امروز : دوشنبه چهاردهم اسفند 1402
اخبار

اخبار


اخبار امور دانشجویی

RSS
مهلت ثبت درخواست وام از طریق پرتال دانشجویی صندوق رفاه تا 28 مهرماه تمدید شد.
 دانشجویان محترم متقاضی وام دانشجویی، می توانند تا 28 مهرماه نسبت به ثبت درخواست خود  از طریق پرتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان اقدام نمایند.
تذکرات مهم :
1) مرورگر مورد استفاده Internet explorer
2) ارسال نهایی لیست درخواستها توسط کارشناس اموردانشجویی در دانشگاه و درصورت تأیید و تکمیل مدارک متقاضیان می­باشد، لذا ضروریست متقاضیان تأیید درخواستهای خود را تا مرحله نهایی از کارشناس مربوطه در دانشگاه پیگیری نمایند.
3) ضروریست دانشجویانی که برای اولین بار تقاضای دریافت وام دارند ابتدا نسبت به ثبت اطلاعات فردی در سایت مذکور اقدام نموده و پس از تحویل مدارک تشکیل پرونده وام از جمله کپی کارت ملی و کپی کارت دانشجویی و اصل سند ضمانت (تعهد محضری)-کپی فیش حقوقی و حکم کارگزینی ضامن شماره حساب بانک تجارت برای دانشجویان روزانه و .... به کارشناس اموردانشجویی دانشگاه، مجدداً جهت ثبت درخواست وام به سایت صندوق رفاه مراجعه نمایند. شرایط ضامن: (کارمند رسمی یا پیمانی یکی از ارگانهای دولتی و یا بازنشستگان به شرط ارائه گواهی کسر از حقوق خطاب به صندوق رفاه دانشجویان) فرم تعهد محضری را می توانید با مراجعه به آدرس https://studentsdepartment.qut.ac.ir  در قسمت رفاه دانشجویی وبسایت دانشگاه تهیه نمایید.
بروشور بهره مندی از تسهیلات رفاهی
بروشور بهره مندی از تسهیلات رفاهی صندوق رفاه دانشجویان (فایل الصاقی اول)

بروشور بهره مندی از تسهیلات رفاهی

چهارشنبه هفتم مهر 1395 ساعت 8:13 ق ظ
ورود کاربران
ثبت نام بازنشانی رمز ورود