امروز : شنبه چهارم خرداد 1398
اخبار

اخبار


اخبار دانشگاه

ورود کاربران
ثبت نام بازنشانی رمز ورود
دیدار رئیس دانشگاه صنعتی قم با مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)
سه شنبه هفدهم اردیبهشت 1398 ساعت 2:15 ب ظ - توسط : روابط عمومی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه و به نقل از خبرنگار سیاسی ایرنا، دکترجلال رضایی نور رییس دانشگاه صنعتی قم با سیدضیاء هاشمی مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) دیدار و گفت و گو کرد.
مدیرعامل ایرنا در این دیدار گفت: ایرنا باید کانون رفت و آمد نخبگان و اساتید دانشگاه ها باشد چون انعکاس ایده ها، دستاوردها و نظرات نخبگان هم باعث غنا و ارتقای فضای رسانه ای می شود و هم خدمتی به دانشگاه ها می کند و باعث می شود افکار و دستاوردهای اساتید و محققان دانشگاهی در محیط دانشگاه متوقف نشود و در اختیار علاقمندان و مخاطبان قرار گیرد.
وی اضافه کرد: به همین دلیل ما به طور مرتب با همکاران دانشگاهی در ایرنا دیدار و گفت و گو و جلسه داریم و مدیران ارشد آموزش عالی و روسای دانشگاهها تعامل زیادی با ایرنا دارند.
هاشمی با بیان این که دانشگاه ها ظرفیت ها و رویدادهای زیادی دارند و یکی از اولویت های ایرنا انعکاس فعالیت های دانشگاهیان است، افزود: براین اساس سرویس دانشگاه را از سال گذشته در ایرنا تاسیس کردیم. بنابراین کمک ما به دانشگاه ها این است که بتوانیم اخبار و رویدادها و دستاوردهای آنها را در زمینه های علمی، فرهنگی، فنی و صنعتی را بازتاب دهیم.
مدیرعامل ایرنا ادامه داد: ایرنا می تواند با دانشگاه ها فعالیت های مشترک زیادی داشته باشد، یعنی کارهایی را دوستان ما در ایرنا تعریف کنند یا شما پیشنهاد دهید، نشست های مشترکی که در ایرنا یا در دانشگاه برگزار شود و در واقع تعامل و ایده هایی که از دو طرف مطرح می شود با هم افزایی برگزار شود.
وی اضافه کرد: کمکی که شما در دانشگاه می توانید به ما کنید این است که در حوزه صنعتی، فناوری، علمی یا فرهنگی ایده هایی را پیشنهاد یا اجرا کنید و به ما ارایه دهید.
در ادامه جلال رضایی نور رییس دانشگاه صنعتی قم گفت: یکی از دغدغه های من پوشش مناسب خبرها و رویدادهای مهم دانشگاه در خبرگزاری ها است بنابراین سعی کردیم که این فرایند را دنبال کنیم.
آدرس:  قم – بلوار سردار شهید خدا کرم( جاده قدیم تهران) - صندوق پستی: 1519-37195
تلفن: 6641601-0251 - فاکس: 6641604 -0251
پست الکترونیک:: Info.admin@qut.ac.ir