امروز : دوشنبه پنجم آبان 1399
اخبار

اخبار


اخبار امور دانشجویی

RSS

 دانشجویان محترم متقاضی وام دانشجویی، می توانند تا 28 مهرماه نسبت به ثبت درخواست خود  از طریق پرتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان اقدام نمایند.
تذکرات مهم :
1) مرورگر مورد استفاده Internet explorer
2) ارسال نهایی لیست درخواستها توسط کارشناس اموردانشجویی در دانشگاه و درصورت تأیید و تکمیل مدارک متقاضیان می­باشد، لذا ضروریست متقاضیان تأیید درخواستهای خود را تا مرحله نهایی از کارشناس مربوطه در دانشگاه پیگیری نمایند.
3) ضروریست دانشجویانی که برای اولین بار تقاضای دریافت وام دارند ابتدا نسبت به ثبت اطلاعات فردی در سایت مذکور اقدام نموده و پس از تحویل مدارک تشکیل پرونده وام از جمله کپی کارت ملی و کپی کارت دانشجویی و اصل سند ضمانت (تعهد محضری)-کپی فیش حقوقی و حکم کارگزینی ضامن شماره حساب بانک تجارت برای دانشجویان روزانه و .... به کارشناس اموردانشجویی دانشگاه، مجدداً جهت ثبت درخواست وام به سایت صندوق رفاه مراجعه نمایند. شرایط ضامن: (کارمند رسمی یا پیمانی یکی از ارگانهای دولتی و یا بازنشستگان به شرط ارائه گواهی کسر از حقوق خطاب به صندوق رفاه دانشجویان) فرم تعهد محضری را می توانید با مراجعه به آدرس https://studentsdepartment.qut.ac.ir  در قسمت رفاه دانشجویی وبسایت دانشگاه تهیه نمایید.
مدیر پرتال  نمایش : 2332  نظرات : 0   0   0

بروشور بهره مندی از تسهیلات رفاهی

چهارشنبه هفتم مهر 1395 ساعت 8:13 ق ظ

بروشور بهره مندی از تسهیلات رفاهی صندوق رفاه دانشجویان (فایل الصاقی اول)
ورود کاربران
ثبت نام بازنشانی رمز ورود