امروز : چهارشنبه پنجم مهر 1402
اخبار

اخبار


اخبار دانشگاه

نحوه ثبت نام دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ورودی سال 1402
دوشنبه بیستم شهریور 1402 ساعت 11:41 ق ظ - توسط : روابط عمومی


ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت به دانشجویان پذیرفته شده در کنکور کارشناسی ارشد سال 1402، به اطلاع می رساند ثبت نام دانشجویان جدیدالورود در دانشگاه صنعتی قم بصورت زیر انجام می پذیرد:

  • ثبت نام صرفا غیرحضوری بوده و به صورت الکترونیکی انجام می گیرد.

لذا خواهشمند است تمامی موارد ذکر شده در ذیل را انجام داده و تا حصول نتیجه مراحل ثبت نام را دنبال نمایید.

کانال اطلاع‌رسانی  دانشگاه صنعتی قم:

کانال رسمی دانشگاه صنعتی قم فقط در پیام رسان داخلی "بله"  به آدرس زیر منتشرخواهد شد.

https://ble.ir/qutnews

 

مرحله 1: ثبت نام غیرحضوری به صورت الکترونیکی:

 

برنامه زمان بندی ثبت نام غیر حضوری دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی1402

ساعت

تاریخ

ایام

رشته ها

از ساعت 8 الی 24

21/06/1402 الی 23/06/1402

سه شنبه تا پنجشنبه

کلیه رشته ها

 

قبل از ورود به سایت دانشگاه صنعتی قم جهت ثبت نام، موارد ذکر شده در ذیل را اسکن نمایید (زیرا برای ثبت نام به این موارد جهت بارگزاری نیاز خواهید داشت).

  • تصویر تمام صفحات شناسنامه وکارت ملی.
  • تصویر عکس 4*3 تمام رخ زمینه سفید تهیه شده در سال جاری ( به اندازه 263*649 و یا کمتر که حجم عکس حدودا 25 کیلوبایت شود)
  • تصویر اصل مدرک کارشناسی و یا تصویر گواهی موقت کارشناسی و در صورت نداشتن مدرک، فرم معدل و فرم شماره 3 (فرم تعهد فراغت از تحصیل)
  • تصویر اصل مدرک کاردانی و یا تصویر گواهی موقت کاردانی در صورت وجود
  • تصویر فرم های سنجش طبق نیاز و ضرورت هر فرد پر گردد و بارگزاری شود. (فرم های سنجش را می توانید از این قسمت فرم های سنجش دریافت نمایید. بارگزاری فرم شماره  4 برای تمامی دانشجویان روزانه الزامی می باشد. بقیه فرم­های سنجش در صورتی که با وضعیت متقاضی مطابقت داشته باشد پر کرده و بارگزاری نمایید)
  • تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت در صورت موجود بودن

بعد از اسکن تمامی موارد بالا و پر شدن فرم های مربوطه به آدرس ذیل مراجعه کرده و ثبت نام اینترنتی خود را انجام دهید.

آدرس سایت https://erp.qut.ac.ir/stdnew    

نکته 1: جهت ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی نام کاربری، کد ملی دانشجو و کلمه عبور، شماره شناسنامه متقاضی می باشد.

نکته 2: کد ملی باید به صورت کامل و 10 رقمی وارد گردد بدون خط تیره و فاصله ( اگر کد ملی و شماره شناسنامه متقاضی با صفر شروع شود ممکن است برای ورود به سایت نیاز به صفر اول شماره ملی نباشد لذا هم با صفر اول و هم بدون صفر تست نمایید)

بعد از ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی مراحل ثبت نام را به طور کامل انجام داده و تمامی فرم های مربوطه را ( که قبلا اسکن نموده اید و در توضیحات بالا به آنها اشاره شده است ) در قسمت خود بارگزاری نمایید و در انتهای بخش ثبت نام اینترنتی گزینه ارسال را کلیک نمایید.

بعد از ارسال ثبت نام اینترنتی، به شماره موبایل وارد شده دانشجو پیامکی ارسال می گردد. ( البته در صورتی که سامانه تبلیغات پیامکی شما فعال باشد)

در ادامه در روزهای بعد کارشناسان محترم آموزش دانشگاه اطلاعات ارسالی متقاضیان را بررسی نموده که در صورت تایید درخواست ثبت نام دانشجو، به شماره موبایل دانشجو پیامکی مبنی بر تایید ثبت نام اینترنتی حاوی شماره دانشجویی ارسال می گردد و در صورت رد درخواست پیامکی حاوی نقص در پرونده و یا رد درخواست به متقاضی ارسال می گردد که در این مورد متقاضی باید مجددا به لینک ثبت نام اینترنتی مراجعه کرده و نواقص خود را تکمیل و ارسال نماید. دانشجویانی که شماره دانشجویی به آنان ارسال نشده است می توانند در قسمت لینک ثبت نام اینترنتی بعد از تایید درخواست آن از جانب دانشگاه شماره دانشجویی خود را مشاهده نمایند. لذا متقاضیان محترم نگران عدم دریافت پیامک نباشند.

توجه: درصورتی که گزینه ارسال جهت بررسی (آخرین مرحله بعد از تایید نهایی) را کلیک نکرده باشید درخواست به کارشناس تحصیلات تکمیلی ارسال نمی شود، بنابراین ثبت نام انجام نمی شود.

توجه: در صورت داشتن نقص پرونده درخواست ثبت نام برگشت داده می شود و باید نقص پرونده توسط دانشجو  برطرف و مجددا درخواست ارسال شود. (در صورت نداشتن مدرک کارشناسی (و مدرک کاردانی در صورت وجود) و یا فرم معدل با مهر و امضای دانشجو درخواست ثبت نام حتما رد می شود.)

تمام دانشجویان پسر بعد از  انجام امور نظام وظیفه در سامانه epolice.ir  نام و نام خانوادگی و کد ملی خود را به آیدی mosavii123456@ کارشناس نظام وظیفه ارسال نمایید. جهت راهنمایی در خصوص نحوه درخواست معافیت تحصیلی و دیدن ویدیو آموزشی به کانال زیر در پیام رسان بله  مراجعه نمایید.

 در صورت عدم انجام امور نظام وظیفه ثبت نام دانشجو لغو خواهد شد.

https://ble.ir/nzmqut1402

 نکته: دانشجویانی که دارای کارت پایان خدمت یا معافیت دائم می باشند تصویر آنرا به همراه نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی خود به  آیدی mosavii123456@ کارشناس نظام وظیفه ارسال نمایند.

-درصورت هرگونه سوال یا ابهام در ساعات کاری به شماره 36169528-025 تماس حاصل فرمایید.

  • دانشجو موظف است در زمان شروع کلاسها، اصل مدارک خود را به کارشناس امور بایگانی آقای اصغری تحویل نمایند. آیدی آقای اصغری کارشناس بایگانی پرونده های آموزشی در پیام رسان ایتا

https://eitaa.com/qutb11

توجه مهم: انتخاب واحد دانشجویان ورودی جدید را دانشگاه برای شما انجام خواهد داد. لذا دانشجویان دروس انتخاب واحد شده خود را در پرتال دانشجویی (سامانه ERP در قسمت فرم تثبیت) مشاهده نمایند.

 

 

                                                                      با آرزوی توفیق روزافزون

RSS
برگزاری مسابقه سودو کاپ دردانشگاه صنعتی قم همراه با شور و هیجان دانشجویان
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: مسابقه سودو کاپ با شرکت 50 نفر از دانشجویان به همت انجمن اسلامی دانشگاه در روزهای یکشنبه و دوشنبه 17 و 18 اسفند ماه طی سه مرحله مقدماتی،نیمه نهایی و نهایی در خیابان شهید زین الدین دانشگاه صنعتی قم برگزار شد.
در این مسابقه شرکت کنندگان می بایست در حداقل زمان جدول سودوکوی مربوطه را تکمیل نمایند. طبق نظر داوران، در مرحله نهایی به ترتیب خانم ها مریم خان کش با رکورد 13/2 دقیقه، زهرا ولیدی با رکورد 13/28و ریحانه چینی ساز با رکورد 15 دقیقه رتبه اول تا سوم را کسب نمودند.
اولین دوره مسابقات رصد آسمان شب در دانشگاه صنعتی قم برگزار شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: اولین دوره مسابقات رصد آسمان شب به میزبانی انجمن فیزیک مهندسی در نیمه دوم فروردین سال 1394 در دانشگاه صنعتی قم برگزار خواهد شد.
به همین منظور جهت آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان با اهداف و چگونگی برگزاری این مسابقه جلسه توجیهی توسط دکتر اربابی با حضور جمعی از اساتید و دانشجویان روز یکشنبه 93/11/17 از ساعت 13 الی 14 در سالن همایش های شهید آخوندی برگزار گردید.

اولین دوره مسابقات رصد آسمان شب در دانشگاه صنعتی قم برگزار شد

چهارشنبه بیست و هفتم اسفند 1393 ساعت 10:9 ق ظ
انجمن علمی مهندسی عمران برگزار می کند
سمینار تخصصی " کنترل ترافیک هوشمند شهر قم"

زمان :94/1/25

با اعطای گواهی نامه شرکت در سمینار. ظرفیت محدود می باشد.

جهت ثبت نام به سایت انجمن علمی عمران به نشانی" www.csqut.vcp.ir " مراجعه فرمایید.

انجمن علمی مهندسی عمران برگزار می کند

چهارشنبه بیست و هفتم اسفند 1393 ساعت 10:5 ق ظ
سرپرست جدید بسیج دانشجویی دانشگاه  منصوب شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی قم: طی برگزاری مراسمی با حضور دکتر خوشنویسان معاون آموزشی و پژوهشی ،مهنس یاری، آقای بداقی مسئول بسیج کارمندان ، مهندس توانا مسئول بسیج دانشجویی استان قم و جمعی از اعضای بسیج دانشجویی سید محمد رضا حسینی به عنوان سرپرست بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی قم منصوب گردید.
ضمنا از زحمات و فعالیت های بسیجی گونه حامد زارع مسئول سابق بسیج تقدیر و تشکر به عمل آمد.

سرپرست جدید بسیج دانشجویی دانشگاه منصوب شد

یکشنبه هفدهم اسفند 1393 ساعت 12:28 ق ظ
اولین دوره مسابقات رصد آسمان شب
اولین دوره مسابقات رصد آسمان شب ، به میزبانی انجمن علمی فیزیک مهندسی و با حمایت دانشکده علوم پایه در نیمه دوم فروردین ماه برگزار خواهد گردید.
به منظور آشنایی دانشجویان دانشگاه با روند و اهداف مسابقه و اعلام آمادگی دانشجویان برای شرکت در مسابقه ، کارگروه توجیهی توسط دکتر اربابی بیدگلی در روز یکشنبه مورخ 93/11/17 از ساعت 13 الی 14 در سالن آمفی تئاتر برگزار خواهد گردید . امید است برگزاری این مسابقه علمی ، موجب ارتقای سطح دانشجویان و دانشگاه گردد.

اولین دوره مسابقات رصد آسمان شب

یکشنبه هفدهم اسفند 1393 ساعت 8:38 ق ظ
دانشگاه صنعتی قم مقام نخست را کسب کرد
به نقل از روابط عمومی دانشگاه: دانشگاه صنعتی قم با حضور آقایان صدیق، کارشناس فرهنگی، سهیل باقریان و سید فاضل سلیمانی در اولین جشنواره نشریات دانشجویی منطقه 4 که از 26 الی 29 بهمن ماه در اصفهان با رقابت 14 دانشگاه برگزار گردید موفق به کسب مقام نخست در قسمت مدیریت نشریات گردید.
همچنین در قسمت غرفه آرایی با رعایت مواردی چون جذابیت بخشی،ارتباط با مخاطب و ابداع موفق به کسب مقام سوم شدند.

دانشگاه صنعتی قم مقام نخست را کسب کرد

سه شنبه دوازدهم اسفند 1393 ساعت 3:39 ب ظ
با حضور دکتر آخوندی برگزارشد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه : جلسه پرسش و پاسخ اساتید هیات علمی با دکتر آخوندی سرپرست دانشگاه روز دوشنبه 93/12/11 از ساعت 13 الی 17 در سالن همایش های شهید آخوندی برگزار گردید.

در این نشست صمیمانه دکتر آخوندی به سوالات اساتید پاسخ دادند.

با حضور دکتر آخوندی برگزارشد

سه شنبه دوازدهم اسفند 1393 ساعت 3:37 ب ظ
اقدامات اولیه جهت تاسیس بسیج اساتید در دانشگاه انجام شد
به نقل از روابط عمومی دانشگاه: طی برگزاری جلسه ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر علیزاده مسئول بسیج اساتید استان قم، دکتر آخوندی سرپرست دانشگاه ، اساتید و اعضای بسیج دانشجویی روز شنبه 93/12/9 اقدامات اولیه جهت تاسیس بسیج اساتید در دانشگاه صنعتی قم صورت گرفت.
در ابتدای این جلسه دکتر آخوندی به ضرورت تاسیس بسیج اساتید پرداخت و افزود: اگر اساتیدی با افکار و کردار بسیجی داشته باشیم، به یقین می توانیم دانشجویان بسیجی داشته باشیم که مثل همیشه می توانند استقلال و آزادی را برای اسلامی رقم بزنند.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر علیزاده مسئول بسیج اساتید به بیان کلیاتی در مورد نحوه تشکیل بسیج اساتید در دانشگاه ها و شیوه عضو شدن در این نهاد مقدس پرداخت.
در پایان نیز سه نفر از اساتید به عنوان مسئول بسیج کاندید شدند.
شایان ذکر است رای گیری و انتصاب مسئول بسیج اساتید در دانشگاه صنعتی قم در جلسه آتی انجام خواهد شد.
کانون دانشجویی هلال احمر برگزار کرد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: همایش آشنایی با فعالیت های کانون دانشجویی هلال احمر با حضور مهندس قادری معاون امور جوانان سازمان هلال احمر استان، روز یکشنبه 93/12/10 در سالن همایش های شهید آخوندی برگزار شد.
در این همایش مهندس قادری ضمن اشاره به اهداف این کانون به برنامه های آتی کانون هلال احمر در دانشگاه ها پرداخت. وی افزود: از جمله برنامه های سال آتی ،انجام فعالیت های بشر دوستانه، برگزاری دوره های امداد و نجات به منظورآشنایی هر چه بیشتر دانشجویان با نحوه صحیح امداد رسانی به مصدومین و حادثه دیده ها در موقعیت ها و شرایط خاص، برگزاری مسابقات ورزشی، اردوهای یک روزه و چند روزه خواهد بود.کانون دانشجویی هلال احمر برگزار کرد

سه شنبه دوازدهم اسفند 1393 ساعت 9:0 ق ظ
کارگاه آموزشی فرایند تاسیس شرکت های دانش بنیان در دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه : کارگاه آموزشی فرایند تاسیس شرکت های دانش بنیان به همت دفتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت با حضور اساتید دانشگاه صنعتی قم، مهندس سالاری مسئول جذب و پذیرش پارک علم و فناوری استان و دانشجویان دانشگاه صنعتی قم روز یکشنبه 93/12/10 در سالن همایش های شهید آخوندی برگزار شد.
در ابتدای این کارگاه مهندس بیکایی کارشناس دفتر ارتباط با صنعت به بیان توضیحاتی در مورد فرایند تاسیس شرکت های دانش بنیان، از جمله نحوه تاسیس شرکت و چگونگی تبدیل آن به شرکت های دانش بنیان، شاخص های عمومی و اختصاصی شرکت های دانش بنیان، روند اعطای مجوز و همچنین بسته های حمایتی شامل انواع تسهیلات معافیت های مالیاتی، گمرکی و بیمه پرداخت .
در ادامه مهندس سالاری ضمن ارائه توضیحات تکمیلی در مورد نحوه تاسیس شرکت های دانش بنیان افزود: شرکت های دانش بنیان چنانچه به صورت واحدهای در حال رشد، فناور و یا واحدهای تجاری در پارک های علم و فناوری مستقر شوند از حمایت های بیشتری برخوردار خواهند شد.
همچنین دکتر راستی مدیر کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه ضمن تشکر از شرکت اساتید و دانشجویان در این کارگاه اعلام داشت: دفتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت آماده انجام هرگونه مشاوره و همفکری در زمینه تاسیس شرکت های دانش بنیان به متقاضیان می باشد.
این کارگاه با پاسخگویی به سوالات حضار پایان یافت.
مراسم روز مهندس در دانشگاه صنعتی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی : مراسم روز مهندس با حضور مسئولین دانشگاه، اساتید، مهندس خان احمد لو رئیس سازمان نظام مهندسی، مهندس کاظمیان و مهندس بصیرنیا از فعالان اقتصادی استان به همت انجمن علمی عمران و همکاری شرکت نانو بتن و گروه تخصصی ساباط 5 اسفند ماه از ساعت 14 الی 17 در سالن همایش های شهید آخوندی برگزار شد.
دراین همایش حجت السلام والمسلمین امیدیان ضمن اشاره به سالروز ولادت خواجه نصیرالدین طوسی افزود: دانشجویان و مهندسان امروز باید به خود ببالند چرا که گذشتگانی چون ابن خلدون،فارابی، خوارزمی، ابو علی سینا و... را داشته ایم که در دنیا سرآمد بوده اند.
در ادامه مهندس کاظمیان و مهندس بصیر نیا از فعالان اقتصادی استان راجع به نحوه ورود به بازار کار توضیحاتی را ارائه دادند.
همچنین مهندس خان احمدلو رئیس سازمان نظام مهندسی استان ضمن تبریک به مناسبت روز مهندس از پیشرفت های علمی اخیر دانشمندان ایرانی خبر داد . وی خاطر نشان ساخت :ایران در شاخه هایی چون رباتیک، نانو، انرژی هسته ای جز ده کشور اول دنیا محسوب می شود. در این بین شما دانشجویان امروز و مهندسان فردا وظیفه خطیری بر عهده دارید چرا که ایران با وجود جوانان نخبه، ظرفیت و پتانسیل این را دارد که در اکثر علوم خودکفا باشد.
وی افزود: معماران ایرانی چه قبل و چه بعد از اسلام اثار فاخری را به جا گذاشته اند . از جمله تخت جمشید و عالی قاپو، منار جنبان و .... اینها همه نشانگر تمدن غنی ایران زمین است.
در پایان مراسم نیز به گروه های برتر اولین مسابقه ساخت بتن و همچنین به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) به دانشجویانی که نامشان زینب بود با اهدای لوح تقدیر و هدایایی به رسم یاد بود تقدیر به عمل آمد.
از جمله دیگر برنامه های این مراسم صندلی داغ ، تواشیح، مسابقه جینگا بوده است.

مراسم روز مهندس در دانشگاه صنعتی برگزار شد

یکشنبه دهم اسفند 1393 ساعت 1:47 ب ظ
پیام تبریک دکتر آخوندی سرپرست دانشگاه به مناسبت روز مهندس
تمدن غنی ایران مرهون تلاش دانشمندان بزرگی چون خواجه نصیر الدین طوسی ، ابوعلی سینا ، خوارزمی و ... است. به همین سبب 5 اسفند روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی، در تقویم جمهوری اسلامی ایران روز مهندس نامگذاری شده است.
امروز ایران اسلامی به خود می بالد که با پرورش دانشمندانی خلاق،پویا، متعهد و متدین با وجود همه تهدیدها و تحریم ها باز هم نام پر آوازه ایران در دنیا طنین انداز می گردد.
اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره 1400 شهید مهندس در ایران اسلامی ، روز مهندس را به تمام مهندسین این مرز و بوم تبریک عرض نموده و امیدوارم با تلاش و پشتکار شما عزیزان شاهد ایرانی سرافراز تر از همیشه باشیم.

                        ومن الله توفیق
                             محمد صادق آخوندی
                               سرپرست دانشگاه صنعتی قم
انتصاب
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: طی برگزاری جلسه ای با حضور دکتر آخوندی سرپرست دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمین آخوندزاده معاون استانی دفتر نهاد مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) در دانشگاه صنعتی قم آقای دلیر به عنوان مدیر فرهنگی منصوب شد.
همچنین از زحمات بی دریغ حجت السلام والمسلمین امیدیان مدیر سابق فرهنگی تقدیر و تشکر به عمل آمد.
در انتها حجت السلام والمسلمین امیدیان ضمن آرزوی موفقیت برای آقای دلیر با اهدای لوح به کارشناسان فرهنگی از زحماتشان تقدیر نمود.


انتصاب

دوشنبه چهارم اسفند 1393 ساعت 9:54 ق ظ
فرمانده بسیج کارمندان دانشگاه صنعتی قم با حضور سرهنگ بولحسنی رئیس سازمان بسیج کارمندان منصوب شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی قم: طی برگزاری جلسه ای با حضور سرهنگ بولحسنی، دکتر آخوندی سرپرست دانشگاه صنعتی قم، حجت السلام والمسلمین آخوندزاده معاون استانی دفتر نهاد مقام معظم رهبری( مدظله العالی) در دانشگاه صنعتی قم ،جمعی از مدیران و کارمندان با اهدای حکم آقای بداقی مدیر اداری دانشگاه به عنوان فرمانده بسیج کارمندان دانشگاه صنعتی قم منصوب شد.
در ابتدای این جلسه دکتر آخوندی ضمن اشاره به اینکه بسیج شجره طیبه است افزود: امروز اهمیت و فعالیت های بی بدیل بسیج در جای جای این مرز وبوم بر کسی پوشیده نیست. پیروزی و بهروزی انقلاب ما پس از خون شهدا مرهون حضور قاطعانه و مستمر بسیج است. از این رو دانشگاه صنعتی قم نیز در نظر دارد تا با استفاده از ظرفیت های بسیج این دانشگاه را در مسیر ولایت مداری قرار دهد.
دکتر آخوندی جوانان ایران را به عنوان اصلی ترین سرمایه این مرزو بوم قلمداد کرد و افزود: همان طور که جوانان دهه های اخیر با رشادت و فداکاری هایشان در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس عشق و ارادتشان را به امام راحل ، دین و قران نشان داده اند ، جوانان امروز هم مثل همیشه حامی امام و آرمان های انقلاب هستند.
حجت الاسلام والمسلمین آخوند زاده نیز ضمن تقدیر و تشکر از دکتر آخوندی جهت تفکر و بینش بسیجی گونه ، فعال شدن بسیج را در دانشگاه مایه خیر و برکات زیادی دانست . وی افزود: لشکر مخلص خدا واقعا بار معنایی بسیار بزرگی دارد که امام خمینی (ره) آن را به بسیجی ها لقب دادند. امید است که بتوانیم یک بسیجی واقعی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم .
در ادامه سرهنگ بولحسنی فرمانده سپاه علی ابن ابی طالب (ع) خاطر نشان ساخت: نقش بسیج بر همگان واضح و مبرهن است . با توجه به اهمیت بسیج ،بسیجی بودن مدال افتخاری برای ما ایرانیان محسوب می شود. درست است که معمار انقلاب امام خمینی (ره) با چنان برنامه ریزی و استراتژیک انقلاب را پیش بردند که امروز دشمن از انقلاب ما در ترس و ودلهره است، ولی دشمن با تهدید ها و تحریم ها نتوانست کاری را از پیش ببرد . امروز جنگ دشمن با ما جنگ نرم است. دانشگاه های ما با تربیت جوانان بسیجی می تواند در این نبرد پیروز شود.
سرهنگ بولحسنی افزود: امروز بسیج به دنبال نیروهای پویا و خلاق است که بتوانند به بهترین شیوه ممکن اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را محقق نمایند و سپاه وظیفه بستر سازی را برای اهداف بسیج به عهده دارد. با توجه به حضور نیروهای خلاق، پویا و نخبه در دانشگاه ها در این بین شما دانشگاهیان وظیفه خطیری را به عهده دارید.
در انتها مقرر گردید بسیج هم همانند یکی از بدنه های تشکیلاتی دانشگاه محسوب شده و تا پایان اسفند ماه برنامه ها و بودجه های در خواستی خود را جهت فعالیت هر چه بهتر به دکتر آخوندی و سرهنگ بولحسنی تقدیم نماید.


اولین نشست اتاق فکردانشگاهی استان قم در دانشگاه صنعتی قم برگزار شد
به نقل از روابط عمومی دانشگاه: اولین نشست اتاق فکردانشگاهی استان قم با حضور دکتر آخوندی سرپرست دانشگاه صنعتی قم و مدیر اتاق فکر دانشگاهی استان قم و جمعی از نخبگان استان قم روز پنج شنبه 93/11/30 در سالن جلسات دانشگاه صنعتی قم برگزار شد.
در ابتدای این جلسه به برنامه های اتاق فکر از جمله دعوت از نخبگان استان، استفاده از نظرات مراجع عظام،برگزاری نشست های تخصصی ماهانه در دانشگاه ها و برگزاری جلسات بحث و مناظر اشاره شد.
در ادامه دکتر آخوندی ضمن اشاره به کلیت فعالیت ها و اهداف اتاق فکر افزود: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته اتاق فکر دانشگاهی استان قم با تشکیل 7 کارگروه در قالب محیط زیست، اقتصاد، سیاست خارجی، سیاست داخلی، بهداشت و سلامت، علم و فناوری فرهنگی و اجتماعی کار خود را آغاز خواهد کرد.
در پایان توسط هریک از اعضا پیشنهاداتی راجع به نحوه فعالیت هر یک از کارگروه ها،شیوه های اجرایی شدن برنامه ها ،مشکلات و معضلات استان به ویژه بخش های صنعتی مطرح گردید.
صفحه 1 از 2 | از رکورد 1 تا 15 | از مجموع : 16
ورود کاربران
ثبت نام بازنشانی رمز ورود