امروز : پنجشنبه بیست و هفتم تیر 1398
اخبار

اخبار


اخبار دانشگاه

ورود کاربران
ثبت نام بازنشانی رمز ورود
پيام رئيس دانشگاه صنعتي قم به مناسبت گرامي داشت يوم الله 12 فروردين
یکشنبه یازدهم فروردین 1398 ساعت 10:52 ب ظ - توسط : روابط عمومی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دكتر رضایی نور رئيس دانشگاه صنعتي قم با صدور پيامي يوم الله 12 فروردين را گرامي داشت. متن کامل این پیام به شرح ذیل است:
12 فروردین حماسه  ماندگاری از ملت شریف ایران است که با حضور آگاهانه در همه پرسی  فروردین سال ۱۳۵۸و ۹۸/۲ درصد رای مثبت به جمهوری اسلامی، پیروزی حق علیه باطل را به همگان نشان دادند.
 دوازدهم فروردین روز تبلور اتحاد و ایمان ، تجلی عظمت و اراده ملت ولایتمدار و آگاه ایران بود که به ندای  امام خمینی (ره) لبیک گفتند و با  خلق حماسه ای بی بدیل برای همیشه استقلال  و آزادی ایران اسلامی را جاودانه کردند .
امروز نظام مقدس جمهوري اسلامي ایران، اقتدار و صلابتش را در جهان  مدیون خون شهدا و رهنمودهاي روشنگرانه مقام معظم رهبري (مدظله العالي) است .بی شک هر ایرانی باید در هر جای این خاک پاک با حفظ و حراست از آرمان های این نظام مقدس سربلندی و عظمت ایران را رقم بزند.
 اینجانب ضمن گرامي داشت اين روز بزرگ و تسلیت به مناسبت شهادت امام  موسی کاظم (ع)، امیدوارم در ظل عنايات حضرت ولي عصر (عج) و با پیروی از منویات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) با خود باوری و خود شکوفایی هر چه بیشتر شاهد اعتلای همه جانبه کشور عزیزمان باشیم.
 
آدرس:  قم – بلوار سردار شهید خدا کرم( جاده قدیم تهران) - صندوق پستی: 1519-37195
تلفن: 6641601-0251 - فاکس: 6641604 -0251
پست الکترونیک:: Info.admin@qut.ac.ir