امروز : شنبه سی و یکم فروردین 1398
اخبار

اخبار


اخبار دانشگاه

ورود کاربران
ثبت نام بازنشانی رمز ورود
برنامه زمان بندی ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی سال 1397
پنجشنبه بیست و دوم شهریور 1397 ساعت 11:28 ق ظ - توسط : مدیر پرتال


ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت به دانشجویان پذیرفته شده در کنکور سراسری 97، به اطلاع می رساند ثبت نام دانشجویان جدیدالورود در دو مرحله صورت می پذیرد. مرحله اول ثبت نام اینترنتی می باشد و مرحله دوم به صورت حضوری انجام می پذیرد. هر دو مرحله در ادامه به صورت کامل توضیح داده می شود لذا خواهشمند است تمامی موارد ذکر شده در ذیل را انجام داده و تا حصول نتیجه مراحل ثبت نام را دنبال نمایید.
 
مرحله اول ثبت نام اینترنتی:
1-    مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی
تمامی مدارک و فرم های ذیل را پر کرده و اسکن نمایید 
 • تصویر کارت ملی و شناسنامه تمام صفحات
 • تصویر عکس 4*3 زمینه سفید ( به اندازه 263*649 و یا کمتر که حجم عکس حدودا 25 کیلوبایت شود)
 • تصویر اصل کارنامه دیپلم و پیش دانشگاهی ( باید قبلا از مدرسه خود با مهر و امضا تحویل گرفته شده باشد)
 • تصویر اصل دیپلم و پیش دانشگاهی (باید قبلا از مدرسه خود با مهر و امضا تحویل گرفته شده باشد. البته دانشجویان پسر ممکن است این مورد را نتوانند از مدرسه خود تحویل گیرند و یا آماده نشده باشد که در این صورت نیاز به بارگذاری نمی باشد)
 • تصویر گواهی موقت دیپلم و پیش دانشگاهی ( باید قبلا از مدرسه خود با مهر و امضا تحویل گرفته شده باشد)
 • تصویر اصل رسید تائیدیه تحصیلی پیش دانشگاهی ( کلیه پذیرفته شدگان می بایست به همراه تصویر گواهی موقت پیش دانشگاهی خود به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کرده و درخواست تائیدیه تحصیلی برای مدرک پیش دانشگاهی را داده و رسید آن را در سایت بارگذاری نماند.)
 • تصویر فرم مشخصات پر شده ( فرم مذکور را می توانید از این قسمت فرم مشخصات دریافت نمایید)
 • تصویر فرم علایق ورزشی پر شده ( فرم مذکور را می توانید از این قسمت فرم علایق ورزشی دریافت نمایید)
 • تصویر فرم های سنجش طبق نیاز و ضرورت هر فرد پر گردد و بارگذاری شود ( فرم های سنجش را می توانید از این قسمت فرم های سنجش دریافت نماییید. فرم شماره 1 برای تمامی دانشجویان الزامی می باشد. یکی از دو فرم شماره 4 یا 5 را پر کرده و بارگذاری نمایید. بقیه فرم های سنجش در صورتی که با وضعیت متقاضی مطابقت داشته باشد پر کرده و بارگذاری نمایید. )
 •  تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت در صورت موجود بودن
 بعد از اسکن تمامی موارد بالا و پر شدن فرم های مربوطه بهآدرس ذیل مراجعه کرده و ثبت نام اینترنتی خود را انجام دهید.
آدرس سایت : https://erp.qut.ac.ir/stdnew    
 نکته 1: جهت ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی نام کاربری، کد ملی دانشجو و کلمه عبور، کد شناسنامه متقاضی می باشد.
نکته 2: کد ملی باید به صورت کامل و 10 رقمی وارد گردد بدون خط تیره و فاصله ( اگر کد ملی متقاضی با صفر شروع شود ممکن است برای ورود به سایت نیاز به صفر اول شماره ملی نباشد
 بعد از ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی مراحل ثبت نام را به طور کامل انجام داده و تمامی فرم های مربوطه را در قسمت خود بارگذاری نمایید و در انتها کلید ثبت نهایی و ارسال را زده و اطلاعات خود را چاپ نمایید.
 بعد از ثبت نهایی و ارسال ثبت نام خود به شماره موبایل وارد شده از جانب متقاضی پیامکی ارسال می گردد.
در ادامه در روزهای بعد کارشناسان دانشگاه اطلاعات ارسالی متقاضیان را بررسی نموده که در صورت تایید ، باز به شماره موبایل دانشجو پیامکی مبنی بر تایید ثبت نام اینترنتی حاوی شماره دانشجویی ارسال می گردد. و در صورت رد درخواست پیامکی حاوی نقص در پرونده و یا رد درخواست به متقاضی ارسال می گردد که در این مورد متقاضی باید مجددا به لینک ثبت نام اینترنتی مراجعه کرده و نواقص خود را تکمیل و ارسال نماید.
 توجه: در مواردی بسیار اندک ممکن است برای دانشجو پیامک مبنی بر تایید و یاعدم تایید ثبت نام اینترنتی و یا پیامک کد دانشجویی ارسال نگردد لذا در این موارد دانشجو می تواند به لینک ثبت نام مراجعه نماید و از تایید و یا عدم تایید درخواست خود مطلع گردد.
 دانشجویان عزیز در صورتی که ثبت نام اینترنتی شما تایید گردید و کد دانشجویی برای شما پیامک شد می توانید با شماره دانشجویی و کد ملی خود وارد پرتال دانشجویی شده و جهت ثبت نام خوابگاه اقدام نمایید. قابل توجه است که این درخواست به منزله پیش ثبت نام بوده و در زمان ثبت نام حضوری که دانشجویان به دانشگاه مراجعه می کنند، با توجه به اولویت و شرایط متقاضیان چگونگی وضعیت خوابگاه آنها نهایی خواهد شد .
 نحوه ثبت نام امور خوابگاه:
 1- وارد سایت دانشگاه شده 
2- وارد پرتال دانشجویی  شده https://erp.qut.ac.ir
3- اداره خوابگاه ها را انتخاب کرده 
4- عضویت در خوابگاه را انتخاب کرده
5- فرم های مورد نظر را پر کرده و بعد از اتمام هر فرم کلید ثبت را زده تا فرم ها به اتمام رسیده و در آخر کلید ارسال درخواست را انتخاب کنید.
هزینه خوابگاه برای یک ترم تحصیلی 600 هزار تومان می باشد.
مبلغ ودیعه خوابگاه برای کلیه دانشجویان 100 هزارتومان می باشد ( البته قابل توجه است که این مبلغ فقط یکبار در طول تحصیل دانشجو پرداخت می گردد و در پایان تحصیل به دانشجو عودت داده خواهد شد.)
 
 تمامی دانشجویان پسر بعد از اینکه ثبت نام اینترنتی آنان تایید شد و کد دانشجویی برای آنان پیامک گردید باید وارد پرتال دانشجویی خود شده و درخواست معافیت از تحصیل خود را ارسال نمایند.
 
نحوه ارسال درخواست معافیت از تحصیل:
1- وارد سایت دانشگاه شده
2- وارد پرتال دانشجویی شده https://erp.qut.ac.ir
3- فرم های درخواست را انتخاب کرده
4- روی گزینه سایر درخواست ها کلیک کرده
5- گزینه معافیت تحصیلی دانشجویان مشمول را انتخاب کرده و فرم را به صورت کامل و با دقت پرکرده و ارسال نمایید.
 
مراحل فوق تماماً قبل از ثبت نام حضوری متقاضی انجام می شود لذا خواهشمند است ثبت نام اینترنتی خود را با دقت و کامل در روزهای ابتدایی (ثبت نام اینترنتی) انجام داده تا کارشناسان دانشگاه زمان کافی برای بررسی وضعیت ثبت نام متقاضیان داشته باشند که در این صورت دانشجو زودتر می تواند کد دانشجویی دریافت نماید و ثبت نام خوابگاه و ثبت معافیت از تحصیل خود را انجام داده که در زمان ثبت نام حضوری با مشکل و نواقص مواجهه نگردد.  
 
زمان ثبت نام اینترنتی : از تاریخ 97/06/25 تا تاریخ 97/06/31 می باشد.
 
مرحله دوم ثبت نام حضوری :
 دانشجویان عزیز توجه فرمایند کلیه مدارک تحصیلی به همراه شناسنامه و کارت ملی که در قسمت ثبت نام اینترنتی اسکن و بارگذاری نموده اید باید اصل آن به همراه 4 نسخه کپی در زمان ثبت نام حضوری آورده شود. البته به موارد فوق اصل فرم های بارگزاری شده به همراه 12 قطعه عکس 4*3 زمینه سفید اضافه می شود. ثبت نام حضوری فقط و فقط در زمان مشخص شده ذیل انجام می گیرد. عدم ثبت نام حضوری به منزله انصراف متقاضی تلقی خواهد شد.
لازم به ذکر است عواقب عدم ارائه مدارک فوق در زمان ثبت نام حضوری به عهده خود دانشجو می باشد.

قابل توجه دانشجویان شاهد و ایثارگر :

جهت ارائه مدارک و تایید فرم سوابق ایثارگری تا پایان مهر ماه 97 به حجت الاسلام توکلی ( امور دانشجویان شاهد و ایثارگر) مراجعه فرمایید.

زمان ثبت نام حضوری دانشجویان جدیدالورد سال تحصیلی 1397 به شرح ذیل می باشد

رشته مکانیک و صنایع و کامپیوتر

1397/07/01یکشنبه

رشته برق و پلیمر و عمران

 1397/07/02دوشنبه

فیزیک و انرژی

1397/07/03سه شنبه

 
 توجه: استفاده از پوشش چادر برای خواهران در محوطه دانشگاه و اماکن وابسته الزامی می باشد.
 
آدرس:  قم – بلوار سردار شهید خدا کرم( جاده قدیم تهران) - صندوق پستی: 1519-37195
تلفن: 6641601-0251 - فاکس: 6641604 -0251
پست الکترونیک:: Info.admin@qut.ac.ir