امروز : دوشنبه سی ام بهمن 1396
دانش آموختگان

دانش آموختگان


صفحه اصلی

RSS
چهارمین جشن دانش آموختگی
با تبریک پایان یافتن موفقیت آمیز تحصیلات و آرزوی موفقیت های بیشتر در ادامه تلاش های علمی به اطلاع کلیه دانش آموختگان دانشگاه می رساند...
جمعه بیست و هفتم بهمن 1396 ساعت 11:2 ق ظ - توسط : مدیر پرتال


 با تبریک پایان یافتن موفقیت آمیز تحصیلات و آرزوی موفقیت های بیشتر در ادامه تلاش های علمی به اطلاع کلیه دانش آموختگان دانشگاه می رساند چهارمین دوره جشن ویژه دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه صنعتی قم در اسفند سال جاری برگزار خواهد شد. لذا کلیه دانش آموختگان عزیز علاقه‌مند برای شرکت در این جشن ویژه به نکات زیر توجه فرمایند:
جشن ویژه چهارمین دوره دانش آموختگی دانشگاه صنعتی قم در پنج‌شنبه 17 اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شدکلیه دانش آموختگان دانشگاه صنعتی قم که ورودی سال 91، 92 و 93 می‌باشند، می‌توانند برای شرکت در این مراسم ثبت نام نمایند.
    هر یک از دانش آموختگان می توانند با حداکثر دو نفر همراه در مراسم شرکت کنند. هزینه شرکت در جشن برای دانش آموختگان مبلغ 500.000 ریال و برای هریک از همراهان  200,000ریال می باشد. لازم به ذکر است هزینه های دریافتی صرف مواردی ازجمله آماده سازی، اجرای برنامه های جشن ، اهدا یادبود، عکس و فیلم مراسم و پذیرایی میگردد.
همراه داشتن کارت شناسایی معتبر در مراجعات حضوری الزامی است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ایمیل alumni@qut.ac.ir  مکاتبه و یا با تلفن داخلی 178 یا مستقیم 36642072 مدیریت فرهنگی و اجتماعی تماس حاصل فرمایید. جهت اطلاع از اخبار و اطلاعیه های مراسم و نیز زمان مراجعه برای دریافت لباس ویژه دانش آموختگی این صفحه را دنبال کنید.
توجه:مهلت ثبت نام تا 11 اسفند 96 و در صورت حضور همراه در مراسم ضمن پرداخت هزینه نام و نام خانوادگی و نسبت با دانشجو در قسمت توضیحات اضافی درج گردد.
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: سومین جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه صنعتی قم...
دوشنبه هفدهم اسفند 1394 ساعت 10:17 ق ظ - توسط : مدیر پرتال


به گزارش روابط عمومی دانشگاه: سومین جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه صنعتی قم به همت مدیریت فرهنگی در مجتمع پذیرایی آرتا برگزار شد.
در این مراسم دکتر خوشنویسان رئیس دانشگاه صنعتی قم ضمن آرزوی موفقیت برای دانش آموختگان این دانشگاه افزود: باید بدانیم که هدف از آفرینش ما چیست و چرا به این دنیا آمده‌ایم. باید بدانیم که برای رسیدن به یک هدف بزرگ زندگی می‌کنیم. دکتر خوشنویسان خطاب به دانش آموختگان گفت: همه شما انسان‌های تاثیرگذاری در اجتماع هستید و پیامبر اکرم (ص) می‌فرمایند بهترین مردم، سودمند‌ترین آنها است.
همچنین وی به بیان گزارشی از آمار اشتغال فارغ التحصیلان در طول سال های اخیر پرداخت که حاکی از موفقیت دانش آموختگان دانشگاه صنعتی قم در ورود به بازار کار می باشد.
رئیس دانشگاه صنعتی قم خاطر نشان ساخت:  آمار قبولی دانش آموختگان این دانشگاه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری ، نشان از همت والای دانشجویان و اساتید این دانشگاه است. امیدوارم که با تلاش و کوشش کارکنان و دانشجویان شاهد پیشرفت همه جانبه دانشگاه صنعتی قم باشیم.
در پایان نیز دانش آموختگان ضمن قرائت میثاق نامه، برای خدمت به کشور و مردم همدل و هم قسم شدند. همچنین از نفرات برتر هر رشته با اهدای لوح، تقدیر و تشکر به عمل آمد.
 
یکشنبه ششم دی 1394 ساعت 1:29 ب ظ - توسط : مدیر پرتال


     با تبریک پایان یافتن موفقیت آمیز تحصیلات و آرزوی موفقیت های بیشتر در ادامه تلاش های علمی به اطلاع کلیه دانش آموختگان دانشگاه می رساند سومین دوره جشن ویژه دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه صنعتی قم در اوایل بهمن سال جاری برگزار خواهد شد. لذا کلیه دانش آموختگان عزیز علاقه مند برای شرکت در این جشن ویژه به نکات زیر توجه فرمایند:
    جشن ویژه سومین دوره دانش آموختگی دانشگاه صنعتی قم در 13 اسفند سال جاری برگزار خواهد شد.
    کلیه دانش آموختگان دانشگاه صنعتی قم که ورودی سال 90و 89 می باشند می توانند برای شرکت در این مراسم ثبت نام نمایند.
    هر یک از دانش آموختگان می توانند با حداکثر دو نفر همراه در مراسم شرکت کنند.
    هزینه شرکت در جشن برای دانش آموختگان مبلغ 500.000 ریال و برای هریک از همراهان  180,000ریال می باشد.
    لازم به ذکر است هزینه های دریافتی صرف مواردی ازجمله آماده سازی ، اجرای برنامه های جشن ، اهدا تندیس ،عکس و لوح فشرده مراسم و پذیرایی میگردد.
     نحوه ثبت نام اینترنتی
    الف. واریز مبلغ تعیین شده  از طریق درگاه اینترنتی  پرتال دانشجویی
    ب: تکمیل فرم الکترونیکی ثبت نام از طریق پرتال دانشجویی
     آخرین مهلت ثبت نام  30 دی 1394 می باشد.
 همراه داشتن کارت شناسایی معتبر در مراجعات حضوری الزامی است.جهت کسب اطلاعات بیشتر با ایمیل alumni@qut.ac.ir  مکاتبه و یا با تلفن داخلی 178 یا مستقیم 36642072  مدیریت فرهنگی و اجتماعی تماس حاصل فرمایید.جهت اطلاع از اخبار و اطلاعیه های مراسم و نیز زمان مراجعه برای دریافت لباس ویژه دانش آموختگی این صفحه را دنبال کنید.
شنبه دوم اسفند 1393 ساعت 8:49 ق ظ - توسط : مدیر پرتال


به نقل از روابط عمومی دانشگاه: دومین مراسم جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه صنعتی قم با حضور هیات رئیسه ،اساتید و 78 نفر از دانشجویان رشته های عمران، مکانیک، برق، صنایع و کامپیوتر همراه با خانواده ها به همت مدیریت فرهنگی روز پنج شنبه 93/11/30 در سالن آمفی تئاتر برگزار شد.
در ابتدای این مراسم حجت السلام والمسلمین امیدیان با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم که فرمودند: در سرزمین فارس مردمانی هستند که علم را می آموزند حتی اگر آن علم در ثریا باشد، افزود: امروز دانشمندان این مرز و بوم هستند که به موفقیت های زیادی در حوزه های مختلف از جمله نانو، سلول های بنیادی و.. پرچم افتخار آمیز کشورمان را در جای جای دنیا به اهتزاز در میاورند و اینگونه حدیث پیامبر اکرم را عملی نمودند.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین آخوند زاده معاون استانی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی قم ضمن اشاره به خوشحالی والدین افزود: والدین به دلیل مسئولیت خطیر تربیت فرزندان امروز خوشحال تر از فرزندانشان هستند ،چرا که فارغ التحصیلی شما عزیزان بیانگر این است که آنها در تربیت فرزندانشان موفق بوده اند.
همچنین دکتر خوش نویسان معاون آموزش و پژوهش دانشگاه، با اشاره به نقاط قوت و ضعف دانشگاه افزود: با توجه به اینکه دانشگاه صنعتی قم دانشگاهی است در حال توسعه و بنده بعد از چند سال دوباره به جمع خانواده دانشگاه صنعتی قم پیوستم ، به خاطر تمام کاستی ها از شما عذر خواهی می کنم .
دکتر آخوندی موسس و سرپرست دانشگاه ضمن اشاره به چگونگی تاسیس دانشگاه خاطر نشان کرد: سرعت پیشرفت علم برای رشته های فنی و مهندسی یک تهدید محسوب می شود ،زیرا امروز ما روی لبه علم در حال زندگی هستیم و این شیوه زندگی باعث حذف یک سری از رشته ها و تولید رشته های جدید می شود .پس از همین حالا باید آینده پژوهی را مد نظر قرار داد.
وی دانشجویان و اساتید این دانشگاه را که اغلب از دانشگاه های مطرح ایران هستند را سرمایه های دانشگاه تلقی کرد و افزود: با اشاره به اقدامات مهمی چون افزایش اعتبار مالی100 درصدی بودجه دانشگاه و تامین ردیف اعتباری جهت ساخت و ساز ساختمان جدید دانشگاه امیدوارم در آینده ای نه چندان دور با حضورتان در دانشگاه صنعتی قم به عنوان استاد ، سرآمدی این دانشگاه را نظاره گر باشیم.
در پایان پس از اهدا لوح تقدیر و جوایز به نفرات برتر هر یک از رشته ها ،مراسم قرائت سوگند نامه و گرفتن عکس یادگاری انجام شد.
برگزاری مسابقه، تواشیح و دعوت از زوج های دانشجو از جمله دیگر برنامه های این جشن بوده است.
صفحه 1 از 3 | از رکورد 1 تا 4 | از مجموع : 10
آدرس : قم – بلوار سردار شهید خدا کرم( جاده قدیم تهران)
تلفن: 36641601-025 فاکس: 36641604 -025
صندوق پستی : 1519-37195  کدپستی: 3718146645 
پست الکترونیک: Info.admin@qut.ac.ir