امروز : جمعه بیست و نهم تیر 1403
اخبار

اخبار


اخبار دانشگاه

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد

چهارشنبه پنجم شهریور 1393 ساعت 7:7 ب ظ
اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد
اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی قم
ضمن عرض تبریک پذیرش در دوره‌ی کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی قم و آرزوی موفقیت به اطلاع می‌رساند ثبت نام بصورت اینترنتی به شرح زیر انجام می‌شود:
1- ثبت نام اینترنتی در روزهای دوشنبه 10 شهریور 93 و سه شنبه 11 شهریور 93 از طریق آدرس http://erp.qut.ac.ir/ قسمت ورود به سامانه انجام می‌شود.
2- نام کاربری: کد ملی پذیرفته شده و رمز عبور: شماره شناسنامه می‌باشد.
تبصره: کد ملی را بصورت کامل(10رقمی) بدون خط فاصله و با در نظر گرفتن صفرهای ابتدایی آن وارد نمایید.
3- مدارک ضروری قسمت ثبت نام اینترنتی شامل:
الف) اسکن مدرک کارشناسی
ب) اسکن تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی
ج) اسکن عکس 4*3 تمام رخ با کیفیت
د) اسکن مدرک وضعیت نظام وظیفه
ه) فرم تعهد آموزش رایگان برای دانشجویان روزانه
به شرح دستورالعمل ثبت نام پذیرفته شدگان(فایل پیوست) در قسمت اسکن مدارک بارگذاری می‌شود.
تبصره: در صورتی که پذیرفته شده دارای پذیرش شرایط خاص می‌باشد اسکن فرم‌های مربوطه را در قسمت الصاق فایل اضافه نماید.
4- پس از ثبت نام اینترنتی اصل مدارک جهت تطبیق و تایید نهایی ثبت نام در ابتدای سال تحصیلی به اداره‌ی تحصیلات تکمیلی ارائه گردد.
توجه : پس از ثبت نام اینترنتی و تایید نهایی از طرف آموزش وارد پرتال شوید و در قسمت  اتوماسیون اداری  و  در منوی فرم های درخواست و  بعد روی سایر درخواستها كلیك كرده و فرم های مربوطه را به شرح ذیل تکمیل نمایید.
دانشجویان ارشد پسر که درخواست معافیت تحصیلی دارند ضمن مراجعه به قسمت درخواست الکترونیکی، فرم درخواست معافیت تحصیلی را کامل کرده و جهت بررسی در مدارک ثبت نامی خود قرار دهند.
دانشجویانی که معافیت دائم و یا کارت پایان خدمت دارند اصل مدرک را اسکن و در مدارک ثبت نامی قرار می دهند.
دانشجویانی که در حال خدمت می باشند پس از ثبت نام اینترنتی به همراه اصل مدارک ثبت نامی به نظام وظیفه دانشگاه مراجعه تا معرفی نامه به یگان خدمتی جهت ترخیص را دریافت نمایند.
تبصره: دانشجویان متقاضی خوابگاه به تکمیل فرم پیش ثبت نام خوابگاه اقدام نمایند. اداره امور خوابگاهها بعد از بررسی فرم درخواست در صورت داشتن ظرفیت اقدام به تآیید ثبت نام خواهد نمود. لذا دانشجویانی که با درخواست آنها موافقت گردیده موظف اند حداکثر تا روز 3 شنبه مورخ 93/6/18 نسبت به واریز شهریه خوابگاه اقدام نمایند و فیش واریزی را همراه با فرم معرفی به خوابگاه (درج شده در سایت دانشگاه قسمت امور خوابگاهها) تحویل اداره امور خوابگاهها نمایند. در غیر اینصورت بعد از تاریخ مذکور اداره امور خوابگاهها مسئولیتی در خصوص ارائه خوابگاه نخواهد داشت.
تذکر: دانشجویانی مجاز به واریز شهریه خوابگاه می باشند که با درخواست آنها موافقت شده است لذا قبل از واریز شهریه نسبت به تایید و یا رد درخواست خود اطمینان حاصل نمایید. ضمناً میزان شهریه خوابگاه در ترم جاری از طریق اطلاعیه در سایت دانشگاه درج خواهد شد.
  با آرزوی موفقیت 
 
   
ورود کاربران
ثبت نام بازنشانی رمز ورود