امروز : جمعه چهارم مهر 1399
اخبار

اخبار


اخبار امور آموزشی

دوشنبه دوازدهم خرداد 1393 ساعت 4:41 ق ظ - توسط : مدیر پرتال


برنامه امتحانی روز اول به تاریخ 17/03/1393 ساعت 8
كد درسنام درساستاد گروه ارائه دهنده
2173012 مکانیک کوانتوم1آقای دکتر انوشه لطیفی شاهاندشتی فیزیک مهندسی
2123013 اقتصاد مهندسی  آقای مهندس حسن علی حق شناس  مهندسی صنایع
3133004 سیستمهای کنترل چند متغیره  آقای دکتر جواد شریفی  مهندسی برق
2133014 بررسی سیستمهای قدرت۱  آقای مهندس * شاه پرستی  مهندسی برق
2213006 استاتیک  آقای سعید انصاری  مهندسی انرژی
2153021 مقدمه ای بر سیالات محاسباتی  آقای دکتر مهدی محسنی  مهندسی مکانیک
2142006 سازه های فولادی ۲  آقای دکتر بیت اله بدرلو  مهندسی عمران
2113018 اصول طراحی کامپایلر  آقای دکتر عبدالرضا رسولی کناری  مهندسی کامپیوتر
2153026 مقدمه ای براجزای محدود  آقای دکتر جعفر قنبری   مهندسی مکانیک
2133014 بررسی سیستمهای قدرت۱  آقای مهندس روح الله عبداللهی  مهندسی برق
2163011 شیمی فیزیک عمومی  آقای دکتر علیرضا عزیزی  مهندسی پلیمر
2133014 بررسی سیستمهای قدرت۱  آقای دکتر سعید حسن زاده  مهندسی برق
2133014 بررسی سیستمهای قدرت۱  آقای مهندس فرید خزائلی مقدم  مهندسی برق
برنامه امتحانی روز اول به تاریخ 17/03/1393 ساعت 11
2022001 محاسبات عددی  آقای دکتر سیدمحمدعلی آل عمرانی نژاد  مهندسی عمران
2142025اصول مدیریت ساخت‬  آقای دکتر مرتضی جیریائیمهندسی عمران
2023005 فیزیک۱  آقای دکتر انوشه لطیفی شاهاندشتی  علوم پایه
2173030 دینامیک مهندسی  آقای سعید انصاری  فیزیک مهندسی
2022001 محاسبات عددی  آقای صفری  مهندسی مکانیک
2022001 محاسبات عددی  آقای دکتر محمد رضا کلایی  مهندسی صنایع
2023005 فیزیک۱  خانم مهندس صغری رضایی  علوم پایه
2142007 زمین شناسی مهندسی   مهندسی عمران
2174001 فیزیک ۱  خانم دکتر محبوبه قلندری  فیزیک مهندسی
2142013 زبان تخصصی  آقای دکتر علیرضا ضیا  مهندسی عمران
2023005 فیزیک۱  خانم دکتر محبوبه قلندری  علوم پایه
برنامه امتحانی روز اول به تاریخ 17/03/1393 ساعت 14
2123005 طرحریزی واحدهای صنعتی  خانم مهندس زینب اخوان  مهندسی صنایع
2163019 انتقال جرم  آقای مهندس جعفر خادم زاده یگانه  مهندسی پلیمر
2123005 طرحریزی واحدهای صنعتی  آقای مهندس * حوریان  مهندسی صنایع
2133003 مدارهای الکتریکی۲  آقای مهندس سید محمد علمداری  مهندسی برق
2133003 مدارهای الکتریکی۲  خانم نسیبه اکبری  مهندسی برق
2114001 مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی  آقای مهندس محسن طاهری  مهندسی کامپیوتر
2113006 مدارهای منطقی  آقای مهندس محمد بهارلو  مهندسی کامپیوتر
2123005 طرحریزی واحدهای صنعتی  خانم مهندس زینب اخوان  مهندسی صنایع
2152004 مدیریت و کنترل پروژه  خانم مهندس زینب اخوان  مهندسی مکانیک
برنامه امتحانی روز دوم به تاریخ 18/03/1393 ساعت 8
2133015 مخابرات۱  آقای مهندس رحیم طلوعی  مهندسی برق
2113021 اصول طراحی پایگاه داده ها  خانم دکتر محبوبه شمسی  مهندسی کامپیوتر
2133015 مخابرات۱  آقای دکتر هادی زیانی  مهندسی برق
2153008 مکانیک سیالات ۲  خانم مهندس حاج علی گل  مهندسی مکانیک
2113021 اصول طراحی پایگاه داده ها  خانم دکتر محبوبه شمسی  مهندسی کامپیوتر
2143009 سازه های فولادی۱  آقای مهندس صانعی پور  مهندسی عمران
2143005 تحلیل سازه ها۱  آقای مهندس هاشمی  مهندسی عمران
2173002 ریاضی فیزک ۲  خانم دکتر لیلا لوایی  فیزیک مهندسی
برنامه امتحانی روز دوم به تاریخ 18/03/1393 ساعت 11
2113002 ساختمان گسسته  آقای مهندس فرمانی  مهندسی کامپیوتر
2142009 روش های اجرایی ساختمان  آقای مهندس مجید کریمی  مهندسی عمران
2153039 طراحی سیستم های شاسی خودرو  آقای دکتر جهان تقی زاده  مهندسی مکانیک
2123028 تحلیل سیستم ها  آقای دکتر مهدی مهتدی  مهندسی صنایع
2133040 مخابرات نوری  آقای مهندس محمد کافی میبدی  مهندسی برق
2142009 روش های اجرایی ساختمان  آقای مهندس صانعی پور  مهندسی عمران
2163001 شیمی آلی ۱  آقای دکتر سید محمد هادی مشکوه السادات  مهندسی پلیمر
2163018 رئولوژی پلیمر  آقای مهندس جعفر خادم زاده یگانه  مهندسی پلیمر
2141006 متره و بر اورد پروژه  آقای مهندس مجید کریمی  مهندسی عمران
برنامه امتحانی روز دوم به تاریخ 18/03/1393 ساعت 14
2163010 شیمی و سینتیک پلیمریزاسیون  آقای مهندس محمد پزشکی  مهندسی پلیمر
برنامه امتحانی روز سوم به تاریخ 19/03/1393 ساعت 8
2123019 اصول شبیه سازی  آقای دکتر محمدرضا مرجانی  مهندسی صنایع
2153007 مکانیک سیالات ۱  آقای دکتر مهدی محسنی  مهندسی مکانیک
3133008 الکترونیک قدرت1  آقای دکتر احسان نجفی  مهندسی برق
2143008 سازه های بتن ارمه ۲  آقای مهندس روح اله بختیاری دوست  مهندسی عمران
2133009 ماشین الکتریکی۱  آقای دکتر احسان نجفی  مهندسی برق
2173013 مکانیک کوانتوم ۲  آقای دکتر انوشه لطیفی شاهاندشتی  فیزیک مهندسی
3153006 تئوری ورق و پوسته  آقای دکتر فدایی  مهندسی مکانیک
2123019 اصول شبیه سازی  آقای دکتر محمدرضا مرجانی  مهندسی صنایع
2163025 تکنولوژی کامپوزیتها  آقای دکتر علیرضا عزیزی  مهندسی پلیمر
2163013 مکانیک سیالات  آقای دکتر علیرضا ضیا  مهندسی پلیمر
2133009 ماشین الکتریکی۱  آقای مهندس روح الله عبداللهی  مهندسی برق
2143003 مقاومت مصالح۱  آقای مهندس هاشمی  مهندسی عمران
برنامه امتحانی روز سوم به تاریخ 19/03/1393 ساعت 11
2023002 ریاضی۲  خانم دکتر بهناز فرنام  مهندسی کامپیوتر
2023002 ریاضی۲  آقای مهندس فرمانی  مهندسی عمران
2023002 ریاضی۲  آقای مهندس سید عبدالله بیکایی  مهندسی صنایع
2133022 میدان و امواج  آقای دکتر امیرمحمد خضری  مهندسی برق
2023002 ریاضی۲  آقای دکتر بهمن خسروی  مهندسی کامپیوتر
2174004 ریاضی ۲  آقای دکتر بهمن بابایار  فیزیک مهندسی
2133022 میدان و امواج  خانم دکتر اکرم محمدبیگی  مهندسی برق
2023002 ریاضی۲  آقای مهندس * خاصی  مهندسی پلیمر
2023002 ریاضی۲  آقای صفری  مهندسی مکانیک
2023002 ریاضی۲  آقای دکتر سیدمحمدعلی آل عمرانی نژاد  مهندسی مکانیک
2123044 سیستم های پرداخت حقوق و دستمزد  آقای مهندس فاضل حاجی زاده  مهندسی صنایع
2153011 انتقال حرارت ۱  خانم مهندس حاج علی گل  مهندسی مکانیک
2023002 ریاضی۲  آقای دکتر * قربانی  مهندسی انرژی
2153011 انتقال حرارت ۱  خانم مهندس * فاطمی نیا  مهندسی مکانیک
برنامه امتحانی روز سوم به تاریخ 19/03/1393 ساعت 14
2133032 کنترل صنعتی  آقای دکتر مهدی اردستانی  مهندسی برق
2163020 خواص فیزیکی و مکانیکی پلیمرها  آقای دکتر علیرضا عزیزی  مهندسی پلیمر
2113008 طراحی الگوریتم  آقای دکتر عبدالرضا رسولی کناری  مهندسی کامپیوتر
برنامه امتحانی روز چهارم به تاریخ 20/03/1393 ساعت 8
2123009 امار مهندسی  آقای دکتر ناصر صفایی  مهندسی صنایع
2023007 شیمی عمومی  آقای رضا امینی   مهندسی صنایع
2113049 الکترونیک دیجیتال  آقای مهدی بکرانی  مهندسی کامپیوتر
3133013 کنترل غیر خطی  آقای دکتر شهرام نصرتی  مهندسی برق
2143010 مکانیک خاک 1  آقای دکتر مرتضی جیریائی  مهندسی عمران
2143006 تحلیل سازه ها ۲  آقای مهندس مجید کریمی  مهندسی عمران
2113019 مهندسی نرم افزار۱  خانم اعظم دوه لی  مهندسی کامپیوتر
برنامه امتحانی روز چهارم به تاریخ 20/03/1393 ساعت 11
2133048 سیستمهای انتقال ۱  آقای یاسر عطار  مهندسی برق
2142023 بازرسی تعمیر و ترمیم سازه ها  آقای مهندس حسین علی نوری  مهندسی عمران
2162002 روشهای اندازه گیری کمیتهای مهندسی  آقای مهندس نجفی  مهندسی پلیمر
2143003 مقاومت مصالح۱   مهندسی عمران
2142019 مهندسی سیستم ها  آقای مهندس مصطفی کریمی  مهندسی عمران
2173005 فیزیک مدرن کاربردی  آقای مهندس علیرضا احمدی  فیزیک مهندسی
2153003 مقاومت مصالح ۱  آقای مهندس رضا هدایتی  مهندسی مکانیک
2113001 برنامه سازی پیشرفته  آقای مهندس محسن طاهری  مهندسی کامپیوتر
برنامه امتحانی روز چهارم به تاریخ 20/03/1393 ساعت 14
2133010 ماشینهای الکتریکی۲  آقای دکتر احسان نجفی  مهندسی برق
2133005 الکترومغناطیس  آقای مهندس سید محمد علمداری  مهندسی برق
2133010 ماشینهای الکتریکی۲  آقای دکتر سعید حسن زاده  مهندسی برق
2122016 ایمنی وبهداشت صنعتی  خانم مهندس زینب اخوان  مهندسی صنایع
برنامه امتحانی روز پنجم به تاریخ 21/03/1393 ساعت 8
2023004 امار و احتمال مهندسی  آقای مهندس فرمانی  مهندسی کامپیوتر
2123004 ارزیابی کارو زمان  آقای مهندس * حوریان  مهندسی صنایع
2023004 امار و احتمال مهندسی  آقای دکتر حمید روح پرور  مهندسی کامپیوتر
3133009 تئوری جامع ماشین های الکتریکی  آقای دکتر سید محمد دهقان دهنوی  مهندسی برق
2153002 استاتیک  آقای دکتر مصطفی طالبی  مهندسی مکانیک
2023004 امار و احتمال مهندسی  آقای دکتر بهمن بابایار  مهندسی انرژی
2022002 امار و احتمال مهندسی  آقای مهندس آقایی  مهندسی عمران
2172005 ابر رسانایی  آقای دکتر مهدی سلیمانی  فیزیک مهندسی
2173031 پلاسما۱  آقای محمدمهدی منتظری  فیزیک مهندسی
2153002 استاتیک  آقای دکتر مهدی محسنی  مهندسی مکانیک
2152002 مقاومت مصالح ۲  آقای دکتر جواد راستی  مهندسی مکانیک
2163021 مهندسی الاستومر  آقای مهندس جعفر خادم زاده یگانه  مهندسی پلیمر
2023004 امار و احتمال مهندسی  آقای مهندس محمد بهارلو  مهندسی کامپیوتر
برنامه امتحانی روز پنجم به تاریخ 21/03/1393 ساعت 11
2122002 اقتصاد عمومی ۲  آقای مهندس حمید عبدالکریمی  مهندسی صنایع
2133004 اندازه گیری الکتریکی  آقای مهندس محمد کافی میبدی  مهندسی برق
2172004 شیمی ۲  آقای مهندس جعفر وطن خواه  فیزیک مهندسی
2143024 ‫آبهای زیر زمینی‬  آقای دکتر علی عطارزاده  مهندسی عمران
2142012 مهندسی محیط زیست  آقای دکتر عبدالرضا کریمی  مهندسی عمران
2133021 فیلترو سنتز  آقای مهدی بکرانی  مهندسی برق
2142017 هیدرولوژی مهندسی  آقای دکتر علی عطارزاده  مهندسی عمران
2123018 برنامه ریزی تولید  آقای دکتر مهدی مهتدی  مهندسی صنایع
2113015 شبکه های کامپیوتری  آقای مهندس محمد بهارلو  مهندسی کامپیوتر
2153027 مکانیک شکست مقدماتی  آقای دکتر جواد راستی  مهندسی مکانیک
2133021 فیلترو سنتز  آقای مهدی بکرانی  مهندسی برق
2123018 برنامه ریزی تولید  آقای دکتر قربانعلی محمدی  مهندسی صنایع
2163002 شیمی آلی 2  خانم دکتر خدیجه ربیعی  مهندسی پلیمر
2153029 دینامیک گازها  آقای دکتر مهدی محسنی  مهندسی مکانیک
2133004 اندازه گیری الکتریکی  آقای مهندس فرید خزائلی مقدم  مهندسی برق
برنامه امتحانی روز پنجم به تاریخ 21/03/1393 ساعت 14
2152014 سوخت و احتراق  آقای دکتر محمدعلی احترام  مهندسی مکانیک
2213039 اقتصادسنجی  آقای دکتر بهمن بابایار  مهندسی انرژی
2133030 سیستم های کنترل دیجیتال و غیر خطی  آقای دکتر شهرام نصرتی  مهندسی برق
2163017 شیمی فیزیک پلیمرها  آقای دکتر محسن محمدی  مهندسی پلیمر
برنامه امتحانی روز ششم به تاریخ 22/03/1393 ساعت 8
2012007 اندیشه اسلامی۱ (مبدا و معاد)  آقای دکتر سعید امیدیان  عمومی
2012026 تفسیر موضوعی نهج البلاغه  آقای دکتر محمدپور  عمومی
2012026 تفسیر موضوعی نهج البلاغه  آقای محمدسعید نجاتی  عمومی
2012007 اندیشه اسلامی۱ (مبدا و معاد)  آقای مهندس محمدتقی محمدیان  عمومی
برنامه امتحانی روز ششم به تاریخ 22/03/1393 ساعت 11
2013001 فارسی عمومی  آقای مهندس حمید غلامی  مهندسی پلیمر
2012021 تفسیر موضوعی قران کریم  آقای علی محمد فرهادزاده  عمومی
2012008 اندیشه اسلامی2 (نبوت و امامت)  آقای مهندس محمدتقی محمدیان  عمومی
2012021 تفسیر موضوعی قران کریم  آقای دکتر اردوان ارژنگ  عمومی
2013001 فارسی عمومی  آقای دکتر مجید منصوری  مهندسی عمران
2012021 تفسیر موضوعی قران کریم  آقای محمدسعید نجاتی  عمومی
2012008 اندیشه اسلامی2 (نبوت و امامت)  آقای دکتر سعید امیدیان  عمومی
2012021 تفسیر موضوعی قران کریم  آقای دکتر محمدپور  عمومی
برنامه امتحانی روز ششم به تاریخ 22/03/1393 ساعت 14
2012013 انسان در اسلام  آقای دکتر محمدپور  عمومی
2012025 آشنایی با ارزش های دفاع مقدس  آقای غلامرضا بابائی اصل  عمومی
 
برنامه امتحانی روز هفتم به تاریخ 24/03/1393 ساعت 8
2142008 مهندسی پی  آقای دکتر مرتضی جیریائی  مهندسی عمران
2133016 مخابرات۲  آقای یاسر عطار  مهندسی برق
2133016 مخابرات۲  آقای دکتر هادی زیانی  مهندسی برق
2113007 ریاضی مهندسی  آقای دکتر * قربانی  مهندسی کامپیوتر
2123010 تحقیق در عملیات۱  آقای دکتر قربانعلی محمدی  مهندسی صنایع
2163009 موازنه انرژی و مواد  آقای دکتر محمد رضا کلایی  مهندسی پلیمر
2153001 ریاضی مهندسی  آقای دکتر بهمن خسروی  مهندسی مکانیک
2133001 ریاضی مهندسی  آقای دکتر * قربانی  مهندسی برق
برنامه امتحانی روز هفتم به تاریخ 24/03/1393 ساعت 11
2133011 تجزیه و تحلیل سیستم ها  آقای دکتر هادی زیانی  مهندسی برق
2133031 جبرخطی  آقای مهندس آقایی  مهندسی برق
2123027 طراحی سیستم های اطلاعات مدیریت  آقای مهندس حسن علی حق شناس  مهندسی صنایع
2142004 تکنولوژی بتن  آقای مهندس حسین علی نوری  مهندسی عمران
2163015 انتقال حرارت  آقای دکتر محسن محمدی  مهندسی پلیمر
2113017 هوش مصنوعی  خانم اعظم دوه لی  مهندسی کامپیوتر
2173028 زبان تخصصی  آقای دکتر سپهر اربابی بیدگلی  فیزیک مهندسی
2133031 جبرخطی  آقای مهندس آقایی  مهندسی برق
2133011 تجزیه و تحلیل سیستم ها  آقای یاسر عطار  مهندسی برق
2123008 جبر خطی  آقای مهندس آقایی  مهندسی صنایع
2152003 زبان تخصصی مکانیک  آقای دکتر حسین پور قاسمیان  مهندسی مکانیک
برنامه امتحانی روز هفتم به تاریخ 24/03/1393 ساعت 14
2113025 سیستم خبره  آقای مهندس رضا احسن  مهندسی کامپیوتر
2133046 ماشین های الکتریکی ۳  آقای مهندس * شاه پرستی  مهندسی برق
3133010 ماشین های الکتریکی 3  آقای مهندس * شاه پرستی  مهندسی برق
2163024 سینتیک و طرح راکتور  آقای مهندس نجفی  مهندسی پلیمر
2153006 ترمودینامیک ۲  خانم مهندس * فاطمی نیا  مهندسی مکانیک
برنامه امتحانی روز هشتم به تاریخ 25/03/1393 ساعت 8
2143007 سازه های بتن ارمه۱  آقای مهندس مجید کریمی  مهندسی عمران
2143001 استاتیک  خانم مهندس سمانه محمدی  مهندسی عمران
2113014 مدارهای الکترونیکی  خانم مهندس فاطمه عبدی  مهندسی کامپیوتر
3153004 الاستیسیته1  آقای دکتر جعفر قنبری   مهندسی مکانیک
2133007 الکترونیک۲  آقای دکتر * مبینی  مهندسی برق
2133007 الکترونیک۲  خانم مهندس معصومه سادات نباتی  مهندسی برق
2173009 مکانیک تحلیلی ۲  خانم دکتر لیلا لوایی  فیزیک مهندسی
2143001 استاتیک  خانم مهندس سمانه محمدی  مهندسی عمران
برنامه امتحانی روز هشتم به تاریخ 25/03/1393 ساعت 11
2023006 فیزیک۲  آقای مهندس علیرضا احمدی  مهندسی برق
2174002 فیزیک ۲  خانم مهندس صغری رضایی  فیزیک مهندسی
2153014 کنترل اتوماتیک  آقای دکتر مصطفی طالبی  مهندسی مکانیک
2153013 ارتعاشات مکانیکی  آقای دکتر فدایی  مهندسی مکانیک
2023006 فیزیک۲  آقای مهندس سعید زاهدی  مهندسی کامپیوتر
2153013 ارتعاشات مکانیکی  آقای دکتر فدایی  مهندسی مکانیک
2023006 فیزیک۲  خانم مهندس صغری رضایی  مهندسی برق
2023006 فیزیک۲  آقای دکتر سپهر اربابی بیدگلی  مهندسی انرژی
2023006 فیزیک۲  آقای مهندس رضا قاسمی  مهندسی مکانیک
2023006 فیزیک۲  خانم دکتر محبوبه قلندری  مهندسی برق
2023006 فیزیک۲  خانم مهندس منیر کمالیان  مهندسی مکانیک
2142037 ‫اصول مهندسی ترافیک‬  آقای مهندس دهناد  مهندسی عمران
برنامه امتحانی روز هشتم به تاریخ 25/03/1393 ساعت 14
2113041 برنامه نویسی موبایل  آقای مهندس وهاب صمدی  مهندسی کامپیوتر
2152012 ماشین های کنترل عددی  آقای دکتر جواد راستی  مهندسی مکانیک
2123040 مهندسی فاکتورهای انسانی  آقای دکتر قربانعلی محمدی  مهندسی صنایع
برنامه امتحانی روز نهم به تاریخ 26/03/1393 ساعت 8
3133011 الکترونیک صنعتی  آقای دکتر سید محمد دهقان دهنوی  مهندسی برق
2133006 الکترونیک۱  آقای مهدی محمدزاده لاجوردی  مهندسی برق
2153004 علم مواد  آقای دکتر سید مهدی هاشمی  مهندسی مکانیک
2143002 دینامیک  آقای مهندس رضا هدایتی  مهندسی عمران
2153012 دینامیک ماشین  آقای دکتر مصطفی طالبی  مهندسی مکانیک
2143011 مکانیک سیالات  آقای دکتر علی عطارزاده  مهندسی عمران
2133029 الکترونیک صنعتی  آقای دکتر سید محمد دهقان دهنوی  مهندسی برق
2173032 مکانیک سیالات  آقای دکتر علی عطارزاده  فیزیک مهندسی
2133029 الکترونیک صنعتی  آقای دکتر سید محمد دهقان دهنوی  مهندسی برق
2113009 معماری کامپیوتر  آقای مهندس محمد بهارلو  مهندسی کامپیوتر
2154001 دینامیک  آقای مهندس رضا هدایتی  مهندسی مکانیک
2163023 ریاضیات مهندسی  آقای دکتر محمد رضا کلایی  مهندسی پلیمر
2143014 اصول مهندسی زلزله  آقای دکتر مرتضی جیریائی  مهندسی عمران
2123015 علم مواد  آقای دکتر سید مهدی هاشمی  مهندسی صنایع
2133006 الکترونیک۱  آقای مهندس محمدصادق آقازاده  مهندسی برق
برنامه امتحانی روز نهم به تاریخ 26/03/1393 ساعت 11
2023001 ریاضی ۱  آقای مهندس سید عبدالله بیکایی  علوم پایه
2023001 ریاضی ۱  خانم مهندس الهام پاکزاد  فیزیک مهندسی
2122014 اصول بازاریابی  آقای مهندس فاضل حاجی زاده  مهندسی صنایع
2023001 ریاضی ۱  آقای مهندس آقایی  علوم پایه
2174003 ریاضی ۱  آقای مهندس آقایی  فیزیک مهندسی
برنامه امتحانی روز نهم به تاریخ 26/03/1393 ساعت 14
2113020 مهندسی نرم افزار ۲  خانم اعظم دوه لی  مهندسی کامپیوتر
2133008 الکترونیک۳  آقای دکتر * مبینی  مهندسی برق
2123014 استاتیک و مقاومت مصالح  آقای مهندس رضا خرمی  مهندسی صنایع
برنامه امتحانی روز دهم به تاریخ 27/03/1393 ساعت 8
2141011 بارگذاری  آقای دکتر بیت اله بدرلو  مهندسی عمران
2142005 طراحی معماری و شهرسازی  آقای مهندس شهاب الدین همتی  مهندسی عمران
2133012 سیستمهای کنترل خطی  آقای دکتر مهدی اردستانی  مهندسی برق
2173011 الکترومغناطیس ۲  خانم دکتر محبوبه قلندری  فیزیک مهندسی
2113013 ریزپردازنده۱  آقای دکتر جواد شریفی  مهندسی کامپیوتر
2173010 الکترومغناطیس ۱  آقای مهندس سعید زاهدی  فیزیک مهندسی
2123003 مدیریت و کنترل پروژه  آقای دکتر قربانعلی محمدی  مهندسی صنایع
3133002 کنترل بهینه  آقای دکتر مهدی اردستانی  مهندسی برق
2133012 سیستمهای کنترل خطی  آقای دکتر شهرام نصرتی  مهندسی برق
2123003 مدیریت و کنترل پروژه  آقای دکتر ناصر صفایی  مهندسی صنایع
2153010 طراحی اجزا ۲  آقای دکتر جواد راستی  مهندسی مکانیک
2153010 طراحی اجزا ۲  آقای دکتر جعفر قنبری   مهندسی مکانیک
2153005 ترمودینامیک ۱  آقای دکتر محمدعلی احترام  مهندسی مکانیک
برنامه امتحانی روز دهم به تاریخ 27/03/1393 ساعت 11
2123001 برنامه نویسی کامپیوتر  آقای دکتر حمید روح پرور  مهندسی صنایع
2153023 برنامه نویسی کامپیوتر  خانم مهندس * مولالو  مهندسی مکانیک
2133018 برنامه نویسی کامپیوتر  آقای دکتر حمید روح پرور  مهندسی برق
2143013 برنامه نویسی کامپیوتر  خانم مهندس * مولالو  مهندسی عمران
2123001 برنامه نویسی کامپیوتر  آقای مهندس آقایی  مهندسی صنایع
2153023 برنامه نویسی کامپیوتر  آقای صفری  مهندسی مکانیک
2133018 برنامه نویسی کامپیوتر  خانم مهندس * مولالو  مهندسی برق
2163014 برنامه نویسی کامپیوتر  آقای دکتر حمید روح پرور  مهندسی پلیمر
2142040 ‫ماشین آلات ساختمانی در راهسازی‬  آقای مهندس حامدی  مهندسی عمران
2113004 ساختمان داده ها  آقای مهندس مرتضی محجل کفشدوز  مهندسی کامپیوتر
2143013 برنامه نویسی کامپیوتر  آقای دکتر حمید روح پرور  مهندسی عمران
2152011 سیستمهای اندازگیری  آقای دکتر جهان تقی زاده  مهندسی مکانیک
2142014 اقتصاد مهندسی  آقای مهندس مصطفی کریمی  مهندسی عمران
برنامه امتحانی روز دهم به تاریخ 27/03/1393 ساعت 14
2133047 تکنیک پالس  آقای مهدی بکرانی  مهندسی برق
2153009 طراحی اجزا ۱  آقای دکتر جهان تقی زاده  مهندسی مکانیک
برنامه امتحانی روز یازدهم به تاریخ 28/03/1393 ساعت 8
2163008 ترمودینامیک مهندسی  آقای دکتر محمد رضا کلایی  مهندسی پلیمر
2173029 اصول مهندسی مواد  آقای مهندس جعفر وطن خواه  فیزیک مهندسی
2123017 برنامه ریزی و کنترل تولید و موجودیها ۱  آقای مهندس * حوریان  مهندسی صنایع
2133002 مدارهای الکتریکی۱  خانم مهندس مهدیه خداپرستان  مهندسی برق
2163022 عملیات واحد ۱  آقای مهندس جعفر خادم زاده یگانه  مهندسی پلیمر
2113030 سیگنال و سیستم  آقای دکتر جواد شریفی  مهندسی کامپیوتر
3153007 مواد مرکب پیشرفته  آقای دکتر مصطفی طالبی  مهندسی مکانیک
2113005 مدارهای الکتریکی ۱  خانم مهندس مهدیه خداپرستان  مهندسی کامپیوتر
2173023 مدار  خانم مهندس مهدیه خداپرستان  فیزیک مهندسی
برنامه امتحانی روز یازدهم به تاریخ 28/03/1393 ساعت 11
2142011 رو سازی راه  آقای مهندس حامدی  مهندسی عمران
2023003 معادلات دیفرانسیل  آقای مهندس سید عبدالله بیکایی  مهندسی صنایع
2023003 معادلات دیفرانسیل  آقای دکتر بهمن خسروی  مهندسی عمران
2153015 مبانی مهندسی برق ۱  خانم مهندس مهدیه خداپرستان  مهندسی مکانیک
2023003 معادلات دیفرانسیل  آقای مهندس فرمانی  مهندسی عمران
2023003 معادلات دیفرانسیل  خانم دکتر بهناز فرنام  مهندسی کامپیوتر
2143026 ‫اصول مهندسی تصفیه آب و فاضلاب‬  آقای دکتر عبدالرضا کریمی  مهندسی عمران
2023003 معادلات دیفرانسیل  آقای دکتر * قربانی  مهندسی برق
2023003 معادلات دیفرانسیل  آقای دکتر حمید روح پرور  مهندسی کامپیوتر
2152013 کنترل آلودگی محیط زیست  آقای دکتر عبدالرضا کریمی  مهندسی مکانیک
2023003 معادلات دیفرانسیل  آقای دکتر سپهر اربابی بیدگلی  فیزیک مهندسی
2023003 معادلات دیفرانسیل  آقای دکتر سیدمحمدعلی آل عمرانی نژاد  مهندسی مکانیک
2173027 فیزیک حالت جامد ۱  آقای دکتر مهدی سلیمانی  فیزیک مهندسی
2023003 معادلات دیفرانسیل  آقای صفری  مهندسی مکانیک
2123026 برنامه ریزی حمل و نقل  آقای دکتر محمدرضا مرجانی  مهندسی صنایع
برنامه امتحانی روز یازدهم به تاریخ 28/03/1393 ساعت 14
2133026 اصول میکرو کامپیوتر ها  آقای مهندس محمدصادق آقازاده  مهندسی برق
2153016 مبانی مهندسی برق ۲  آقای مهندس عرب بافرانی  مهندسی مکانیک
2153016 مبانی مهندسی برق ۲  آقای مهندس فرید خزائلی مقدم  مهندسی مکانیک
2133026 اصول میکرو کامپیوتر ها  آقای مهدی محمدزاده لاجوردی  مهندسی برق
2123029 برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات  آقای دکتر قربانعلی محمدی  مهندسی صنایع
2133026 اصول میکرو کامپیوتر ها  آقای مهندس محمد کافی میبدی  مهندسی برق
2133026 اصول میکرو کامپیوتر ها  آقای مهندس محمدصادق آقازاده  مهندسی برق
برنامه امتحانی روز دوازدهم به تاریخ 29/03/1393 ساعت 8
2012031 دانش خانواده و جمعیت  آقای سجاد میرزایی  عمومی
2012031 دانش خانواده و جمعیت  آقای علی محمد فرهادزاده  عمومی
2012031 دانش خانواده و جمعیت  آقای * واحد جوان  عمومی
2012024 ‫تاریخ تحلیلی صدر اسلام  آقای محمدسعید نجاتی  عمومی
2012005 انقلاب اسلامی ایران  آقای دکتر مرتضی بابائی  عمومی
2012031 دانش خانواده و جمعیت  آقای دکتر اردوان ارژنگ  عمومی
برنامه امتحانی روز دوازدهم به تاریخ 29/03/1393 ساعت 11
2012022 ‫اخلاق اسلامی (مبانی و مفاهیم)  آقای * واحد جوان  عمومی
2012020 تاریخ امامت  آقای محمدسعید نجاتی  عمومی
2142024 سازه های بنایی مقاوم در برابر زلزله  آقای مهندس حسین علی نوری  مهندسی عمران
2012017 اندیشه سیاسی امام خمینی (ره)  آقای دکتر مرتضی بابائی  عمومی
2012022 ‫اخلاق اسلامی (مبانی و مفاهیم)  آقای * واحد جوان  عمومی
برنامه امتحانی روز دوازدهم به تاریخ 29/03/1393 ساعت 14
2013002 زبان خارجه  آقای مهندس * آزاد  فیزیک مهندسی
2012023 ‫آیین زندگی‬ (اخلاق کاربردی)  آقای * واحد جوان  عمومی
2013002 زبان خارجه  آقای دکتر حسین پور قاسمیان  مهندسی پلیمر
ورود کاربران
ثبت نام بازنشانی رمز ورود