امروز : چهارشنبه دهم آذر 1400
اخبار

اخبار


اخبار دانشگاه

حضور فعال دانشگاه صنعتی قم در صنعت استان

چهارشنبه نوزدهم آبان 1400 ساعت 2:2 ب ظ
حضور فعال دانشگاه صنعتی قم در صنعت استان
به‌گزارش روابط‌عمومی دانشگاه: در راستای انجام ماموریت خطیر دانشگاه صنعتی قم (تربیت دانشجویانی متعهد و متدین، اشتغالزایی و کمک به رشد و شکوفایی صنعت استان ) با انعقاد تفاهم‌نامه اجرایی فرآیندهای طرح اینترنشیب، فرصت مطالعاتی و پروژه‌های پژوهشی بین دانشگاه صنعتی قم و گروه صنعتی پاکشوما این دانشگاه پا به صنعت استان گذاشت.
در این تفاهم‌نامه دانشجویان به‌صورت پاره‌وقت و با برنامه‌ریزی قبلی در این شرکت حضور یافته و از نزدیک با فرایندهای صنعتی در حال انجام آشنا می شوند و مهارت های فنی را آموزش می بینند. بکارگیری دانشجویان در بخش‌های مختلف شرکت ازجمله سالن تولید، بخش‌های اداری و غیره با هدف رفع خلأهای کوتاه‌مدت نیروی کار و همچنین بکارگیری دانشجویان در واحد تحقیق و توسعه شرکت از اهداف حضور دانشجویان در این شرکت می‌باشد.
از جمله دیگر مفاد این تفاهم‌نامه، همکاری یک استاد دانشگاه باتیم دانشجویی برای حل مشکلات صنعتی شرکت در قالب پروژه‌های کوتاه‌مدت سه‌ماهه تا یک‌ساله می‌باشد.
با موافقت شرکت پاکشوما و در قالب تفاهم نامه منعقد شده، دانشجویان شرکت کننده در این طرح با توجه به میزان حضور خود در این شرکت حق الزحمه دریافت خواهند نمود. همچنین اساتید و دانشجویان با انعقاد قراردادهای پژوهشی به رفع مشکلات صنعتی این شرکت کمک می‌کنند.

   
ورود کاربران
ثبت نام بازنشانی رمز ورود