امروز : پنجشنبه بیست و هفتم تیر 1398
اخبار

اخبار


اخبار دانشگاه

ورود کاربران
ثبت نام بازنشانی رمز ورود
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی قم اقدام آمریکا بر تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را محکوم کرد
شنبه بیست و چهارم فروردین 1398 ساعت 8:41 ق ظ - توسط : روابط عمومی


 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی قم اقدام آمریکا بر تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را با صدور بیانیه ای  محکوم کرد. متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
سیدالشهدا حضرت امام حسین علیه السلام خون قلب شریف خویش را برای هدایت بندگان خدا بذل نمود چنان که در زیارت اربعین آمده است بَذَلَ مُهْجَتَهُ فِيكَ لِيَسْتَنْقِذَ عِبَادَكَ مِنَ الْجَهَالَةِ
بدین ترتیب آن امام عزیز تا ابد قلب انسانهای آزاده را مجذوب و شیفته خود گردانید.
پاسداران انقلاب اسلامی نیز همواره با اقتدای به امامشان جان خود را برای نجات مردم هدیه نموده اند و بدین ترتیب در قلب مردم عدالتخواه جهان جای دارند.
حاکمان شریر آمریکا، همزمان با میلاد آن امام معصوم و با هدف تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، کوشش نمودند نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست سازمانهای تروریستی قرار دهند غافل از آن که با این کار، نه تنها خدشه ای بر اعتبار سپاه و نظام وارد نمی شود بلکه بر محبوبیت آن خواهد افزود زیرا بر هیچ کسی پوشیده نیست که آمریکا همواره برای سلطه بر کشورهای مسلمان، سایه شوم تروریسم به ویژه داعش را در منطقه خاورمیانه گسترده و تقویت نموده است در مقابل آن سپاهیان با نثار جان عزیز خویش این شیطنت آمریکا را باطل کرده و مردم مظلوم منطقه را از شر تروریسم نجات بخشیده اند و همواره امنیت را برای مردم منطقه و همسایگان ایران به ارمغان‌آورده اند.
مردم ایران نیز از آغاز تأسیس سپاه از برکات امنیت بخش این نیروی قدرتمند و معنوی بهره مند بوده اند سپاه اسلام با تقدیم هزاران شهید در دوران دفاع مقدس و پس از آن همواره از آرمانهای انقلاب اسلامی حراست نموده است.
سپاهیان اسلام نیرویی برخاسته از مردم خویشند که همواره در گرفتاریها و مشکلات، یاور و دادرس ملت بوده اند لذا در قلب آنان جای دارند و هیچکدام از اغواگری دشمنان نمی تواند از محبت مردم به سپاه بکاهد و ‌اقدامات دشمنان جایگاه سپاه را در بین مردم مستحکمتر می گرداند.
اکنون ملت ایران اعم از اقشار مختلف و با گرایشهای سیاسی متفاوت، حمایت خود را از سپاه قهرمان اظهار می کنند و در کنار عزیزان خود مقابل دشمنان می خروشند و باز هم آنان را در رسیدن اهدافشان ناکام خواهند گذاشت.
آدرس:  قم – بلوار سردار شهید خدا کرم( جاده قدیم تهران) - صندوق پستی: 1519-37195
تلفن: 6641601-0251 - فاکس: 6641604 -0251
پست الکترونیک:: Info.admin@qut.ac.ir