امروز : دوشنبه شانزدهم تیر 1399
اخبار

اخبار


اخبار دانشگاه

RSS

بنا به رسالت دانشگاه صنعتی قم در تربیت نیروی متخصص و ارتقای سطح فنی و افزایش بهره وری صنعت استان قم و لزوم ارتباط تنگاتنگ با صنایع جهت شناخت نیازهای فنی و انسانی مورد نیاز آنها، دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه اقدام به شناسایی و بازدید از صنایع فعال استان قم نموده است تا بتواند از یک طرف فعالیت های آموزشی دانشگاه را همسو با نیازهای صنعت نموده و از طرف دیگر با ارائه نظرات و برگزاری دوره های تخصصی برای صنایع گام موثری در جهش تولید استان بردارد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این راستا به همت دفتر ارتباط با صنعت و کارآفرینی دانشگاه، از شرکت تولیدی صنعتی پاکشوما بازدید به عمل آمد.در این بازدید دکتر قنبری معاون آموزش و پژوهش دانشگاه و دکتر راستی مدیر ارتباط با صنعت با مهندس منتظری معاون منابع انسانی و مهندس مولایی مدیر آموزش شرکت نشست دو ساعته ای را برگزار نمودند.

در این نشست ابتدا دکتر قنبری به بیان اهداف بازدید و ارائه نمونه هایی از توانمندی ها و پتانسیل های دانشگاه پرداختند.ارائه دانش فنی از طریق برگزاری دوره های آموزشی موردنیاز شرکت توسط اساتید مجرب و همچنین تامین نیروهای انسانی متخصص از طریق دانشجویان فارغ التحصیل در رشته های مورد نیاز شرکت، ، ازجمله مواردپیشنهادی دانشگاه به شرکت بود.

مهندس منتظری با استقبال از پیشنهادات معاون آموزشی دانشگاه گفت: این شرکت از سال 1354 تاسیس شده است و در حال حاضر یکی از برترین تولید کنندگان صنعت لوازم خانگی  در ایران و خاورمیانه می باشد که علت آن نگاه علمی و دانشگاهی به صنعت می باشد. به طوری که گروه پاکشوما سالیانه بخش قابل توجه ای از درآمدهای خود را صرف سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه (R&D) محصولات جدید خود می کند.

وی افزود: درحال حاضراکثر مدیران فعلی شرکت، فارغ التحصیلان جوان دانشگاهی می باشند که پس از جذب و کسب تجربه و شرکت در دوره های آموزشی، نقش موثری را در پیشرفت شرکت ایفا می نمایند.

ایشان با اشاره به افزایش تنوع محصولات تولیدی و در پیش بودن فاز تولید کولر گازی و بخش تزریق، همکاری دانشگاه صنعتی قم را با این شرکت خواستار شد.

پس از رایزنی های صورت گرفته دراین نشست، مقدمات برقراری توافقنامه سه جانبه بین دانشگاه صنعتی قم ، شرکت پاکشوما و سازمان صمت درحال انجام است . از توافقات اولیه می توان به جذب فارغ التحصیلان دوره کارشناسی وکارشناسی ارشد و حتی دانشجویان درحال تحصیل دانشگاه صنعتی قم ، توسط شرکت پاکشوما در رشته های مهندسی مکانیک، برق،پلیمر، صنایع و کامپیوتر که داری کارت پایان خدمت سربازی و یا معافیت هستند،اشاره نمود.

همکاری در زمینه های علمی و پژوهشی در قالب طرح های پژوهشی، فرصت مطالعاتی داخلی و پسا دکتری اعضای هیات علمی، برگزاری دوره های آموزشی، برگزاری بازدیدهای علمی دانشجویی و حمایت از پایان نامه های دانشجویی از جمله دیگر زمینه های همکاری شرکت پاکشوما و دانشگاه صنعتی قم می باشد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه : رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه صنعتی قم با دکتر امیرآبادی نماینده مردم شریف استان قم در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند.
در ابتدای این دیدار دکتر رضائی نور ضمن تبریک ایام دهه کرامت و همچنین انتخاب مجدد دکتر امیرآبادی به عنوان نماینده مردم استان قم در مجلس شورای اسلامی ، به ارائه گزارشی از روند رو به رشد فعالیت های عمرانی، علمی ، پژوهشی و فرهنگی دردانشگاه صنعتی قم پرداخت.
دکتر رضایی نور گفت: حمایت های بی دریغ مسئولین استان به ویژه جنابعالی در حل مشکلات دانشگاه صنعتی قم قابل تقدیر و قدردانی است. بی شک اگر حمایت و همدلی جنابعالی با دانشگاه صنعتی قم همراه نبود، رشد و شکوفایی این دانشگاه میسر نمی شد.
در ادامه دکتر امیر آبادی پیشرفت دانشگاه صنعتی قم را در گروی انقلابی بودن، جذب اعضای هیأت علمی توانمند و انجام فعالیت های چشمگیر پژوهشی دانست و خاطر نشان کرد این عوامل در توسعه و پیشرفت دانشگاه های کشور نقش بسیار مهمی را ایفا می نمایند.
در پایان این دیدار، ریاست دانشگاه از دکتر امیرآبادی دعوت نمود تا ضمن بازدید از دانشگاه صنعتی قم ، با بیان نقطه نظرات و ارائه راهکارهای سازنده خود، دانشگاه را درمسیر رشد و توسعه همه جانبه ، همراهی ومساعدت نمایند.به گزارش روابط عمومی دانشگاه:  همزمان با هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر(31خردادلغایت 5تیزماه)، کارگاه کمک های اولیه روانشناختی با محوریت پیشگیریِ از اعتیاد به همت مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی قم در سالن همایش های شهید آخوندی این دانشگاه برگزار شد.
در این کارگاه دو روزه که با حضور اساتید و کارکنان دانشگاه برگزار شد، دکتر بهشتی از اساتید مجرب در حوزه پیشگیری و درمان اعتیاد به بیان علل اصلی تمایل فرد به اعتیاد، نقش خانواده دربروز اعتیاد، علائم اعتیاد در دانشجویان و.... پرداخت.
ایشان درادامه با معرفی تصویری انواع مواد مخدر به نشانه ها و علائم استفاده از مواد مخدر در فرد اشاره نموده و اظهار داشتند: برای شناخت افراد مبتلا به این بلای خانمان سوز  درمراحل اولیه، یک فرصت طلایی  برای شناسایی و نجات وجود دارد، لذا  دانستن این علائم و نشانه ها برای والدین و مخصوصا مربیان و اساتید بسیار ضروری می باشد.
وی همچنین با انتقاد از شرایط موجود جامعه به دلیل سهل الوصول بودن انواع مواد مخدر به ویژه برای قشر نوجوان و جوان جامعه، هوشیاری بیشتر و اقدامات پیشگیرانه دراین خصوص را از مهمترین وظایف خانواده ونهادهای تربیتی برشمردند.  
لازم به ذکر است ، برپایی نمایشگاهی از تابلوها و نقاشی های حاوی هشدار ها و پیام های پیشگیرانه درسالن همایش شهید آخوندی دانشگاه و ارسال پیام های آموزنده  و پیشگیرانه با ذکر عوارض اعتیاد به مواد مخدر از طریق کانال های ارتباطی درفضای مجازی، از دیگر برنامه های مرکز مشاوره دانشگاه در هفته جهانی مبارزه با موادمخدر، بوده است.
جلسه شورای نظارت دانشجویی با حضور اعضای هیات رئیسه دانشگاه، مسئولین مربوطه و ارتباط با نمایندگان دانشجویان بصورت وبینار، دراولین روز تابستان 99 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛جلسه شورای نظارت دانشجویی با هدف بررسی نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم در ایام بیماری کرونا، چگونگی حضور دانشجویان در دانشگاه جهت ارزشیابی دروس عملی مربوط به کارگاه ها و آزمایشگاه ها، شیوه ارزشیابی اساتید و... برگزار شد.
در این جلسه دانشجویان به صورت وبینار پیشنهادات، انتقادات و نقطه نظرات خود را با مسئولین دانشگاه در میان گذاشتند.  
 جلسه پرسش و پاسخ اعضای هیات اجرایی، بانیروهای شرکتی دانشگاه
روابط عمومی  نمایش : 433  نظرات : 0   0   0

جلسه پرسش و پاسخ اعضای هیات اجرایی، بانیروهای شرکتی دانشگاه

سه شنبه بیست و هفتم خرداد 1399 ساعت 9:47 ق ظ

 نشست صمیمی اعضای هیات اجرایی منابع انسانی دانشگاه صنعتی قم با حضور نیروهای شرکتی روز دوشنبه ۹۹/۳/۲۶در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی قم برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دراین نشست، ابتدا توسط یکی از اعضای هیات اجرایی، اقدامات وپیگیری های  انجام شده در رابطه با تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به قراردادکارمعین ، ارائه شد.
 درادامه این جلسه،  مسئولین  هیات اجرایی ضمن تشریح کامل موانع ومحدودیت های قانونی، حمایت دانشگاه از نیروهای شرکتی، بویژه در زمینه امور رفاهی را با توجه به شرایط و قوانین موجود، درسطح دانشگاه های کشور کم نظیر دانسته و در پایان به پرسش ها و سوالات مطرح شده حاضرین، پاسخ گفتند.
لازم به ذکر است، این نشست با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار گردید.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی قم گفت: ارزشیابی دانشجویان در ایام کرونایی صرفاً مبتنی بر آزمون‌های مجازی نیست و اساتید با استفاده از روش‌های ارزیابی مستمر کلاسی، گرفتن آزمو‌ن‌های کوتاه (کوئیز) و تعریف پروژه‌های تحقیقاتی نمره نهایی دانشجو را تعیین می‌کنند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکترجعفر قنبری در گفتگو با خبرنگار حوزه آموزشی و پژوهشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با اشاره به اینکه در شرایط فعلی جامعه حفظ سلامتی دانشجویان با توجه به توصیه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا و وضعیت شهر مقدس قم از نظر وضعیت شیوع بیماری کرونا در اولویت قرار دارد، اظهار کرد: برای کاهش تردد دانشجویان، برگزاری آزمون‌های پایانی به‌صورت مجازی امری اجتناب‌ناپذیر بود که این موضوع به تصویب هیئت رئیسه دانشگاه رسید.

وی افزود: ارزشیابی دانشجویان و نمره نهایی دانشجو در ایام کرونایی صرفاً مبتنی بر آزمون‌های مجازی نیست و اساتید هر درس با استفاده از روش‌های مختلف مانند ارزیابی مستمر کلاسی، گرفتن آزمو‌ن‌های کوتاه (کوئیز)، تعریف پروژه‌های تحقیقاتی متناسب با موضوع درس و سایر تکالیف، نمره نهایی دانشجو را تعیین می‌کنند.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی قم بیان کرد: آزمون پایانی غیرحضوری، کل نمره پایانی دانشجو را شامل نمی‌شود و نتیجتاً ضریب خطا کاهش می‌یابد. ضمن اینکه آزمون در منزل (Take Home Exam) برای مقاطع تحصیلات تکمیلی حتی در دوران آموزش حضوری نیز یکی از گزینه‌های رایج ارزشیابی در دانشگاه‌های معتبر است و با توجه به تنوع مسائلی که در این دسته از آزمون‌ها وجود دارد، خدشه‌ای به اعتبار علمی آزمون وارد نمی‌شود.

قنبری عنوان کرد: امکان تقلب در همه آزمون‌ها وجود دارد و فرد متقلب بالاخره راهی برای عمل خود می‌یابد، اما با این حال در برگزاری آزمون مجازی تدابیری اندیشیده شده است که این امکان را کاهش دهد و از جمله آن‌ها می‌توان به انتخاب تصادفی سؤالات برای هر دانشجو از بانک سؤالات هر درس اشاره کرد. با این روش، سؤالاتی که هر دانشجو مشاهده می‌کند با دیگران متفاوت خواهد بود و در نتیجه، موضوع اشتراک‌گذاری پاسخ‌ها در گروه‌های مشترک میان دانشجویان در فضای مجازی بی‌ثمر خواهد بود.

وی ادامه داد: در آزمون مجازی، دانشجو فقط یک بار فرصت پاسخگویی به هر سؤال را خواهد داشت و امکان تغییر پاسخ ثبت شده به سؤالات قبلی وجود نخواهد داشت. همچنین نمره نهایی دانشجو صرفاً از آزمون مجازی تأمین نخواهد شد و استاد درس با استفاده از روش‌های ارزشیابی اشاره شده، سطح علمی دانشجویان را تعیین خواهد کرد و در نتیجه ضریب خطا در نمره نهایی کاهش خواهد یافت.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی قم خاطرنشان کرد: طبق مصوبه هیئت رئیسه دانشگاه درصورتی که بنا به دلایل موجه، استاد درس تقاضای برگزاری آزمون حضوری را داشته باشد، موضوع در شورای آموزش دانشگاه بررسی شده و در صورت تصویب، شرایط برگزاری آزمون حضوری فراهم خواهد شد.

پیرو اطلاعیه قبلی معاونت آموزشی و پژوهشی در خصوص نحوه برگزاری کلاس‌های عملی و امتحانات پایانی و نظر به بخشنامه شماره ۲/۳۵۶۷۵ مورخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ وزارت عتف، موضوع برگزاری امتحانات به تفصیل مورد مداقه قرار گرفت و نهایتا با توجه به عدم بهبود شرایط بیماری کرونا و تبعات ناشی از آن و نیز عدم امکان اسکان دانشجویان در خوابگاه‌های دانشجویی به جهت پیشگیری از هرگونه احتمال سرایت بیماری و در راستای رفع نگرانی خانواده‌های محترم دانشجویان عزیز، مقرر گردید برگزاری آزمون‌های پایانی نیمسال ۹۸۲ بصورت غیر حضوری انجام پذیرد. در این راستا نکات زیر لازم به ذکر است:
1. تاریخ شروع امتحانات مطابق ابلاغیه قبلی آموزش، از هفتم تیرماه به مدت دو هفته خواهد بود. تاریخ‌های جدید امتحانات در پرتال آموزشی دانشجویان اصلاح می‌شود.
2. ابلاغیه قبلی آموزش در خصوص زمان جلسات امتحانی لغو می‌گردد و مدت زمان هر جلسه امتحان طبق تشخیص استاد درس خواهد بود.
3. مبنای ارزشیابی هر درس، ترکیبی از روش‌های مختلف شامل ارزشیابی از فعالیت‌های کلاسی دانشجویان، کوییزهای اخذ شده، تمرین‌ها تفصیلی، پروژه‌ها و امتحانات تشریحی، تستی و شفاهی می‌باشد. طبعاً استاد درس مخیّر است از همه یا بخشی از این روش‌ها برای اعلام نمره نهایی دانشجویان استفاده کند. در صورت تعریف پروژه درسی، ارائه پروژه‌ها نیز بر بستر سامانه مدیریت آموزش مجازی دانشگاه انجام خواهد شد.
4. ضروری است اساتید محترم در زمان اعلام شده در برنامه امتحانات، با استفاده از یکی از شیوه‌های ارزشیابی اشاره شده، جلسه امتحان را در سامانه مدیریت آموزش مجازی دانشگاه تشکیل دهند تا برگزاری جلسه امتحان در موعد مقرر در سامانه ثبت شود. در صورت نیاز به برگزاری امتحان تکمیلی با سایر روش‌های ارزشیابی غیر حضوری، توصیه می‌شود زمان اینگونه ارزیابی‌ها با هماهنگی با دانشجویان کلاس و اطلاع‌رسانی از کانال‌های ارتباطی مختلف، قبل از زمان اعلام شده در تقویم آموزشی باشد.
5. برای افزایش دقت آزمون غیر حضوری توصیه می‌شود از سئوالات چند گزینه‌ای و با امکان چیدمان تصادفی سئوالات در سامانه مدیریت آموزش مجازی دانشگاه استفاده شود.
6. برای ارزشیابی مقطع کارشناسی ارشد، در کنار روش های فوق، از نوع آزمون در خانه (Take Home) نیز می‌توان استفاده کرد. در این صورت، به نحوی برنامه‌ریزی صورت گیرد که سئوالات به تناسب تعداد دانشجویان از تنوع برخوردار باشد.
7. در صورتی‌که استاد درس تشخیص دهد روش‌های اشاره شده در بند فوق برای ارزشیابی دقیق کلاس کافی نیست، با ارائه دلایل توجیهی خود و تصویب شورای آموزشی دانشکده، موضوع در شورای آموزشی دانشگاه بررسی شده و در صورت تصویب، زمان برگزاری آزمون حضوری تعیین و به دانشجویان اعلام خواهد شد.
8. کلاس‌های عملی مربوط به آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌ها طبق برنامه اعلامی قبلی آموزش و بصورت فشرده حضوری برگزار می‌گردند.
9. برای دانشجویانی که امکان حضور در دانشگاه برای شرکت در کلاس‌های عملی را ندارند، امکان حذف دروس عملی فراهم است.
10. در مورد دروس تربیت بدنی و ورزش، در صورت صدور مجوز انجام فعالیت‌های ورزشی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا تا شهریورماه، این کلاس‌ها بصورت فشرده در شهریورماه برگزار می‌شود و برنامه زمانی آن از سوی شورای آموزش دانشگاه اعلام خواهد شد. در غیر این صورت، نمره درس بصورت ناتمام ثبت می‌شود.
11. با توجه به محدودیت‌های بهداشتی، خوابگاه‌ها و غذاخوری دانشجویی امکان ارائه خدمات را نخواهند داشت. در طول زمان برگزاری کلاس‌های فشرده حضوری برای دروس عملی، بوفه دانشگاه با رعایت موازین بهداشتی آماده ارائه خدمات خواهد بود.
12. دانشجویانی که از شرایط فعلی بیماری کرونا متأثر شده‌اند، در صورت تمایل می‌توانند با ارائه دلایل توجیهی تقاضای حذف نیمسال دهند و با نظر مساعد شورای آموزش دانشگاه و در صورت نیاز کمیسیون موارد خاص دانشگاه، از حذف نیمسال بدون احتساب در سنوات برخوردار شوند.

با آرزوی سلامتی و موفقیت در ارکان مختلف زندگی برای کلیه دانشجویان عزیز
برنامه دروس آزمایشگاهی و کارگاهی 982
مدیر پرتال  نمایش : 1457  نظرات : 0   0   0

برنامه دروس آزمایشگاهی و کارگاهی 982

یکشنبه هجدهم خرداد 1399 ساعت 12:5 ق ظ

برنامه دروس آزمایشگاهی و کارگاهی 982 دانشکده برق و کامپیوتر جهت ارائه به صورت حضوری
از تاریخ 99/3/24 لغایت 99/4/4

        نام آزمایشگاه

 گروه ارائه شده

           نام استاد

      تاریخ برگزاری

       ساعت برگزاری

 آز سیستم های کنترل خطی

         1 

            دکتر یادگار

         24/3/1399

         8 الی 12:30

آز سیستم های کنترل خطی

         2     

           نرگس سراج

         24/3/1399

         8 الی 12:30

آز سیستم های کنترل خطی

         3     

           نرگس سراج

         24/3/1399

         8 الی 12:30

آز سیستم های دیجیتال 2

         1   

           دکتر شریفی

         24/3/1399

       13:30 الی 18

آز ریزموج و آنتن

         1     

          دکتر تسخیری

         24/3/1399

       13:30 الی 18

آز ماشین های الکتریکی1

         1     

       حمیدرضا اصفهانیان

         24/3/1399

       13:30 الی 18

آز مدار الکتریکی و الکترونیکی

         1     

           الهام نیک نام

         25/3/1399

         8 الی 12:30

آز ریزپردازنده

         1     

          مهدی ذوالفقار

         25/3/1399

         8 الی 12:30

آز پردازش سیگنال دیجیتال

         1     

           دکتر رجبی

         25/3/1399

         8 الی 12:30

آزمدارهای الکتریکی واندازه گیری

         2     

         الهام نیک نام

         25/3/1399

       13:30 الی 18

آز سیستم های دیجیتال 2

         2     

 محمدحسین بختیاری دوست

         25/3/1399

       13:30 الی 18

 

      نام آزمایشگاه

 گروه ارائه شده

               نام استاد

      تاریخ برگزاری

       ساعت برگزاری

 آز مدارهای مخابراتی

         1 

             دکتر رجبی

         25/3/1399

        13:30 الی 18

آز تحلیل سیستم های قدرت

         1     

           مهدی ذوالفقار

         26/3/1399

          8 الی 12:30

آز تحلیل سیستم های قدرت

         2     

           مهدی ذوالفقار

         26/3/1399

          8 الی 12:30

آز سیستم های دیجیتال 1

         3   

             زهرا لباف

         26/3/1399

         9:30 الی 15

آز الکترونیک

         3     

           مهدی ذوالفقار

         26/3/1399

        13:30 الی 18

کارگاه برق

         4     

             زهرا لباف

         26/3/1399

         15 الی 19:30

آزمدارهای الکتریکی واندازه گیری

         4     

          پریسا محمودی

         27/3/1399

          8 الی 12:30

آز مدارهای پالس و دیجیتال

         1     

          پریسا محمودی

         27/3/1399

         15 الی 19:30

کارگاه برق

         2     

         حسین شجاعیان

         27/3/1399

        13:30 الی 18

آز ابزاردقیق

         1     

      علیرضا محمودی فرد

         31/3/1399

          8 الی 12:30

آزمدارهای الکتریکی واندازه گیری

         3     

      علیرضا محمودی فرد

         31/3/1399

        13:30 الی 18

آز الکترونیک صنعتی

         1     

      حمیدرضا اصفهانیان

         31/3/1399

        13:30 الی 18

آز مبانی مهندسی برق(مکانیک)

         2    

        حسین ابراهیمی

         31/3/1399

         9:30 الی 15

آز سیستم های دیجیتال2

         4    

  محمدحسین بختیاری دوست

          1/4/1399

          8 الی 12:30

 

نام آزمایشگاه

 گروه ارائه شده

              نام استاد

      تاریخ برگزاری

       ساعت برگزاری

آز ماشین های الکتریکی2

         2     

           مهدی ذوالفقار

         1/4/1399

        8 الی 12:30

آز مبانی برق(صنایع)

         1    

       علیرضا محمودی فرد

         1/4/1399

        8 الی 12:30

آز سیستم های دیجیتال 2

         3   

محمد حسین بختیاری دوست

         1/4/1399

       13:30 الی 18

آز سیستم های دیجیتال1

         2     

           الهام نیک نام

         1/4/1399

      13:30 الی 18

آز کنترل صنعتی

         1     

       علیرضا محمودی فرد

         1/4/1399

       15 الی 19:30

آز ماشین های الکتریکی1

         2     

          حسین ابراهیمی

         1/4/1399

       15 الی 19:30

 آز ابزارطراحی با کمک کامپیوتر

      1 

            دکتر محجل

         2/4/1399

        8 الی 12:30

آز کنترل فرایندها (پلیمر)

         1     

       علیرضا محمودی فرد

         2/4/1399

        8 الی 12:30

آز کنترل فرایندها (پلیمر)

         2     

       علیرضا محمودی فرد

         2/4/1399

      13:30 الی 18

آز سیستم های دیجیتال 1

         1     

           الهام نیک نام

         2/4/1399

       9:30 الی 15

آز مدارهای منطقی

         1     

             زهرا لباف

         2/4/1399

       15 الی 19:30

آز الکترونیک

         4     

         پریسا محمودی

         3/4/1399

        8 الی 12:30

آز ماشین های الکتریکی1

         3    

        حسین ابراهیمی

         3/4/1399

        8 الی 12:30

آز الکترونیک صنعتی

         3    

        حسین شجاعیان

         3/4/1399

      13:30 الی 18

 

   نام آزمایشگاه

 گروه ارائه شده

              نام استاد

      تاریخ برگزاری

       ساعت برگزاری

 آز الکترونیک

         2 

         پریسا محمودی

         3/4/1399

        13:30 الی 18

آز مدارهای منطقی

         2     

            زهرا لباف

         3/4/1399

        13:30 الی 18

آز کنترل (انرژی)

         1    

      علیرضا محمودی فرد

         3/4/1399

          8 الی 19:30

آز کنترل (انرژی)

         2   

      علیرضا محمودی فرد

         4/4/1399

            8 الی 15

کارگاه برق

         3     

      علیرضا محمودی فرد

         4/4/1399

        15 الی 19:30


گروه مهندسی عمران

ساعت برگزاری

تاریخ برگزاری

استاد

نام آزمایشگاه

ساعت 9 الی 16

دوشنبه 26/3/99

دکتر محمدنژاد

آزمایشگاه هیدرولیک

ساعت 9 الی 16

سه شنبه 27/3/99

دکتر جیريايی

آزمایشگاه مکانیک خاک

ساعت 9 الی 18

دوشنبه 2/43/99

دکتر فراهانی

عملیات نقشه برداری

 گروه مهندسی مکانیک

ساعت برگزاری

تاریخ برگزاری

گروه

استاد

نام آزمایشگاه

ساعت 9 الی 16

شنبه 24/3/99

1

مهندس هدایتی

آزمایشگاه ترمودینامیک گروه 1

ساعت 9 الی 16

یکشنبه 25/3/99

2

دکتر صاحبی

آزمایشگاه ترمودینامیک گروه 2

ساعت حضوری

 9 الی 16

شنبه 2/4/99

15

مریم محمدی

آزمایشگاه فیزیک1 گروه 15

تاریخ برگزاری مجازی: 3و10و17خرداد ساعت17:30-15:30

22خرداد ساعت  15:30-11:00

ساعت حضوری

 9 الی 16

یکشنبه 3/4/99

16

مریم محمدی

آزمایشگاه فیزیک1 گروه 16

تاریخ برگزاری مجازی: 3و10و17خرداد ساعت19:30-17:30

22خرداد ساعت  19:30-15:30

ساعت 9 الی 16

سه شنبه 20/3/99

1

دکتر فدایی

ازمایشگاه دینامیک ماشین و ارتعاشات گروه 1

ساعت 9 الی 16

سه شنبه 27/3/99

2

دکتر طالبی

ازمایشگاه دینامیک ماشین و ارتعاشات گروه 2

ساعت 9 الی 16

دوشنبه 1/4/99

1

مهندس هدایتی

ازمایشگاه مکانیک سیالات گروه 1

ساعت 9 الی 16

شنبه 31/3/99

2

مهندس ابراهيمي

ازمايشگاه مباني مهندسي برق

ساعت 9 الی 16

سه شنبه 3/4/99

1

مهندس هدايتي

ازمايشگاه مقاومت مصالح

ساعت 9 الی 16

دوشنبه 19/3/99

1

سعيد دهقان

کارگاه اتومکانيک

ساعت 9 الی 16

دوشنبه 26/3/99

2

سعيد دهقان

کارگاه اتومکانيک

ساعت 9 الی 16

چهار شنبه 21/3/99

3

سعيد دهقان

کارگاه اتومکانيک

ساعت 9 الی 16

دو شنبه 2/4/99

4

سعيد دهقان

کارگاه اتومکانيک

ساعت 9 الی 16

شنبه و یکشنبه 17/3/99 و 18/3/99

1

حميد کارگر

کارگاه ماشين ابزار و ابزارساز

ساعت 9 الی 16

شنبه 24/3/99

1

هادی فضلی

کارگاه عمومي (مهندسی برق)

ساعت 9 الی 16

چهار شنبه 4/4/99

2

هادی فضلی

کارگاه عمومي (مهندسی برق)

ساعت 9 الی 16

سه شنبه 20/3/99

1

احمد اسماعیلی

کارگاهریخته گری ذوب و مدلسازی

ساعت 9 الی 16

یک شنبه 25/3/99

2

احمد اسماعيلی

کارگاه ریخته گری ذوب و مدلسازی

ساعت 9 الی 16

سه شنبه 27/3/99

1

هادی فضلی

کارگاه عمومی جوش

ساعت 9 الی 16

شنبه 31/3/99

2

محمد حسین عبدالهی

کارگاه عمومی جوش

ساعت 9 الی 16

یکشنبه 1/4/99

10

هادی فضلی

کارگاه عمومی (پلیمر)


 برنامه کلاس های حضوری و مجازی آزمایشگاه های دانشکده علوم پایه

زمان و ساعت کلاس حضوریزمان و ساعت کلاس مجازی برنامه زمانی انتخاب واحدنام خانوادگی
استاد
شماره گروهنام درس
شنبه 24 خرداد و یک شنبه 25 خردا 15-17 و 17-19 يکشنبه 13:30 - 15:30 ** دوشنبه 13:30 - 15:30 ** دوشنبه 15:30 - 17:30 **قلندري1آزمايشگاه پلاسما
3تیر8-19/30 دوشنبه 15:30 - 17:30 **محمودي فرد1آزمايشگاه کنترل
4تیر8-15/30 دوشنبه 17:30 - 19:30 **محمودي فرد2آزمايشگاه کنترل
29خرداد 5 شنبه صبحدوشنبه 15:30 - 17:30 ** دوشنبه 17:30 - 19:30 --- از 29 خرداددوشنبه 15:30 - 17:30 ** دوشنبه 17:30 - 19:30 **محمدي1آزمايشگاه اپتيک
یک شنبه 25 خرداد - 10-12 و 12-14 و 14-16 و 16-18 سه شنبه 15:30 - 17:30 **حيدري1آزمايشگاه سيستم هاي خورشيدي
25خرداد12-811و18 خرداد10-8
 
يکشنبه 08:00 - 10:00 **مشکوه السادات1آزمايشگاه شيمي 2
25خرداد17-1311و18 خرداد19-17
 
يکشنبه 17:30 - 19:30 **مشکوه السادات2آزمايشگاه شيمي 2
26خرداد17-1412و19 خرداد19-17دوشنبه 13:30 - 15:30 **رحمتي3آزمايشگاه شيمي 2
26خرداد12-087و21 خرداد17-15چهارشنبه 17:30 - 15:30 **ربیعی1آزمايشگاه شيمي عمومی
24خرداد صبح3و10و17خرداد8-10
 22خرداد 8-11
شنبه 08:00 - 10:00 **احمدي1آزمايشگاه فيزيک 1
26خرداد 08:00-12:00 1خرداد 17-13:30
21خرداد12:00-08:00
22خرداد17:00-13:30
شنبه 10:00 - 12:00 **سليماني2آزمايشگاه فيزيک 1
25خرداد صبح3و10و17خرداد15:30-13:30
 22خرداد 11-15
شنبه 13:30 - 15:30 **احمدي3آزمايشگاه فيزيک 1
27خرداد 08:00-12:001خرداد 12-08
21خرداد15:00-13:30
 22خرداد12:00-08:00
 25خرداد10:00-08:00 
يکشنبه 08:00 - 10:00 **سليماني4آزمايشگاه فيزيک 1
31خرداد صبح11و18و25خرداد15:00-13:00
 22خرداد 11-08
يکشنبه 15:30 - 17:30 **گشتاسبي5آزمايشگاه فيزيک 1
31خرداد صبح11و18و25خرداد17:00-15:00
 22خرداد 17-14
يکشنبه 17:30 - 19:30 **گشتاسبي6آزمايشگاه فيزيک 1
2تیر صبح12و19و26خرداد 10-08
 29خرداد11-8
دوشنبه 08:00 - 10:00 **محمدي7آزمايشگاه فيزيک 1
3تیر عصر12و19و26خرداد 15:30-17:30
 29خرداد19:30-15:30
دوشنبه 15:30 - 17:30 **محمدي8آزمايشگاه فيزيک 1
3تیر صبح13و20و27خرداد 10-08 30خرداد8-11:30سه شنبه 08:00 - 10:00 **پور سيد آقايي9آزمايشگاه فيزيک 1
3تیر عصر13و20و27خرداد 10-12
 30خرداد11:30-15:30
سه شنبه 10:00 - 12:00 **پور سيد آقايي10آزمايشگاه فيزيک 1
4تیر عصر13و20و27خرداد 13:30-15:30
30خرداد15:30-19:30
سه شنبه 13:30 - 15:30 **پور سيد آقايي11آزمايشگاه فيزيک 1
2تیر عصر14و21و28خرداد 10-8
29خرداد11:30-8
چهارشنبه 08:00 - 10:00 **پور سيد آقايي12آزمايشگاه فيزيک 1
31خرداد عصر14و21و28خرداد 13:30-15:30
29خرداد15:30-19:30
چهارشنبه 13:30 - 15:30 **پور سيد آقايي13آزمايشگاه فيزيک 1
26خرداد عصر4و11و18خرداد12-10
 23خرداد 15-11
يکشنبه 10:00 - 12:00 **احمدي14آزمايشگاه فيزيک 1
25خرداد عصر3و10و17خرداد17:30-15:30
 22خرداد 15:30-11:00
شنبه 17:30 - 15:30 **محمدي15آزمايشگاه فيزيک 1
24خردادعصر3و10و17خرداد19:30-17:30
 22خرداد 19:30-15:30
شنبه 19:30 - 17:30 **محمدي16آزمايشگاه فيزيک 1
4تیر صبح12و19و26خرداد 19:30-17:30
 22خرداد11-8
دوشنبه 17:30 - 19:30 **محمدي82آزمايشگاه فيزيک 1
24خردادعصر3و10و17خرداد12-10
 22خرداد 15-17
شنبه 10:00 - 12:00 **احمدي1آزمايشگاه فيزيک 2
25خرداد عصر4و11و18خرداد8-10
 23خرداد 11-8
يکشنبه 08:00 - 10:00 **احمدي3آزمايشگاه فيزيک 2
27خرداد عصر4و11و18خرداد15:30-13:30
 23خرداد 17:30-15
يکشنبه 13:30 - 15:30 **احمدي4آزمايشگاه فيزيک 2
28خرداد صبح4و11و18خرداد17:30-19:30
 23خرداد 20:30-17:30
يکشنبه 17:30 - 19:30 **احمدي6آزمايشگاه فيزيک 2
2تیر عصر12و19و26خرداد 10-12
 29خرداد11-15:30
دوشنبه 10:00 - 12:00 **محمدي7آزمايشگاه فيزيک 2
3تیر صیح12و19و26خرداد 13:30-15:30
 29خرداد21:30-19:30
دوشنبه 13:30 - 15:30 **محمدي8آزمايشگاه فيزيک 2
27خرداد صبح12و19و26خرداد 12-10
29خرداد08-11:30
سه شنبه 10:00 - 12:00 **ميره اي9آزمايشگاه فيزيک 2
27خرداد عصر12و19و26خرداد 13:30-15:30
 29خرداد11:30-15:30
سه شنبه 15:30 - 17:30 **ميره اي10آزمايشگاه فيزيک 2
31خرداد عصر12و19و26خرداد 13:30-15:30
 29خرداد15:30-17:33
سه شنبه 17:30 - 19:30 **ميره اي11آزمايشگاه فيزيک 2
31خرداد صبح14و21و28خرداد 12-10
29خرداد11:30-15:30
چهارشنبه 10:00 - 12:00 **پور سيد آقايي12آزمايشگاه فيزيک 2
شنبه 24خرداد 8-17/30 شنبه 13:30 - 15:30 ** يکشنبه 10:00 - 12:00 ** دوشنبه 08:00 - 10:00 **سليماني1آزمايشگاه فيزيک حالت جامد
3شنبه 20خرداد ساعت8-9/30 و 10-11/3/  و 11/45-13/15 و 15-17/30 سه شنبه 08:00 - 10:00 **باغشيخي مفرد2آزمايشگاه مکانيک سيالات
3شنبه 27 خرداد- 9-11 و 11-13 و 13/30-15 و 15/30-17/30 سه شنبه 15:30 - 17:30 **محمدي3آزمايشگاه مکانيک سيالات

  گروه مهندسی پلیمر

ساعت برگزاری

تاریخ برگزاری

گروه

استاد

نام آزمایشگاه

ساعت 9 الی 16

شنبه 17/3/99

1

دکتر محمدی

آزمایشگاه شیمی فیزیک پليمرها

ساعت 9 الی 16

دوشنبه 19/3/99

2

دکتر محمدی

آزمایشگاه شیمی فیزیک پليمرها

ساعت 9 الی 16

یکشنبه 18/3/99

1

مهندس حاجی باقریان

آزمایشگاه شیمی پلیمر

ساعت 9 الی 16

دوشنبه 2/4/99

2

مهندس حاجی باقریان

آزمایشگاه شیمی پلیمر

ساعت 9 الی 16

یکشنبه 1/4/99

3

مهندس حاجی باقریان

آزمایشگاه شیمی پلیمر

ساعت 9 الی 16

شنبه 31/3/99

4

دکتر پورمحمدی

آزمایشگاه شیمی پلیمر

ساعت 9 الی 16

شنبه 31/3/99

1

دکتر نجفی

آزمایشگاه شناسایی

ساعت 9 الی 16

یکشنبه 1/4/99

2

دکتر نجفی

آزمایشگاه شناسایی

ساعت 9 الی 16

سه شنبه 20/3/99

3

دکتر نجفی

آزمایشگاه شناسایی

ساعت 9 الی 16

شنبه 24/3/99

1

دکتر محمدی

کارگاه پلاستیک

ساعت 9 الی 16

دوشنبه 26/3/99

2

دکتر محمدی

کارگاه پلاستیک

ساعت 9 الی 16

سه شنبه 20/3/99

1

مهندس حاجی باقریان

کارگاه کامپوزیت

ساعت 9 الی 16

چهارشنبه 21/3/99

1

مهندس حاجی باقریان

کارگاه الاستومر

ساعت 9 الی 16

یکشنبه 25/3/99

3

دکتر عزیزی

آز خواص فیزیکی مکانیکی

ساعت 9 الی 16

سه شنبه 27/3/99

1

مهندس حاجی باقریان

آز خواص فیزیکی مکانیکی

ساعت 8 الی 12:30

دوشنبه 2/4/99

1

علیرضا محمودی فرد

آزمایشگاه کنترل فرآیندها

ساعت 13:30 الی 18

دوشنبه 2/4/99

2

علیرضا محمودی فرد

آزمایشگاه کنترل فرآیندها

ساعت 9 الی 16

یکشنبه 1/4/99

10

هادی فضلی

کارگاه عمومی

ساعت 8 الی 12

سه شنبه 27/3/99

1

مرضیه سخیل

آزمایشگاه شیمی آلی1

ساعت 13 الی 17

سه شنبه 27/3/99

2

مرضیه سخیل

آزمایشگاه شیمی آلی1

ساعت 8 الی 12

دوشنبه 26/3/99

1

دکتر ربیعی

آزمایشگاه عمومی

برنامه کلاس های حضوری و مجازی دروس شیمی

زمان کلاس حضوریزمان کلاس مجازیبرنامه زمانینام خانوادگی
استاد
نام
استاد
شماره گروهنام درس
25خرداد12-811و18 خرداد10-8
 
يکشنبه 08:00 - 10:00 **مشکوه الساداتسيدمحمدهادي1آزمايشگاه شيمي 2
25خرداد17-1311و18 خرداد19-17
 
يکشنبه 17:30 - 19:30 **مشکوه الساداتسيدمحمدهادي2آزمايشگاه شيمي 2
26خرداد17-1412و19 خرداد19-17
 
دوشنبه 13:30 - 15:30 **رحمتيمحمدحسين3آزمايشگاه شيمي 2
27خرداد12-813و20 خرداد10-8
 
سه شنبه 10 - 8 **سرخیلمرضیه1آزمايشگاه شيمي آلی1
27خرداد17-1313و20 خرداد12-10
 
سه شنبه 12 - 10 **سرخیلمرضیه2آزمايشگاه شيمي آلی1
26خرداد12-87و21 خرداد17-15
 
چهارشنبه 17:30 - 15:30 **ربیعیخدیجه1آزمايشگاه شيمي عمومی
24خرداد12-812و19 خرداد10-8
 
دوشنبه 08:00 - 10:00 **مشکوه الساداتسيدمحمدهادي1آزمايشگاه شيمي عمومی
2تیر12-812و19 خرداد17-15
 
دوشنبه 17:30 - 15:30 **رحمتيمحمدحسين2آزمايشگاه شيمي عمومی
2تیر17-1312و19 خرداد19-17
 
دوشنبه 17:30 - 19:30 **رحمتيمحمدحسين3آزمايشگاه شيمي عمومی
گزارش تصویری توسعه فضای سبز دانشگاه صنعتی قم . (بخش دوم)
روابط عمومی  نمایش : 417  نظرات : 0   0   0

گزارش تصویری توسعه فضای سبز دانشگاه صنعتی قم . (بخش دوم)

یکشنبه هجدهم خرداد 1399 ساعت 10:45 ق ظ

گسترش فضای سبز دانشگاه صنعتی قم طی یک سال اخیر و ایجاد حس نشاط و شادابی در محیط دانشگاه به روایت تصویر

به گزارش روابط‌ عمومی دانشگاه ظهر امروز به مناسبت ۱۴خرداد سالگرد رحلت بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مراسم بزرگداشتی با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر قربانی مبین در نمازخانه دانشگاه برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور جمعی از اساتید و کارکنان تشکیل گردید، حجت الاسلام والمسلمین دکتر قربانی  مسئول نهاد رهبری در دانشگاه با اشاره به خصوصیات اخلاقی امام خمینی (ره)، زندگی زاهدانه  ایشان را الگوی تمام عیار در همه زمینه‌ها برای مردم و خصوصاً مسئولین و صاحبان قدرت دانستند.

وی در ادامه افزودند که معرفی شخصیت امام باعث رشد اجتماعی و اخلاقی مردم  خواهد شد.
دکتر قربانی مبین درپایان این مراسم با دعوت به اخلاص درکارها اضافه کردند امام رضوان الله تعالی فقط برای خدا بود واز هیچ کس نمی ترسید. خدا هم به او عزت وآبرو داد، خوب زندگی کرد وخوب از دنیا رفت. ان شاء الله درقیامت ما هم بهره مند از شفاعت ایشان بشویم .
به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه، دکتر رضایی نور به همراه معاون اداری مالی، معاون دانشجویی، مدیر مالی، مدیر حوزه ریاست و مدیر فنی از پروژه‌های درحال اجرای دانشگاه بازدید بعمل آوردند.
در بازدید از پروژه‌های فاز ۳ کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها و مرکز نوآوری، ریاست دانشگاه با تاکید بر تسریع روند اجرایی کار، تجهیز و خرید دستگاه‌ها و لوازم آزمایشگاهی به صورت همزمان با اجرای پروژه‌ها را نیز خواستار شدند، به شکلی که پس از تکمیل این پروژه‌ها بتوان بلافاصله با استقرار دستگاه های کارگاهی و آزمایشگاهی ،  نسبت به افتتاح و بهره‌برداری از این پروژه‌ها اقدام نمود.
ایشان در ادامه از مهندس نوری مدیر فنی دانشگاه خواستند با توجه به مطالبات اساتید و دانشجویان ، درصورتی که پیمانکاری در بازه زمانی مورد توافق نتواند به تعهدات خود عمل نماید،بدون هیچ گونه اغماضی نسبت به تغییر پیمانکار طبق مقررات اقدام نماید.
ساخت زمین چمن مصنوعی از دیگر پروژه های مورد بازدید دکتر رضایی نور و هیات همراه بود که پس از گزارش دکتر مرجانی از نوع چمن خریداری شده و سایر اقدامات درحال اجرا،سرعت بخشیدن به فضاسازی اطراف زمین و حصارکشی آن مورد تاکید ریاست دانشگاه قرارگرفت.

پیام رئیس دانشگاه صنعتی قم به مناسبت عید سعید فطر
روابط عمومی  نمایش : 296  نظرات : 0   0   0

پیام رئیس دانشگاه صنعتی قم به مناسبت عید سعید فطر

یکشنبه چهارم خرداد 1399 ساعت 9:33 ق ظ

                                                                          بِسْمِ اللّه ِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دکتر جلال رضایی نور  رئیس دانشگاه صنعتی قم ، در پیامی عید با سعادت و پر فضیلت فطر، را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:


 الله اکبر و لله الحمد، اَلْحَمْدُ لِلّهِ عَلی ما هَدینا وَلَهُ الشُّکْرُ علی ما اَوْلانا
                                                                      به نام خداوند بخشنده مهربان 
                 و ستایش خاص خدا است. ستایش از آن خدا است بر آنچه ما را راهنمائی فرمود و برای او ست سپاس بر آنچه به ما بخشود.

 ماه رمضان، ماه نزول قرآن به پایان ‌رسید و طلیعه ماه شوال با دعای معنوی و زیبای «اللهم اهل الکبریاء و العظمه» گوش جانمان را می‌نوازد و روزه‌داران پرهیزکار را در جشن عبادت و امساک به همخوانی می‌خواند تا خدای را شاکر شوند که عنایت فرمود و توفیق عبادت در ماه مبارک رمضان را باری دیگر در تقدیرشان قرار داد.
ایزدمنان را سپاس می‌گوییم و از او که کریم و غفور و مهربان است می‌خواهیم که باز هم ما را بر سر خوان کرمش مهمان کند و جرعه‌ی عشق را برما بنوشاند.
اینجانب عید با فضلیت وپرسعادت فطر وحلول ماه شوال راخدمت تمام روزه داران ، جامعه دانشگاهیان، بویژه اساتید، کارمندان و  دانشجویان  گرامی دانشگاه صنعتی قم تبریک عرض نموده  و از صاحب ضیافت رمضان خاضعانه طلب می نمایم که درشب های قدر بهترین سرنوشت را برای بندگان خالص خویش رقم زده  باشد، امیدوارم چشمه سار رحمت رمضان تا همیشه بر فضای جان و دلمان جاری بماند و قامتمان به طلعت فاخر تقوا آراسته گردد. از خداوند متعال،  سلامتی و موفقیت روز افزون بهمراه شادکامی و خوشبختی را برایتان خواستارم .

 

 

 گسترش فضای سبز  دانشگاه  صنعتی قم طی یک سال اخیر و  ایجاد حس نشاط وشادابی در محیط دانشگاه به روایت تصویر انتصاب مدیر جدید دفتر ارتباط باصنعت دانشگاه
روابط عمومی  نمایش : 550  نظرات : 0   0   0

انتصاب مدیر جدید دفتر ارتباط باصنعت دانشگاه

شنبه سوم خرداد 1399 ساعت 12:36 ق ظ

به گزارش روابط عمومی دانشگاه: دکتر رضایی نور  رئیس دانشگاه صنعتی قم در حکمی دکتر جواد راستی را به سمت مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه منصوب کرد.
دکتر جواد راستی متولد سال  1356 با مدرک تحصیلی دکترای مکانیک عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی قم می باشد. وی علاوه بر فعالیت های علمی ،آموزشی  و پژوهشی در توسعه صنعت استان نیز فعالیت های چشمگیری داشته است .
ارائه چندین طرح موفق صنعتی و پژوهشی که به مرحله تجاری سازی نیز رسیده است، او را در زمره فعالین صنعت کشور و استان قرار داده است.
در سال جاری نیز از طرح پژوهشی وی با عنوان "بررسی ساختار قیمت تمام شده وارائه راهکارهای افزایش بهره وری درصنایع منتخب استان قم جهت حمایت از کالای ایرای با اولویت صنایع کفش ودمپایی وصنایع معدنی" توسط دکتر برومند معاون پژوهش و فناوری  وزارت علوم و تحقیقات و فناوری تقدیر به عمل آمد.
لازم به ذکر است دکتر راستی در سال 1391 نیز به عنوان مدیر ارتباط با صنعت در این دانشگاه مشغول به فعالیت بوده و  زمینه ساز گسترش ارتباط صنعت استان با دانشگاه بوده است.
شایان ذکر است در جلسه هیات رئیسه دانشگاه ، ضمن اهدای حکم دکتر راستی از زحمات دکتر روزبه رجبی مدیر سابق ارتباط صنعت با دانشگاه تقدیر شد.

 


پیام رئیس دانشگاه صنعتی قم بمناسبت روز قدس
روابط عمومی  نمایش : 346  نظرات : 0   0   0

پیام رئیس دانشگاه صنعتی قم بمناسبت روز قدس

پنجشنبه یکم خرداد 1399 ساعت 11:43 ب ظ

دکتررضائی نور، رئیس دانشگاه صنعتی قم ، به مناسبت فرا رسیدن آخرین جمعه ماه رمضان، روز قدس، پیامی صادر کرد.
متن پیام به شرح ذیل است:     

                                                                 باسمه تعالی

      علیرغم ‌تبلیغات ‌جهانی‌، انتفاضه ‌فلسطین‌ خاموش‌ شدنی ‌نیست‌ و آینده‌ آن ‌همراه ‌با رستگاری ‌و پیروزی ‌است‌.

                                                                                                                                 مقام معظم رهبری(زید عزه الشریف)

 

روزقدس،روزتجلی شکوه و عظمت امت اسلامی، رستاخیز استکبار ستیزی ملل مسلمان جهان، روز وحدت همه انسان های حقیقت خواه و عدالت دوست و روز ستیز همیشگی با صهیونیسم و امپریالیسم غارتگر است.

اینک با گذشت چهل و یکسال از ابتکار راهبردی و تاریخی حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) در نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان «روز جهانی قدس» در سال ۱۳۵۸ و فراهم سازی یک فرصت عظیم و بین المللی برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین و محکومیت رژیم غاصب اسرائیل، موضوع فلسطین و قدس فراتر از یک مسأله ملی و اسلامی به مسأله‌ای جهانی و آرمانی بین‌المللی تبدیل شده است.

امسال این روز را در حالی به انزجار از رژیم غاصب صهیونیسم و آمریکای جنایتکار می پردازیم که امکان حضور فیزیکی در راهپیمایی سراسری و پرشکوه روز قدس به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی وجود ندارد، لکن ملت های آزادی خواه جهان و به خصوص مردم همیشه سرافزار ایران اسلامی هرگز از مبارزه راستین خود در مقابل ظلم دست نخواهند کشید .

اینجانب از آحاد جامعه دانشگاهی کشور بخصوص اساتید، کارکنان ودانشجویان  دانشگاه صنعتی قم دعوت می نمایم ،با توکل به ذات اقدس ربوبی و اعتقاد و باور قلبی به تحقق وعده الهی در نابودی کفر، ضمن تجدید عهد با آرمان های امام راحل (ره) ،همگام با سیاست های ضد صهیونیستی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رئیس جمهور محترم ومجلس شورای اسلامی، در قبال مسئله فلسطین، در روز قدس سال  99 راس ساعت 12، با گوش جان دادن به فرمایشات حکیمانه مقام معظم رهبری حفظه الله تعالی، بابصیرتی انقلابی ضمن حمایت از مردم مظلوم فلسطین ، واعلام اعتراض و انزجارهمیشگی خود نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی ،با سرلوحه قرار دادن فرمایشات معظم له،بار دیگر خود را برای افتخار آفرینی دوباره آماده کنند.

صفحه 1 از 86 | از رکورد 1 تا 15 | از مجموع : 1276
ورود کاربران
ثبت نام بازنشانی رمز ورود