امروز : سه شنبه بیست و هشتم خرداد 1398
اخبار

اخبار


اخبار دانشگاه

ورود کاربران
ثبت نام بازنشانی رمز ورود
دعوت رئیس دانشگاه صنعتی قم برای حضور در راهپیمایی روز قدس
چهارشنبه هشتم خرداد 1398 ساعت 11:32 ق ظ - توسط : روابط عمومی


 به گزارش روابط عمومی دانشگاه: رئیس دانشگاه صنعتی قم با صدور پیامی از  ملت شریف ایران برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد. متن کامل این پیام به شرح ذیل است:
 
بسمه تعالی
 روز قدس، روز حیات اسلام است. امام خمینی (ره)
 روز قدس یادگاری جاودان از بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) است. این روز  نه تنها برای ملت ایران بلکه برای هر انسان آزاده ای روز دفاع از حقوق ملت ستمدیده‌ای است که غاصبان و زورگویان می خواهند صدای به ‌حق آنان را درسینه خفه کنند. روز قدس در سراسر جهان به نماد آزادی‌خواهی ملت مظلوم فلسطین تبدیل شده است و مسلمانان روزه‌دار هرساله ندای اسارت فلسطین اشغالی را فریاد می‌زنند تا جنایت ‌های صهیونیسم جهانخوار فراموش نشود.
رژیم جعلی صهیونیستی با حمایت های همه جانبه شیطان بزرگ آمریکا بر خلاف قوانین حقوق بشر از هیچ ظلم و ستمی بر ملت فلسطین فرو گذار نکرده است. روز قدس فرصت مغتنمی است که همه انسان های صلح طلب با مشت هایی گره کرده حقیقت های کتمان شده حقوق بشر در فلسطین را فریاد زنند تا مرحمی بر دردهای بی پایان زنان و کودکان بی پناه فلسطین باشد .
 اینجانب به نمایندگی از جامعه دانشگاهی صنعتی قم از تمامی انسان های آزاده به ویژه قشر دانشگاهی برای شركت در همایش میلیونی بصیرت،غیرت و ولایت مداری در روز قدس دعوت به عمل آورده تا با حضورپرشور  در این روز بزرگ، وحدت مسلمانان بیش از پیش چون خاری در چشم سنگدلان كور باطن فرو رود.
 
 
آدرس:  قم – بلوار سردار شهید خدا کرم( جاده قدیم تهران) - صندوق پستی: 1519-37195
تلفن: 6641601-0251 - فاکس: 6641604 -0251
پست الکترونیک:: Info.admin@qut.ac.ir