امروز : یکشنبه هجدهم خرداد 1399
اخبار

اخبار


اخبار دانشگاه

مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی قم معرفی شد
سه شنبه بیست و چهارم اردیبهشت 1398 ساعت 1:56 ب ظ - توسط : روابط عمومی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه : با حضور رئیس دانشگاه صنعتی قم، جمعی از مسئولین دانشگاه، سرهنگ رفعت نژاد فرمانده ناحیه بسیج استان قم و دانشجویان بسیجی این دانشگاه جلسه معارفه مسئول جدید دانشجویی دانشگاه صنعتی قم انجام شد.
در این جلسه دکتر رضایی نور رئیس دانشگاه صنعتی قم بسیج دانشجویی این دانشگاه را افتخار  این دانشگاه و استان قم دانست و افزود : بسیج این شجره طیبه باید با تمام قدرت به فعالیت های خود ادامه دهد. آقای اکبری مسئول سابق بسیج دانشجویی نمونه تمام عیار یک دانشجوی بسیجی هستند. در این مدت فعالیت های بسیار خوب و موثری داشته اند. یکی از بیانات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در خصوص بسیج این است که بسیج باید فراجناحی عمل کند که آقای اکبری کاملا به این مهم عمل کردند.
وی خاطر نشان ساخت : در این برهه از زمان یکی از مسئولیت های خطیر بسیج جهاد علمی و اقتصادی است. هم اکنون که کشور از سوی دشمنان مورد تهدید قرار گرفته است بسیج می تواند با فعالیت های جهادی خود، مسیر را برای دشمنان سخت و ناهموار کند.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین دکتر قربانی مبین مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی قم با اشاره به تاریخ انقلاب شکوه مند اسلامی، حضور بسیجیان را در عرصه های مختلف انقلاب بسیار مهم و حیاتی دانست و افزود : با حضور بسیجیان در جبهه های جنگ ما توانستیم از این نبرد نابرابر پیروز و سربلند بیرون بیاییم. بسیجیان همیشه احیاگر معنویت هستند و برکت و آرامش را با خود به ارمغان می آورند. به عنوان نمونه پیروزی های سردار سلیمانی و سردار همدانی در مسائل منطقه از برکات بسیج و روحیه بسیجی است.
همچنین سرهنگ رفعت گفت : انشالله که در جدال با ابر قدرتان شرق و غرب  مثل همیشه بتوانیم پیروز شویم. کار بسیج خدایی است. داعش با وجود همه ی حمایت های مالی که از سوی دشمنان اسلام می شد، با آن همه امکانات و تجهیزات در آخر به دست بسیجیان این چنین از صحنه روزگار محو شد.
در انتها آقای اکبری مسئول سابق بسیج دانشجویی ضمن تشکر از همکاری مسئولین دانشگاه گفت : در این مدت هر فعالیتی که صورت گرفته است وظیفه بنده بوده است. هرکاری که ما در وادی بسیج انجام دهیم قطره ای از خون شهدا را هم نمی توانیم جبران کنیم.
این مراسم با اهدای لوح تقدیر به آقای اکبری به پاس زحماتش در زمان تصدی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی قم و اهدا حکم به آقای محمدرضا حیدری به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی این دانشگاه به پایان رسید.ورود کاربران
ثبت نام بازنشانی رمز ورود