امروز : شنبه بیست و دوم مرداد 1401
اخبار

اخبار


اخبار امور فرهنگی

RSS
به مناسبت تجلیل از اساتید برگزار شد
به نقل از روابط عمومی دانشگاه:به مناسبت روز معلم و شهادت استاد مطهری طی برگزاری مراسمی با حضور دكتر مشكوه السادات، كارمندان و دانشجویان از اساتید تقدیر و تشكربه عمل آمد.
از جمله قسمت های این مراسم كه به همت مدیریت فرهنگی برگزار شد، شعر خوانی و صندلی داغ با حضور دكتر مشكوه السادات ریاست دانشگاه و دكتر مرجانی معاون اداری و مالی دانشگاه بود كه بسیار مورد توجه حضار قرار گرفت.
در انتها حجت السلام والمسلمین احتشام از اساتید برجسته حوزه و دانشگاه طی سخنرانی،به مقام استاد اشاره كرد و بهترین شیوه تجلیل از اساتید را یادگیری فنون ایشان دانست.
وی مهمترین عامل پیشرفت علما را اشك و رشك دانست.اشك به معنی توسل و توكل به نیروی لایزال الهی و رشك به معنی یادگیری مسائلی كه سایر علما می دانند و ما از آنها بی اطلاعیم.

به مناسبت تجلیل از اساتید برگزار شد

سه شنبه شانزدهم اردیبهشت 1393 ساعت 11:51 ق ظ
برگزاری جشن میلاد در خوابگاه خواهران
در تاریخ 93/1/31 و در شام میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها، در خوابگاه خواهران مراسم جشن و شادی برگزار شد. در این مراسم که با حضور سرکار خانم معرفت از مادحین اهل بیت علیهم السلام و جمعی از دانشجویان خوابگاهی به انجام رسید، با برنامه مولودی خوانی ، پذیرایی و قرعه کشی بین اسامی فاطمه و زهرا و اهدای جوایز، فضایی شاد و معنوی ایجاد شد؛ همچنین در انتهای برنامه ازبرگزیده مسابقه یاس نبوی تقدیر شد. لازم به ذکر است این جشن به همت امور فرهنگی اداره خوابگاه خواهران برگزار شد.

برگزاری جشن میلاد در خوابگاه خواهران

سه شنبه دوم اردیبهشت 1393 ساعت 8:15 ق ظ
ورود کاربران
ثبت نام بازنشانی رمز ورود