا کرم( جاده قدیم تهران) - صندوق پستی: 1519-37195
تلفن: 6641601-0251 - فاکس: 6641604 -0251
پست الکترونیک:: Info.admin@qut.ac.ir