امروز : پنجشنبه بیست و نهم مهر 1400

مزایای عضویت

 IEEE برای اعضای بخش ایران امکان استفاده از نوع عضویتeMembershipرا فراهم کرده است. تفاوتeMembership  و عضویت عادی در این است که مجله ها و نامه ها به صورت الکترونیکی برای اعضا فرستاده می شوند و پست نمی شوند. در سایر موارد و مزایا عضویت الکترونیکی وعادی هیچ گونه تفاوتی ندارند. بهای عضویت الکترونیکی حدودا نیمی از بهای عضویت عادی است.
  •  قابلیت استفاده ازIEEE email alias  و ایجاد آدرس ایمیلی به صورت yourname@ieee.org تا اعضا هنگامی که عضو IEEE هستند و در تمام طول زندگی حرفه ای خود می توانند این آدرس را برای خود حفظ نموده و ایمیل های که به این آدرس ارسال می شوند را به آدرس دلخواه خود ارسال نمایند. لذا هنگامی که عضو، محل تحصیل و یا کار خود را تغییر می دهد، فقط لازم است که آدرس ارسالalias خود را تغییر دهد و آدرس ایمیل آن ها تغییر نمی کند.
  • دسترسی به پرتال myIEEE
  • دسترسی بهIEEE Xplore Digital Libraryاز هر مکان و خارج از محیط دانشگاه
  • استفاده از تخفیفات عضویت در انجمن های دیگر
  • تخفیف اعضایIEEEبرای شرکت در کنفرانس های داخلی و خارجی می باشد. در ارتباط با کنفرانس های داخلی، اعضایIEEEاز هر کنفرانسی که بخش ایران حامی آن باشد درصدی تخفیف در بهای ثبت نام دریافت می کنند.  (برای اعضای دانشجو این تخفیف علاوه بر تخفیف دانشجویی خواهد بود.)
  • اعضای دانشجو می توانند برای یک بارو به صورت رایگان نسخه دانشجویی محصولات شرکت مایکروسافت را از سایتIEEE  (تحت لیسانس) دانلود نمایند.
  • استفاده از برنامه هایMember Get a Member(برای اطلاعات بیشتر لطفا به این آدرس مراجعه نمایید ( www.ieee.org/mgm)
  • شرکت در مسابقات دانشجویی وغیر دانشجویی برای دریافتIEEE Award
عضویت و ثبت نام :

از تمامی دانشجویان رشته برق دعوت می‌شود به منظور بهره مندی از مزایای شاخه و شرکت در مسابقات بخش ایران ، عضو شاخه دانشجویی IEEE دانشگاه صنعتی قم شوند.

بدین منظور ابتدا لازم است به سایت IEEE به نشانی IEEE.Org مراجعه کرده سپس به قسمت Joinمراجعه کرده و پس از انتخاب Join as student ، مشخصاتخود را وارد نمایید.

سپس به منظور پرداخت هزینه عضویت سالانه به مبلغ 27 دلار ( 103 هزار تومان) به سایت بخش ایران به نشانی IEEE.org.ir رفته و از قسمت Fee payment in rial و از طریق یکی از درگاه های موجود ، هزینه سالیانه را مطابق راهنما پرداخت نمایید.

راهنمای کامل ثبت نام در لینک زیر موجود می‌باشد

http://ieee.org.ir/wp-content/uploads/2013/09/upay-ieee-Abstract.pdf

توصیه می‌شود از درگاه زیر عملیات پرداخت را انجام دهید

http://www.ieeesb.ir

دانشجویان می بایست پس از ثبت نام کد عضویت خود را به منظور ثبت نامشان در شاخه دانشگاه به ایمیل شاخه به نشانی IEEESB@qut.ac.ir ارسال نمایند.