امروز : دوشنبه چهاردهم اسفند 1402
اخبار

اخبار


اخبار امور دانشجویی

RSS
مراسم اختتامیه هفته خوابگاه ها

مراسم اختتامیه هفته خوابگاه ها با حضور پرشور دانشجویان، اساتید و هیأت رئیسه دانشگاه به همت معاونت محترم دانشجویی در تاریخ 92/2/20 برگزار شد.

در ابتدای این مراسم که جشن اردی بهشت نامگذاری شد پس از قرائت قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران جناب آقای دکتر مشکوه السادات ریاست محترم دانشگاه با تبریک هفته خوابگاه ها و اعیاد رجبیه و همچنین تقدیر و تشکر از همه زحمتکشان امور خوابگاه ها در مورد شرایط کنونی خوابگاه های دانشگاه و چگونگی ایجاد شرایطی مطلوب و نقش دانشجویان در ایجاد فضای خوابگاهی پویا، فعال و بانشاط به ایراد سخنرانی پرداختند.

سپس جناب آقای ضیاء بروجری مجری توانمند استانی با اجرای برنامه هایی متنوع و شاد،نشاط حاکم بر فضای جشن را د,چندان نمودند .در ادامه نفرات برتر مسابقات عکس، شعر و خاطره خوانی معرفی و به اجرای اثر خود پرداختند.

در این مراسم از کارکنان و خدمتگزاران حوزه ی خوابگاه ها ، دانشجویان خوابگاهی نمونه اخلاق و اتاق های نمونه و همچنین از نفرات برتر مسابقات ورزشی با اهداء جوائزی به رسم یادبود تقدیر و قدردانی بعمل آمد.

درپایان مراسم گروه موسیقی دانشجویان دانشگاه به اجرای دو قطعه تصنیف زیبا و بیاد ماندنی مرغ سحر و شمع و پروانه پرداختند که بسیار مورد توجه دانشجویان حاضر در مراسم قرار گرفت.

مراسم اختتامیه هفته خوابگاه ها

چهارشنبه هشتم خرداد 1392 ساعت 0:0 ق ظ
بازدید هیات رئیسه محترم از خوابگاههای امام رضا(ع) و هلال احمر

بازدید هیات رئیسه محترم دانشگاه صنعتی قم

از خوابگاههای امام رضا(ع) و هلال احمر به مناسبت هفته خوابگاه های دانشجویی

       در ادامه بازدیدهای اعضای هیات رئیسه دانشگاه صنعتی قم از خوابگاههای دانشجویی روز سه شنبه مورخ 92/2/24 ساعت 17 آقایان: دکتر قنبری معاونت دانشجویی، دکتر مرجانی معاونت اداری مالی، دکتر کریمی معاونت آموزشی و پژوهشی، دکتر راستی مدیرکل دانشجویی، آقای اصغری مسئول اداره خوابگاهها و آقای فرهادی کارشناس اداره خوابگاههای برادران و آقای موسوی سرپرست خوابگاه امام عصر(عج) با حضور در سوئیت های دانشجویی خوابگاه امام رضا(ع) و هلال احمر از نزدیک به بررسی مشکلات دانشجویان خوابگاهی پرداختند. در ادامه، جلسه پرسش و پاسخ در نمازخانه دانشگاه با حضور تمامی دانشجویان و اعضاء هیأت رئیسه دانشگاه برگزار شد و در این جلسه که در فضای دوستانه و صمیمی برگزار شد، دانشجویان در مورد مسائل صنفی، رفاهی، آموزشی و سایر مشکلات با مسئولین به گفتگو پرداختند. در آخر ضمن پذیرایی از کلیه ی دانشجویان ساکن خوابگاه، کتاب ادعیه ماه های مبارک رجب، شعبان و رمضان به مناسبت حلول ماه مبارک رجب از طرف معاونت دانشجویی به ساکنین خوابگاه اهدا گردید.

ورود کاربران
ثبت نام بازنشانی رمز ورود