امروز : شنبه چهارم خرداد 1398
اخبار

اخبار


اخبار دانشگاه

ورود کاربران
ثبت نام بازنشانی رمز ورود
RSS
نماینده مردم قم: برای جنگ اقتصادی باید مثل سربازان خرمشهر باشیم
پنجشنبه دوم خرداد 1398 ساعت 11:15 ق ظ - توسط : روابط عمومی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه: نماینده مردم قم مجلس شورای اسلامی در بازدید از دانشگاه صنعتی قم گفت: جنگ اقتصادی امروز کشور،غیرت و وطن دوستی سربازان خرمشهر را می طلبد.
حجت الاسلام و المسلمین ذوالنور در بازدید از دانشگاه صنعتی قم وسخنرانی به مناسبت آزادسازی خرمشهر گفت: در زمان پیروزی انقلاب کل دنیا حول دو محور کاپیتالیست و امپریالیسم با محوریت ایالات متحده آمریکا و ابرقدرت شرق و غرب با محوریت اتحادیه جماهیر شوروی که کمونیست و سوسیالیست بودند، می چرخید. انقلاب اسلامی ایران بود که نشان داد حیاط مستقل برای یک کشور چیست.
وی افزود :در آن زمان بود که دشمنان انقلاب هم قسم شدند تا با شروع جنگ هشت ساله تحمیلی این انقلاب را به فروپاشی کشانند. آنها دو هدف را در پیش گرفته بودند، یکی سقوط نظام مقدس جمهوری اسلامی که صدام در مصاحبه هایش چندین بار گفته بود جواب ایران را یک هفته بعد در تهران می دهم و دیگری تجزیه کشور بوده است.
حجت الاسلام والمسلمین ذوالنور در خصوص تجزیه کشور در زمان جنگ تحمیلی گفت: با حضور پانترکیسم ها و ناسیونالیست های عرب دشمن تجزیه ایران را حتمی و قطعی می دانست. از خوزستان تا سیستان، ترکمن صحرا ، آمل که چندین سال به شهر هزار سنگر معروف بود شهرهای تجزیه شده در نقشه های صدام بوده است. دشمن حتی برای شهرهای ماهشهر، دهلران، موسیان و خرمشهر اسم های عربی هم انتخاب کرده بود.
وی با اشاره به دوره بنی صدر در سال۱۳۶۰ گفت: در آن دوره ما برای جنگ و آزادسازی خرمشهر دواستراتژی داشتیم. یکی از استراتژی بنی صدر که معتقد بود باید زمین داد و امان خرید و استراتژی امام که معتقد بود برای آزادی خرمشهر باید از جان و مال خود بگذریم. اگر تاریخ را مطالعه کنید عملیات های اساسی ایران بعد از دوره بنی صدر شروع شد، عملیات ثامن الائمه که به نقل از امام خمینی فتح الفتح بوده است.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: در دوران جنگ ایمان، اعتقاد و ولایت مداری مردم رمز پیروزی بوده است ولی امروز در جنگ اقتصادی هنوز به ابزارهای لازم مسلح نشده ایم.
جنگ اقتصادی عزم می‌خواهد، ولایتمداری می‌خواهد، ایستادگی مقابل نفوذ سیاسی و فرهنگی می‌خواهد. ما مسئولینی مثل شهید زین الدین می‌خواهیم نه آقازاده هایی که از این جنگ خوشحال هستند چرا که منافع شان در این جنگ است.
وی افزود: اگر امروز را با دوره جنگ قیاس کنیم تدارکات چی ها پول ها را در جیب خود پنهان می کنند تا سربازان که همان مردم هستند از گرسنگی بمیرند. حرف من باجناح سیاسی خاصی نیست. باید با فساد مقابله و مبارزه شود.
حجت الاسلام والمسلمین ذوالنور گفت: رهبر می فرمایند تمام مشکلات کشور را خودمان می توانیم داخل کشور حل کنیم. به عنوان مثال اگر از شرکت‌های دانش بنیان حمایت شود و به جوانان اعتماد شود ما نیازی به کشورهای بیگانه نداریم. البته بعضی مسئولین می خواهند روحیه یأس و ناامیدی را در جامعه ترویج دهند و وابستگی کشور را به بیگانگان حفظ کنند. طبق فرموده  مقام معظم رهبری ما خودمان باید دست به تولید بزنیم.
وی با اشاره تحولات مثبت در دانشگاه صنعتی قم از جمله پروژه های عمرانی این دانشگاه گفت : مدیریت دکتررضایی نور از جنس مدیریت جهادی است که کشور ما به آن نیازمند است.با توجه به اینکه این دانشگاه یک دانشگاه فنی است و نیاز به تجهیزات، آزمایشگاه و کارگاه های متعددی دارد که هزینه بر است ولی بنده تمام قد از این دانشگاه رو به رشد حمایت خواهم کرد.با حضور مسئولین وزارت عتف در دانشگاه صنعتی قم افتتاح شد
چهارشنبه یکم خرداد 1398 ساعت 2:57 ب ظ - توسط : روابط عمومی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه: با حضور مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی، مرکز محاسبات سریع و ساختمان معاونت آموزشی و پژوهشی در دانشگاه صنعتی قم افتتاح شد.
دکتر دولتی مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی ضمن بازدید از کلیه آزمایشگاه ها و کارگاه ها در جریان ساخت پروژه های عمرانی و  روند رو به رشد دانشگاه صنعتی قم قرار گرفت. همچنین دو پروژه عمرانی مرکز محاسبات سریع و ساختمان حوزه معاونت آموزشی و پژوهشی را در این دانشگاه افتتاح کرد.
در ادامه طی برگزاری جلسه ای ضمن ارائه گزارش از گسترش فضای  فیزیکی دانشگاه، پروژه های عمرانی ،ساخت و تجهیز آزمایشگاه ها و کارگاه ها ،طرح توجیهی  رشته های مهندسی صنایع و مهندسی پلیمر در مقطع دکتری و رشته های  مهندسی عمران با گرایش های زلرله و آب، مهندسی صنایع گرایش لجستیک و فیزیک مهندسی گرایش ماده چگال جهت پذیرش دانشجو در سال تحصیلی جدید مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
دکتر رضایی نور رئیس دانشگاه صنعتی قم گفت: از تابستان سال گذشته تاکنون کلاس های آموزشی رشد 20 درصدی داشته است. ساخت مجتمع آزمایشگاهی هم از دیگر تحولات دانشگاه طی چند ماه اخیر بوده است.
وی افزود: تمام تلاش مسئولین دانشگاه صنعتی قم این است که دانشجویان کارآفرین از این مجموعه فارغ التحصیل شوند و با اجرایی کردن طرح ارتباط با صنعت که برای اولین بار توسط دانشگاه صنعتی قم مطرح و اجرا شده است به نوعی اشتغال دانشجویان  تضمین می باشدو
دکتر دولتی نیز به رشد صعودی دانشگاه صنعتی قم اشاره کرد و افزود: این دانشگاه به عنوان دانشگاهی در حال توسعه از پتانسیل های بسیار خوبی بهره مند است که آینده درخشانی را برای این دانشگاه رقم خواهد زد.

 

 برپایی ایستگاه صلواتی دانشگاهیان صنعتی قم در حرم مطهر کریمه اهل بیت
چهارشنبه یکم خرداد 1398 ساعت 11:29 ق ظ - توسط : روابط عمومی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه: به مناسبت میلاد با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع)، ایستگاه صلواتی افطاری ساده به همت دانشگاهیان صنعتی قم در حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار شد.
در این ضیافت دانشگاهیان صنعتی قم با برپایی ایستگاه صلواتی از روزه داران با توزیع  آش نذری پذیرایی کردند.
شایان ذکر است کلیه هزینه ها ، پخت و توزیع این افطاری ساده بر عهده اساتید، کارکنان، دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، تشکل های دانشجویی،بسیج دانشجویی،اساتید و کارکنان دانشگاه صنعتی قم بوده است.

ارتقای رتبه علمی استاد هیات علمی دانشگاه صنعتی قم
سه شنبه سی و یکم اردیبهشت 1398 ساعت 2:21 ب ظ - توسط : روابط عمومی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دکتر مهدی سلیمانی از اساتید هیات علمی گروه فیزیک مهندسی دانشگاه صنعتی قم از رتبه علمی استادیاری به دانشیاری ارتقا یافت.
طبق بیست و چهارمین جلسه هیات ممیزه دانشگاه قم با ارتقای رتبه دکتر مهدی سلیمانی از استادیاری به دانشیاری موافقت شد.

 

هیات دانشجویی صراط الشهدا برگزار کرد
سه شنبه سی و یکم اردیبهشت 1398 ساعت 1:35 ب ظ - توسط : روابط عمومی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه: جشن میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) به همت هیات دانشجویی صراط الشهدا در سالن همایش های شهیدآخوندی دانشگاه صنعتی قم برگزار شد.
سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین وافی ،مولودی خوانی ذاکر اهل بیت ابوالقاسم زمانیان،تواشح خوانی و مراسم افطاری از دیگر بخش های این جشن بوده است.

ازاعضای تیم ساخت آب شیرن کن های خورشیدی تقدیر شد
سه شنبه سی و یکم اردیبهشت 1398 ساعت 11:42 ق ظ - توسط : روابط عمومی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه : در جلسه هیات رئیسه دانشگاه صنعتی قم از اعضای تیم ساخت آب شیرین کن های خورشیدی تقدیر و تشکر به عمل آمد.
در جلسه هیات رئیسه از دکتر مجید محمدی سرپرست تیم و آقایان میرباقری،مراد زاده و امیرگان ( دانشجویان مهندسی انرژی دانشگاه صنعتی قم) که در مسابقه طرح ها و ایده های آب، محیط زیست و انرژی دانشگاه صنعتی شریف موفق به کسب مقام دوم شده بودند، تقدیر و تشکر به عمل آمد.
شایان ذکر است دکتر رضایی نور رئیس دانشگاه صنعتی قم از حمایت های همه جانبه مسئولین دانشگاه جهت اجرای طرح های پژوهشی اساتید و دانشجویان این دانشگاه خبر داد.


 رصد آسمان در دانشگاه صنعتی قم
دوشنبه سی ام اردیبهشت 1398 ساعت 2:55 ب ظ - توسط : روابط عمومی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه: برنامه رصد آسمان به همت انجمن فیزیک مهندسی در دانشگاه صنعتی قم برگزار شد.
در این برنامه مهندس قاسمی کارشناس نجوم از شرکت رصدی تا بیکران به ارائه توضیحات لازم در خصوص انواع تلسکوپ، کارآیی هر کدام ازتلسکوپ ها،صورت های فلکی،کهکشان راه شیری و نحوه رویت هلال ماه برای ماه مبارک رمضان و عید سعید فطر پرداخت.
در ادامه دکتر نایه از اساتید مدعو دانشگاه صنعتی قم  ضمن تقدیر از فعالیت های اعضای انجمن فیزیک مهندسی ، با استفاده از اپلیکیشن های خاص سیارات و  صورت های فلکی  را نشان داد.
 
شایان ذکر است به علت بارش باران و نامساعد بودن شرایط جوی رصد مستقیم آسمان در شب امکان پذیر نبود.رئیس دانشگاه صنعتی قم:طرح فرصت مطالعاتی اساتید در بخش های صنعتی قم اجرا می شود
دوشنبه سی ام اردیبهشت 1398 ساعت 1:40 ب ظ - توسط : روابط عمومی


  به گزارش روابط عمومی و به نقل از خبرگزاری ایرنا:  دکترجلال رضایی نور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: بر اساس دستورالعمل وزارت علوم، اساتید برای ارتقا و تبدیل وضعیت باید 6ماه به صورت مستمر در یک بخش صنعتی حضور یابند و در آن با ایجاد ارزش افزوده، منشا اثر باشند که برای اجرای هر چه سریعتر این دستورالعمل درقم، مشغول مذاکره با استانداری برای تسهیل آیین نامه های اجرایی آن هستیم.
وی بیان کرد: با اجرای این دستورالعمل، اساتید دانشگاه برای حضور موثر در بخش های صنعتی و عملیاتی کردن آموخته های خود تشویق می شوند که این مساله نقش موثری در بومی سازی صنایع و تحقق رونق تولید خواهد داشت.
وی با اشاره به تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه در اثر اجرای این طرح، ادامه داد: اساتید دانشگاه همچنین می توانند با ارائه راهکارهای جدید برای حفظ و تقویت روند تولید صنایع، فشار تحریم های ظالمانه دشمنان را کاهش دهند.
 دکتر رضایی نور در ادامه با اشاره به اقدامات دانشگاه صنعتی قم برای تعامل گسترده با صنایع، گفت: تمامی استادان و دانشجویان این دانشگاه تلاش می کنند با مسائل و مشکلات حوزه صنعت استان و کشور آشنا باشند و بتوانند برای رفع آن در قالب طرح های علمی و کار گروهی، راهکار قابل اجرا ارائه دهند.
وی بیان کرد: درهمین رابطه طرح همیار صنعت، نخستین بار در کشور توسط استادان و دانشجویان دانشگاه صنعتی قم درقالب کار تیمی پژوهش محور اجرا شد که در آن طرح گروه های دانشجویی به واحدهای صنعتی استان مراجعه کرده و با آسیب شناسی مشکلات موجود، راهکارهای مناسبی را برای برطرف شدن موانع تولید در قم ارائه می دهند.
وی با اشاره به سایر فعالیتهای دانشگاه صنعتی قم در مسیر کاربردی کردن هرچه بیشتر تحقیقات دانشگاهی، افزود: همچنین مرکز نوآوری این دانشگاه به عنوان یک حامی قابل اعتماد از طرح های علمی و اختراعات دانشجویی حمایت مادی و معنوی می کند تا این ایده ها بتوانند به محصولات صنعتی تبدیل و در بازار عرضه شوند.
دانشگاه صنعتی قم ازجمله 23 دانشگاه صنعتی در سراسر کشور می باشد که دارای 57 عضو هیأت علمی و 2 هزار دانشجو مشغول به تحصیل در 23 رشته کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های فنی، مهندسی، برق، کامپیوتر و علوم پایه است.
2 هزار و 300 واحد صنعتی کوچک، متوسط و بزرگ در قم وجود دارد که از این تعداد حدود 90 درصد مربوط به صنایع کوچک و متوسط است؛ همچنین بیش از 53 هزار تن در واحدهای صنعتی استان فعالیت می کنند.
قم دارای هفت شهرک صنعتی شکوهیه، الغدیر، چاپ و نشر، سلفچگان، محمود آباد، ثامن الائمه (ع) - قنوات - و فناوری اطلاعات و ارتباطات (I.C.T) و چهار ناحیه صنعتی خورآباد، دستجرد، سیرو و طغرود است.
 
فراخوان سی و سومین جشنواره بین المللی خوارزمی
یکشنبه بیست و نهم اردیبهشت 1398 ساعت 12:35 ق ظ - توسط : روابط عمومی


 رئیس دانشگاه صنعتی قم: با تکمیل پروژه های عمرانی فضای فیزیکی مناسب به کانون ها و انجمن های علمی دانشجویی اختصاص می یابد
یکشنبه بیست و نهم اردیبهشت 1398 ساعت 12:2 ق ظ - توسط : روابط عمومی


به گزاررش روابط عمومی دانشگاه: نشست صمیمانه دکتر رضایی نور رئیس دانشگاه صنعتی قم با کانون ها و انجمن های علمی با هدف بیان نقطه نظرات،پیشنهادات و انتقادات در سالن جلسات حوزه ریاست برگزار شد.
در این نشست دکتر رضایی نور ضمن تشکر از فعالیت های کانون ها و انجمن های علمی گفت: تمام تلاش مسئولین دانشگاه صنعتی قم ارتقای همه جانبه دانشگاه است که رفع مطالبات دانشجویان نیز بخشی از این مهم است.
وی افزود: با تکمیل پروژه های عمرانی در دانشگاه، فضای فیزیکی مناسب به کانون ها و انجمن های علمی دانشجویی اختصاص می یابد. امیدوارم با بهبود امکانات شاهد فعالیت های بیشتر کانون ها و انجمن های علمی باشیم.
در پایان نیز اعضای کانون ها و انجمن های علمی نقطه نظرات،پیشنهادات و انتقادات خود را با مسئولین در میان گذاشتند.  
 


رئیس دانشگاه صنعتی قم با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم دیدار کرد
شنبه بیست و هشتم اردیبهشت 1398 ساعت 1:59 ب ظ - توسط : روابط عمومی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه: رئیس دانشگاه صنعتی قم با رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم با هدف همکاری های هر چه بیشتر دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار دکتر رضایی نور ضمن اشاره به جایگاه استراتژیک استان وحضور شهرک های صنعتی در این استان، دانشگاه صنعتی قم را بازوی کمکی صنعت استان دانست و افزود: با توجه به اینکه طرح همیار صنعت برای اولین بار در کشور مطرح و اجرایی شده است،می تواند برای صنعت استان بسیار کارآمد باشد.
وی افزود: در این راستا سازمان صنعت، معدن و تجارت می بایست پل ارتباطی شرکت های صنعتی با دانشگاه صنعتی قم باشد. با این همکاری دوجانبه شرکت های صنعتی پس از معرفی به دانشگاه صنعتی قم می توانند از خدمات مرکز نوآوری این دانشگاه، کمک های تیم های همیارصنعت جهت رفع مشکلات صنعتی و گسترش تولید استفاده کنند.
در انتها مهندس سیجانی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم ضمن ابراز خرسندی از این دیدار به ظرفیت های بسیار خوب دانشگاه صنعتی قم اشاره کرد و افزود : با انعقاد تفاهم نامه همکاری و سوق دادن شرکت های صنعتی به سمت دانشگاه صنعتی قم می توان شاهد رونق تولید در استان باشیم.  
مدیر کل ارتباطات و فناوری استان از دانشگاه صنعتی قم بازدید کرد
شنبه بیست و هشتم اردیبهشت 1398 ساعت 1:49 ب ظ - توسط : روابط عمومی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه: با توجه به ارتقای مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صنعتی قم مدیر کل ارتباطات و فناوری استان از دانشگاه صنعتی قم بازدید کرد.
مهندس هانی مدیرکل ارتباطات و فناوری استان با دکتر رضایی نور رئیس دانشگاه صنعتی قم دیدار و گفتگو کرد. همچنین از مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات ، دیتاسنتر و مرکز محاسبات سریع دانشگاه بازدید کرد و از نزدیک زیر ساختهای دیتا سنتر، فیبر نوری، امنیت شبکه و.... را مورد ارزیابی قرار داد.اقدامات اولیه جهت انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه صنعتی قم با هلال احمر استان
شنبه بیست و هشتم اردیبهشت 1398 ساعت 1:47 ب ظ - توسط : روابط عمومی


به گزارش روابط عمومی دانشگاه: در دیدار رئیس دانشگاه صنعتی قم با رئیس جمعیت هلال احمر استان بر گسترش همکاری های دو جانبه تاکید شد.
دکتر رضایی نور رئیس دانشگاه صنعتی قم در دیدار با دکتر گلفشان رئیس جمعیت هلال احمر استان ضمن تقدیر از خدمات جمعیت هلال احمر جهت ارسال کمک های مردمی و کمک به سیل زدگان شهرهای شمالی، لرستان و خوزستان گفت: با توجه به حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان جوان و خیرخواه در دانشگاه صنعتی قم با تشکیل کانون های هلال احمر در این دانشگاه علاوه بر گسترش همکاری های دوجانبه ، جامعه دانشگاهی صنعتی قم می تواند در برنامه های داوطلبانه جمعیت هلال احمر سهیم باشد.
دکتر گلفشان نیز ضمن تشکر از دکتر رضایی نور از گسترش همکاری های دوجانبه دانشگاه صنعتی قم با هلال احمر استان استقبال کرد و افزود: طی انعقاد تفاهم نامه همکاری دو نهاد از ظرفیت ها و پتانسیل های یکدیگر به بهترین شکل ممکن استفاده خواهند کرد.
   گسترش همکاری های های دانشگاه صنعتی قم با اتاق اصناف استان
شنبه بیست و هشتم اردیبهشت 1398 ساعت 1:25 ب ظ - توسط : روابط عمومی


 به گزارش روابط عمومی دانشگاه: رئیس دانشگاه صنعتی قم با رییس اتاق اصناف قم در خصوص گسترش همکاری دو جانبه دیدار و گفتگو کردند.
در این جلسه دکتر رضایی نور رئیس دانشگاه صنعتی قم بر شناسایی کسب و کارهای زودباده تاکید کرد و افزود: با توجه به پتانسیل های بسیار خوب دانشگاه صنعتی قم با همکاری اتاق اصناف می توان کسب و کارهای زود بازده را در استان رونق داد که با تحقق این مهم به نوعی رشد و شکوفایی صنعت استان را می توان شاهد بود .
رئیس دانشگاه صنعتی قم با اشاره به وجود مرکز نوآوری فعال در دانشگاه صنعتی قم گفت: با همکاری اتاق اصناف، واحدهای صنفی می توانند با تعامل هر چه بیشتر با مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی قم ،مشکلات و معضلات صنعتی خود را حل نمایند.
مهندس احمدلو رییس اتاق اصناف قم نیز گزارشی از تعداد واحدهای صنفی تحت پوشش و برنامه های آموزشی که توسط اتاق اصناف برای کسبه و صنوف پیش بینی و در حال اجرا می باشد ارائه و ارتقای سطح دانش علمی صنوف و لزوم بهره گیری از فن روز را مورد تاکید قرارداد.رئیس دانشگاه صنعتی قم از همکاری های دو جانبه این دانشگاه با جهاد دانشگاهی استان خبر داد
شنبه بیست و هشتم اردیبهشت 1398 ساعت 1:13 ب ظ - توسط : روابط عمومی


 به گزارش روابط عمومی دانشگاه و به نقل از جهاد دانشگاهی واحد استان قم : دکتر جلال رضائی نور رئیس دانشگاه صنعتی استان قم به همراه جمعی از مدیران این دانشگاه از مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان قم بازدید کرد.
دکتر رضائی نور ضمن بازدید از فعالیت های علمی ، پژوهشی و درمانی جهادگران دانشگاهی استان قم ابراز امیدواری کرد فعالیت های مشترک علمی و پژوهشی متعددی فیمابین جهاد دانشگاهی و دانشگاه صنعتی استان  صورت پذیرد.
 دکتر رضائی نور در بازدید از قسمت جنین شناسی و اتاق عمل مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی با تاثیرات نامطلوب تحریم های اقتصادی در تامین و نگهداری تجهیزات پزشکی مراکز درمانی آشنا شد و برای همکاری علمی دانشگاه صنعتی جهت طراحی و تولید تجهیزات پزشکی مورد نیاز اعلام آمادگی کرد.
وی مرکز خدمات تخصصی فناوری اطلاعات پزشکی جهاد دانشگاهی را از جمله مراکز پیشرو در صنعت فناوری اطلاعات دانست و برای پذیرش کاروزی دانشجویان دانشگاه صنعتی استان قم در این مرکز ابراز خرسندی کرد.
رئیس دانشگاه صنعتی از تبدیل این دانشگاه به دانشگاه شغل محور در آینده نزدیک خبر داد و ابراز امیدواری کرد دانشگاه صنعتی استان قم  به عنوان دانشگاهی کارآفرین می تواند با جهاد دانشگاهی همکاری موثری داشته باشد.
دکتر محمد حیدری رئیس جهاد دانشگاهی استان قم نیز در حاشیه این دیدار از بازدید و قبول پیشنهادهای متعدد همکاری با دانشگاه صنعتی استان از رئیس این دانشگاه قدردانی کرد و گفت: جهاد دانشگاهی در حوزه های مختلف فعالیت خود برای همکاری با دانشگاه صنعتی آمادگی کامل دارد.
 دکترحیدری از پذیرش دانشجویان دانشگاه صنعتی قم  به عنوان پژوهشگر مهمان اشاره کرد و افزود دانشجویان با مراجعه به معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی از تجهیزات دقیق و همراهی محققین این نهاد انقلابی بهره مند می شوند.
در پایان این دیدار تاسیس شعبه جهاد دانشگاهی در دانشگاه صنعتی قم، پذیرش کارآموزی دانشجویان این دانشگاه در جهاد دانشگاهی، فعالیت های پژوهشی نیاز محور، فعالیت های فرهنگی و آموزش تکمیلی برای دانشجویان دانشگاه صنعتی استان قم مورد توافق طرفین واقع شد.

 
صفحه 1 از 71 | از رکورد 1 تا 15 | از مجموع : 1058
آدرس:  قم – بلوار سردار شهید خدا کرم( جاده قدیم تهران) - صندوق پستی: 1519-37195
تلفن: 6641601-0251 - فاکس: 6641604 -0251
پست الکترونیک:: Info.admin@qut.ac.ir