امروز : دوشنبه چهاردهم اسفند 1402
اخبار

اخبار


اخبار نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

RSS
حال و هوای دانشگاه صنعتی قم در ایام شهادت ام ابیها (س)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: طی برگزاری مراسمات  مداحی، سخنرانی و شعر خوانی به همت دفتر نهاد مقام معظم رهبری بعد از نماز ظهر و عصر در نمازخانه دانشگاه، کارکنان و دانشجویان  دانشگاه صنعتی قم به سوگواری شهادت ام ابیها (س) پرداختند.

شایان ذکر است این مراسمات  با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سید وکیلی معاون دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، مداحی ذاکر اهل بیت آقای اسماعیلی و کوشکی و شعر خوانی اقای پور علویه برگزار شد.


حال و هوای دانشگاه صنعتی قم در ایام شهادت ام ابیها (س)

سه شنبه بیست و ششم بهمن 1395 ساعت 12:24 ق ظ
چهارمین دوره ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه صنعتی قم برگزار شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: چهارمین دوره ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه صنعتی قم با عنوان معرفت شناسی اسلامی طی دو جلسه 16 ساعته  با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر مزروعی از اساتید  برجسته حوزه و دانشگاه  و  کلیه اعضای هیات علمی در سالن همایش های شهید آخوندی این دانشگاه برگزار شد.
در این دوره از ضیافت اندیشه اساتید مباحثی از جمله هدف از آفرینش، علت شباهت ها و تفاوت های موجودات در آفرینش، برخورداری موجودات از نعمات الهی مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر مزروعی نیز با استناد به آیات قران کریم و روایات معصومین به بیان جایگاه انسان به عنوان اشرف مخلوقات پرداخت.
 این استاد برجسته حوزه و دانشگاه  با اشاره به کلام خداوند متعال، عبادت را به عنوان مقدمه ای برای رسیدن  انسان به کمال الهی قلمداد کرد و همچنین شیوه های تبلور معرفت الهی در صفات و افکار انسان را مورد بحث و گفتگو قرار داد.
شایان ذکر است نظر به استقبال گرم اساتید، مقرر گردید جلسات ضیافت اندیشه در طول نیم سال تحصیلی جاری به صورت هفتگی با حضورحجت الاسلام والمسلمین مزروعی برگزارگردد.
 
ورود کاربران
ثبت نام بازنشانی رمز ورود